Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Тия дни ходих на река Мътивир над яз.Тополница.Черна мряна,кефлета и уклей.Всичките са дребнички(Зорлем съм пробрал за едно тиганче) Природата е доста приятна но пътят е отвратителен ходи се само с джип.

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Последната събота и неделя бяхме на Доспат - костур, червенопека и една пъстърва - случайно... Това - от брега, с лодка - не знам
      00359893488603

      ....нямам си вече LR...

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Предната седмица бях на яз.Въча/Антон Ивановци/ за няколко дена.
        От брега лових -бели се обаждаха доволно ,но не по-големи от 2 кг.
        Иначе захранвахме обилно за шаран с лодката на определено място,но го намаше никакъв в продължение на седем дена/след като си тръгнах се чух с колегите които останаха-шарана не е искал въобще/.
        Белите риби удряха само през деня!/не че замаени от ракийката и салатката сме ги проспивали през ноща/
        Камен Механджиев

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          `Събота бяхме на яз."Тополница"-пълна трагедия,две червеноперки на фидер и то на дистанция над 50 метра,на плувка -никакво кълване,после се преместихме на яз."Огняново"-същата история,три линчета на дъно,които и сега си плуват спокойно на воля.

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
            Последната събота и неделя бяхме на Доспат - костур, червенопека и една пъстърва - случайно... Това - от брега, с лодка - не знам
            Колега с теб ли се засякохме като си тръгваше?Бях с Витара.
            899152366

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              На р.Дунав около Никопол калвът КОМАРИ ВЪЛЧА ПОРОДА и платики на 3\0 кука в момента се чувствам като гевгир
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Първоначално публикуван от lovetca Преглед на мнение
                Колега с теб ли се засякохме като си тръгваше?Бях с Витара.
                мисля, че да...ако пред мен си видял един пасат, натоварен като камила: lol:
                00359893488603

                ....нямам си вече LR...

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Здравейте колеги!Можете ли да ми кажете нещо за теца?Някакви места примерна стръв как да се захранва?

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Една седмица на яз. Батак, и - почти пълно капо! Редки средни червеноперки /ама толкова редки, че чак забравяш кога е клъвнала предишната/, единични костури / и то само на рибка/, падна голямото чакане. Опитвахме от брега, и с лодка - еднакъв резултат. Но пък се компенсира от невероятната природа, хубавата скара на Цигов чарк, и гостоприемството на родопчани!
                    "Make love, not war!"

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      От четвъртък до неделя на яз.Камчия за мен пълно класическо капо колегата хвана няколко гърбавици или муринаж така му викат и еди кефал около 0.700-0.800гр

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Ми то май почти в цяла Българиа е капо!Каде изчезна тази риба?Преди години не беше така.

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          В неделя след обяд отидох на р. Камчия да хвърля 1-2 пръчки да видя ситуацията. Захранвах със Кук. На щеката на царевичка с 2 бели червейчета - таранки малко над педя - 3 бр. това в средата на реката на 2.5 м дълбочина. На пружина с царевица не бутна, на бял до брега прилични уклейчета и малки таранки. На блатен на дъното удари като за световно едно сомче - бебе около 40 см. Повлече ми 120 гр олово сякаш съм хвърлил на плувка.
                          Това за около 4 часа.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            На блатен на дъното
                            Само да уточним за всички-"блатен червей" в Бургас наричаме тоя на който във Варна казвате "морски"-за зарган,платерина и ..,а тоя блатен за който казваш е................
                            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                            0878299791

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                              Само да уточним за всички-"блатен червей" в Бургас наричаме тоя на който във Варна казвате "морски"-за зарган,платерина и ..,а тоя блатен за който казваш е................
                              Не колега, хайде да не уточняваме това. Блатния червей си е блатен червей, огромен, дебел и черен. Страшно жилав и смрадлив.



                              Аз лично го късам на парченца и ги нанизвам на куката през средата, става една огромна топка от кървящи късове червей. На сома много му допада.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Аз лично го късам на парченца и ги нанизвам на куката през средата, става една огромна топка от кървящи късове червей. На сома много му допада.
                                Здравей колега откъде го вадиш или купуваш този червей ? При нас няма такива животни.
                                А много ме кефи наистина ще е супер за грозд. и щом кърви пък ... малейй няма да имам празни вдигания.
                                flash-gsm team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X