Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Река Грамадина, никаква риба няма Пак са я мирили с тока Поганците прости :@.Ходих от 1вата чешмичка до водопада
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo)
      Река Грамадина, никаква риба няма Пак са я мирили с тока Поганците прости :@.Ходих от 1вата чешмичка до водопада
      Не можа ли да пробиеш нулата
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от Павел Блидов Преглед на мнение
        Здравейте колеги, някой знае ли на Панчарево къде и какво кълве,Благодаря.
        Здрасти, колега. Може да се пробва между ресторант Лебед и Плажа, стръв бял и пинки. Рибата се върти там, постоянно я подхранват. Проблема е че си играят с нивото на водата, а рибата се влияе доста. Като вземе да вдига нивото водата е ледена, идва от ВЕЦ-а. Най добре е ако имате лодка. Пак в този периметър, но на стотина метра от брега. Излизат в пъти повече костур, уклей и дребни бабушки. Чат-пат някое дребно шаранче задължително за пускане обратно. Тя всичката риба си е за пускане според мен, първо че са пълни с хайвер, и второ, замисли се само какво се влива в Панчарево от хилядите къщи наоколо. Ако ходите, драсни два реда тука.
        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

        Искам България чиста!!!

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Благодаря ти колега, вчера бях на Панчарево, но откъм гората точно срещу бистришката река , отидох в 18.00 и до към 18.30 нивото спадаше като лудо и течението беше страхотно ,а па едни боклуци яки по водата.След това като започна да се вдига това ниво на водата 3 пъти си местих стола и накрая понеже съм с 8 метра директен започнаха да ми пречат дърветата над главата .Бях там до 21.00 и хванах 11 червеноперки дребни които се пускаха веднага във водата.

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Река Грамадина, никаква риба няма Пак са я мирили с тока Поганците прости :@.Ходих от 1вата чешмичка до водопада
            Ето и снимките на реката:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 014.jpg
Прегледи:1
Размер:206.9 КБ
ID:5179858Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 020.jpg
Прегледи:1
Размер:185.3 КБ
ID:5179869Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 018.jpg
Прегледи:1
Размер:220.4 КБ
ID:5179870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 013.jpg
Прегледи:1
Размер:164.5 КБ
ID:5179871Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 009.jpg
Прегледи:1
Размер:276.8 КБ
ID:5179872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 011.jpg
Прегледи:1
Размер:182.3 КБ
ID:5179873Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 002.jpg
Прегледи:1
Размер:90.0 КБ
ID:5179874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 008.jpg
Прегледи:1
Размер:236.6 КБ
ID:5179875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 017.jpg
Прегледи:1
Размер:127.5 КБ
ID:5179876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 007.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5179868Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 005.jpg
Прегледи:1
Размер:221.3 КБ
ID:5179867Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 001.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5179859Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 016.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5179860Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 015.jpg
Прегледи:1
Размер:245.3 КБ
ID:5179861Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 003.jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5179862Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 019.jpg
Прегледи:1
Размер:229.5 КБ
ID:5179863Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 012.jpg
Прегледи:1
Размер:174.9 КБ
ID:5179864Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 004.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5179865Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 006.jpg
Прегледи:1
Размер:201.3 КБ
ID:5179866Натиснете снимката за да я уголемите

Име:грамадина 010.jpg
Прегледи:1
Размер:267.6 КБ
ID:5179877
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Колеги вчера реших да пробвам как е на Волуек и въпреки прогнозите за дъжд около 15 часа бяхме на гьола откъм Мрамор.Пробвахме на торен ,бели ,червени и жито но определено най добре даваше на плувка на жълто боядисан,а на дъно на хранилка -на торен.Въпреки ,че се изсипа истински порой за около 40 минути стоически останахме и продължихме с риболова след него до залез слънце .Резултата бе около 50 каракуди от 100 до около 400 грама които бяха чинно върнати в язовира.

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Вчера бях по Искъра под железният мост на Койнаре по точно Къчовското.
                Под железния мост не ходете там е палатковн лагер може да прабвате надлу или нагоре от моста.
                Аз бях в Къчовското слаб и тегав риболов реката е леко мътна ако искаш да ловиш може да се орентирате кам уклея лови се много.
                Общо за 4 часа риболов един хубав марунаж на хранилка на глист и много уклей на папурка.
                Това е всичко за вчера.
                Успех на колегите.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  Вчера се върнах от язовира до Засмяно (Варненска област) и съм доволен за 3 дни около 10 кг. таранка на плувка, но с много захранка. Иначе има и сом и шаран на това място, пък и е гора наоколо и в жегата е много полезно да има сенчица.

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    През уикенда открихме сезона на Малкия Искър около с.Своде-на бял и пинки дребен уклей и черна мряна,които са си за връщане.На булдо с 3 изкуствени мухи на куки номер12 хванах много дребен клен и само един приличен около 30см.
                    Много жега,много народ,много нещо!Затова основно наблегнахме на дебелата орехова сянка и поливането с вода,и с...наливането със студени напитки!
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      И Аз така през уикенда на Язовир Искър на Шипочанският залив-Ужас човек до човек пълна лудница.Само каракуди по около 200 грама на плувка и около 300-400грама на дъно на хранилка ,платиката никва я няма ,а колеги с лодка на воблери изкараха две сулки по около кило и половина.

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        И аз направих едно откриване не си е работа.Бяхме в началото на Шипочански залив . Минахме през Злокучене 3 джипки с идеята да е по-малко народа, но уви.А иначе за 2 дни хванахме 2 платики и една хубава каракуда на плувка, която беше пълна с хайвер.Дано другия път да имаме повече слука.

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Аз реших този път за разнообразие да направя откриването на река и не сгреших
                          Дестинацията беше ясна: река Струма с. Пастух, хора имаше,но не чак като на панаир
                          Излизаше доволно мряна и пръскач.
                          Монтажът беше главно на дъно за мряната с пружина и от долу само една кука с 20/30 сантиметров повод,куката беше номер 12/14 и за стръв два бели,а захранката за фидер от най евтината!
                          Имах един сериозен удар на торен(за малко въдицата да поплува),последва повеждане десетина метра и късане!
                          Месните казаха,че най вероятно е сом защото поведе с натъпкана със захранка пружина и свали въдицата от стабилна стойка?
                          От към риболов добре,от към сянка добре,а и реката беше чудесна с добро ниво и почти бистра
                          Наслука на всички
                          NO PAIN NO GAME!
                          Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                          gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Откриване яз. Лобош- доста хора и предимно дребни червеноперки .река Конска доволни мрени и пак доста хора.

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Откриване на яз. Искар-естествено много хора и лодки,от брега платика,каракуда,костур и тук там някое шаранче.От лодката на теглене бели(поне аз 3бр. от кило до 3,5кг.)
                              Много доволно.
                              Успех и наслука на всички за новия сезон.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

                              Коментар


                              • От: Kъде кълве?

                                Аз бях днес на Р.МАРИЦА в участъка от Моста на ВХВП до Моста на Герджика и нищооо...Само едно кълване за 2-3 часа..
                                То с тез Бамбукови пръчки по 1.50-1-60, но се спрявят добре, бая се огъват
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X