Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Браво ,много прилично за това време.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Пак е нещо.По добре с бълха в супата отколкото въобще без месо.

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
        И така се лови понякога.

        http://www.find-bg.com/qontent.php?&...ips&clipid=354
        Ако щете вярвайте,но при нас на Дунава,така ловят толстолоб,само,че опъват една мрежа висока около 2 метра по дължината на лодката.
        Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          На 27.01.2009-яз.Одринци
          Два шарана на дъно.Единия 7кг.,другия 3кг.Ето и снимка. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31122008372.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5086623

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Първоначално публикуван от emo73 Преглед на мнение
            На 27.01.2009-яз.Одринци
            Два шарана на дъно.Единия 7кг.,другия 3кг.Ето и снимка. [ATTACH]68834[/ATTACH]
            За добрич дето е към димитровград хасковско ли става въпрос и как стоят нещата с язовира частен ли е колко се плаща???

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Става въпрос за гр.Добрич.Таксата е 5лв. за 3въдици

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                за колегите от София миналата седмица бях на Панчарево на платеното излиза пастърва 3 лв на въдица и 8лв е килограма на уловената риба, на бял червей се лови, но голям студ брах в неделята един студен вятър ужас, тая седмица ще видя къде ще отида
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  колеги оня ден на 04.02.09 отидох на Канала до Сливен, народ имаще доста, водата беше почти бистра, ама нещо не искаще да взима. В един прекрасен миг обаче бум и . не бяха много ударите 2 само ама се изкефих на махххххх.
                  Прикачени файлове
                  -------Honda CR-V 128к.с.--------
                  "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Вчера на язовир "Батак" пълно капо. през целия ден не клъвна нищо.
                    Последно редактирано от egbelev; 03-03-09, 14:29.
                    [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      на грудовска река белици но рядко и червеноперка едра
                      на Дебелт на канала перка и каракуда започна да се обажда но този дажд ще я обърка
                      888982949

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        А някой знае ли как стоят нещата с Овчарица.Ходил съм преди години но оттогава сигурно са се сменили доста неща.Чувам че не дават да се лови навсякъде и други неща.С две думи някой ако има информация ще ми е интересно да я чуя(прочета)

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Колеги,някой знае ли какво е положението на Ярджиловци на платените гьолове?
                          Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Някой да е чувал за някакъв гьол край Провадия - било комплекс Измътец?
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Колега,на Овчарица не сам ходил от месец ,но кълве предимно каракуда до към 500 грама.От време на време дава и по някое сомче което си заслужава,но не е постоянно.Само да знаеш че се плаща 10 лева за 24 часа.

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Мисля,че беше и за три пръчки.Червената захранка на Сенсан,пружина и царевица.Добри каракуди/таранки/,понякога шаран.На стериопорови топчета,жълти или бели и по някой амур.Това става въпрос за "топлото" ,както го наричат.
                                Поздрави.
                                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X