Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Re: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Хубави рибоци.
    Само пускайте маломерките
    И без това пъстървата е на изчезване.
    Колега в тея риби нямаше маломерна!
    Не съм чак такъф Балък да ги зимам
    Тази дето изглежда ,че е маломерна,не беше
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
      Там разрешен ли е риболова?
      Да
      Забранени са :Мъртво езеро,Рибното езеро ,Грънчар беше забранен но вече не е.
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • Re: Kъде кълве?

        Като ги гледам на снимката, голямата ми се струва около 40 см.
        а най малката около 20.

        Ако бъркам - много се извинявам
        Поздрави и успешен сезон

        Коментар


        • До: Re: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Като ги гледам на снимката, голямата ми се струва около 40 см.
          а най малката около 20.

          Ако бъркам - много се извинявам
          Поздрави и успешен сезон
          Мерси за пожеланието но не е маломерна колега най-малката беше 200 грама най-голямата 500 грама .Но това е снимано миналата година и аз нямам много спомени но нямаше маломерни
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Бях на Еница 10 - 15 рибки :един бибан три костура и остоволото слънчаци.
            По едно време се поави местнниият оперетор на биологични еденици
            похвали се и показа торбата беше хванал доста хубави таранки ама на парашут.
            Каза , че от два дене се бие и не пипа изиобщо на стръв ,че вчера и днес било прибиване то не било кепчета обръчи с мрежи и всякакви подобни уреди.
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
              ...........По едно време се поави местнниият оперетор на биологични еденици
              похвали се и показа торбата беше хванал доста хубави таранки ама на парашут.
              Каза , че от два дене се бие и не пипа изиобщо на стръв ,че вчера и днес било прибиване то не било кепчета обръчи с мрежи и всякакви подобни уреди.
              И ние ко чакаме кат балъци тогаз, клекнали там с по един кол в ръка, зяпаме една тапа и чакаме да побутне, ама нямааааааа, хората я обрали на предния завой и избили рибното поколение за 2 години напред.

              Това е лошото колеги. Хората не разбират че кат я улови сега в размножителния период, убива всичко за години напред. И после и бракониерите даже викат НЯМА РИБАААААА.

              -------Honda CR-V 128к.с.--------
              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                То с разбиране, колега, няма да стане. Хората не разбират също,че като пушат цигари, и пият алкохол без бандерол внасят своя дан в скапването/ако има вече на къде/ на икономиката,но се отклонявам от темата.
                яз. Полетковци, общ. Кула, обл. Видин, водоема е арендован и разрешен - обилна, средна по калибър бабушка, на бял с редовно захранване. Обажда се и едра /до кг./ таранка, но със стръв задължително на дъното, и много чакане. На слука!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                  То с разбиране, колега, няма да стане. Хората не разбират също,че като пушат цигари, и пият алкохол без бандерол внасят своя дан в скапването/ако има вече на къде/ на икономиката,но се отклонявам от темата.
                  Едва ли баййййй......Иван, да кажем, който знае повече за рибата и за това, кога, къде,по кое време, на какво да хвърли.......и той същия пие алкохол или пуши цигари без бандерол ще "скапе" държавата, или...........всеки ТРЯБВА да има в къщи едно голямо ОГЛЕДАЛО и да търси в него това което не харесва........в другите.

                  И тогава вече може да има и НА КЪДЕ !!!!
                  Цветан Петров
                  "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                  0888865583

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Сливенлий,можете ли да дадете някакво инфо за Крушарската дупка(баластриера)?

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      последно чух че излизало червеноперка и дребна каракуда, ама трудно--- хайвер хвърля в момента
                      -------Honda CR-V 128к.с.--------
                      "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                        последно чух че излизало червеноперка и дребна каракуда, ама трудно--- хайвер хвърля в момента
                        Хайвера е ясен.Информацията,която ми съобщиха беше,че се е активизирал сом и шаран.Благодаряти за информацията все пак!

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Днес ходихме с още 2ма по Рекичките: "Вакльово дере","Джурилецо",и малко по Черна места, и на сливането на Бела места и Чръна места
                          Резултата е една риба извадена .И 5-6 изпуснати.Рибата никаква я няма а по какви деренца се мадахерцахме,Ум да ви заиде.
                          Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 08-05-10, 14:18. Причина: Грешки братя :Д
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от bob4oo Преглед на мнение
                            Днес ходихме с още 2ма по Рекичките: "Вакльово дере","Джурилецо",и малко по Черна места, и на сливането на Бела места и Чръна места
                            Резултата е една риба извадена .И 5-6 изпуснати.Рибата никаква я няма а по какви деренца се мадахерцахме,Ум да ви заиде.
                            Колега реките не са ли забранени в момента? Тоест излиза, че сте бракониерствали ли?

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Колега реките не са ли забранени в момента? Тоест излиза, че сте бракониерствали ли?
                              Колега реките са забранени! Но ако има Пролетно биещи риби от сорта на шаран и там каракуди не ги знам с точност,ние ловим Пъстърва а пъстървата е РАЗРЕШЕНА .От тук извода е ,че не сме бракониери .А пък да не ви казвам ако ве наместят горските по тези забранените реки с пролетната биеща по 5 000 глоба и 2 години нямаш право да ловиш .Ай правете си сметка дали ще ходиш.А пък са и с Софииски номера нивите,там няма хлабаво
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Днес ми пуснаха мухата, че канала който пълни телишкия язовир бил разреше срещу билет имали нещо вярно
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X