Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Риболова беше в раьона острва и кариерата. Вчера и днес пак бях там положението с размера на рибите които кълвът е пак същото,основно маломерки.Добре че и двата дена вятъра беше доста силен и МЕСАРИТЕ ги нямаше.И тролинга все още дава спорадични резултати.Един приятел от нашата група закачи щука 2.800кг.и около дузина костури вчера.Днес обаче нямаше слука.НАСЛУКА НА ВСИЧКИ РИБОЛОВЦИ. А на рибарите месари ще кажа,че няма да е все така и всичко в този живот се връща.

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      А на рибарите месари ще кажа,че няма да е все така и всичко в този живот се връща.[/QUOTE]
      Мерси за бързият и точе отговор.

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Здравейте колеги,
        На 7 и 8-ми бях на Въча откъм Михалково.Водата висока и много бистра.Два дена и една нощ никакво движение и пляскане на рибата-не излезе и уклей за сръв?.Бяхме заредили за сом,бяла и шаран.Къде се беше напъхала тая риба-за пръв път на Антон-а сме тотално капо!
        Камен Механджиев

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Тази година прекалено малко хвалби имаше за Сом и Шаран.С всяка изминала година се намаляват шансовете за улов на любимците ни!

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Според мене рибата вече се групира в дълбокото,подготвя се за зимата.

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от naskogolf Преглед на мнение
              Според мене рибата вече се групира в дълбокото,подготвя се за зимата.
              Ми то май цяла година е групирана на дълбокото!При такъв слаб интерес към нашата стръв....какво друго да си мислим.

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Да групира се на дълбокото и се храни там!които намери такова място има добра слука,кълвът само качествени екземпляри!днес имам два хубави шарана,но за съжаление не носих фотото!единият беше 9,300кг а другият 6кг!миналата година си кълвяха до никулден!

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                  Да групира се на дълбокото и се храни там!които намери такова място има добра слука,кълвът само качествени екземпляри!днес имам два хубави шарана,но за съжаление не носих фотото!единият беше 9,300кг а другият 6кг!миналата година си кълвяха до никулден!
                  Похвално,но каква е стръвта?Предполагам,че е царевица,но с какви аромати?Да го накараме,да хапне малко!

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Нееее не е царевица,а мамалишка със стерео!аромат пак добре познатите степчета,ягода!само че отряза изведнъж,Дунав се покачи с почти 2м за няколко дни ие страшно мътен!вчера бях да пробван и капо,рибата играе сякаш е лято но не кълве!реката почна да пада и се надявам скоро да се избистри и пак да ги метнем!миналата година си кълвяха и на 6гр вода!!

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      На 18 т.м. ходих на яз.Цонево.Мъчих платика ама няма.Даже не клъвна.Мина 1 колега и каза,че привечер се обаждало бяла рибка на живец ама не съм пробвал.Метнах блесна и там нищо.Червеноперка също не се обади.Нищо нямаше(освен рибари).Това от мен.

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Здравейте
                        Вчера посетих язовира на с.Роза, Ямболски окръг

                        Язовира е платен. Плаща се 2лв на човек и ползваш колкото пръчки искаш. Рибата се плаца отделно. Шарана е по 5лв кг, каракудата е без пари. Има сом и толстолоб. Собсвеника каза че са извадили 2 пъти с грип предния ден.
                        Равносметката е следната за 8 часа 4 шарана над 1,5 кг и 6 кг каракуда. За края на месец Ноември съм много доволен.
                        Прикачени файлове
                        -------Honda CR-V 128к.с.--------
                        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Колега, тази инфо за Роза ме окуражава, това за вътрешния язовир ли става дума или този на бившите свинарници? Доста време не съм минавал в този регион и съм назаднал с информацията си за там

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
                            Колега, тази инфо за Роза ме окуражава, това за вътрешния язовир ли става дума или този на бившите свинарници? Доста време не съм минавал в този регион и съм назаднал с информацията си за там
                            и от коя страна на самия язовир
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Става въпрос за язовира над свинарниците.

                              за това от коя стана, ами как да ти кажа малко се обърках с посоките на света, ама като застанеш срещу фургоните на пазачите, тръгваш на ляво, а не към стената

                              дано съм помогнал, ако някой иска телефон да се обади на собствениците да пише --- имам го
                              -------Honda CR-V 128к.с.--------
                              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                                Става въпрос за язовира над свинарниците.

                                за това от коя стана, ами как да ти кажа малко се обърках с посоките на света, ама като застанеш срещу фургоните на пазачите, тръгваш на ляво, а не към стената

                                дано съм помогнал, ако някой иска телефон да се обади на собствениците да пише --- имам го
                                Благодаря ти за инфото, колега! Преди малко повече от месец се чудех накъде да поема, обикалях като луд, а то виж го колко близо имало хубав язовир. Оттам имам прекрасни спомени, но от преди десетина години, май е време да си ги опресня Само остава да намеря един свободен ден

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X