Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Не са ли маломерни всичките
    Не е хубаво така
    NO PAIN NO GAME!
    Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
    gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      to6ko123, това което аз виждам на снимките е бракониерство! Тези маломерни щуклета и сомчета защо ги убихте, а?! Толкова ли сте гладни или какво? Срамота, срамота , че и се хвалиш с това!

      П.П. Говориш против токаджиите и бомбаджиите , ама според това , което гледам на снимките и вие май сте като тях.
      Последно редактирано от Тихомир; 23-09-08, 21:21.

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Ако искаме да ловим ГОЛЕМИ РИБИ,трябва да ПУСКАМЕ МАЛКИТЕ!!!
        NO PAIN NO GAME!
        Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
        gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
          Ако искаме да ловим ГОЛЕМИ РИБИ,трябва да ПУСКАМЕ МАЛКИТЕ!!!
          И не трябва да взимаме повече, отколкото можем да изядем наведнъж.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Чакайте бе хора... какво се нахвърлихте???Ако си бяхте направили и капка труд да прочетете горепосоченото от мен щяхте да знаете защо сме ги взели.Това на снимката сме 3-ма човека,а цялата компания бяхме общо 9 човека... хайде сега отново си направете сметката дали можем да изядем толкова риба въпреки,че сомчето остана за по-нататък.Сомчето го взехме единствено,защото никога не сам опитвал сом... на отиване попитахме дали се продава в един магазин където пишеше "само дунавска риба" и както ви поясних човекът ни се изсмя и ни каза,че денонощно някой бие рибата с ток,пускат се мрежи и конбайни... и тези които трябва да си свършат работата,на които се обаждаме и ни казват,че нищо немогат да направят,а вие ми се нахвърляте,че сам взел 5 щуки,1 сом и 2 балъчета при положение,че в рамките на 24 часа тя щяха да са в рацете на бракониерите.Съответно ако бяхте прочели щяхте да знаете,че не сме взели всичката риба,но уви... явно на някой хора не им се чете.Айде със здраве и да си имаме уважението.
            П.П. Къде видя да се хваля????Написал сам даже,че сам разочарован.И по кво разбра,че сме сред бомбаджийте???Аман значи... човек ви казва къде кво е положението и вие веднага му се нахвърляте... еми явно не сам за тука и отсега нататък в тази тема няма да поствам,за да не ви дразня.Хайде наслука на всички ви.
            Последно редактирано от to6ko123; 23-09-08, 23:10.

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от to6ko123 Преглед на мнение
              Чакайте бе хора... какво се нахвърлихте???Ако си бяхте направили и капка труд да прочетете горепосоченото от мен щяхте да знаете защо сме ги взели.Това на снимката сме 3-ма човека,а цялата компания бяхме общо 9 човека... хайде сега отново си направете сметката дали можем да изядем толкова риба въпреки,че сомчето остана за по-нататък.Сомчето го взехме единствено,защото никога не сам опитвал сом... на отиване попитахме дали се продава в един магазин където пишеше "само дунавска риба" и както ви поясних човекът ни се изсмя и ни каза,че денонощно някой бие рибата с ток,пускат се мрежи и конбайни... и тези които трябва да си свършат работата,на които се обаждаме и ни казват,че нищо немогат да направят,а вие ми се нахвърляте,че сам взел 5 щуки,1 сом и 2 балъчета при положение,че в рамките на 24 часа тя щяха да са в рацете на бракониерите.Съответно ако бяхте прочели щяхте да знаете,че не сме взели всичката риба,но уви... явно на някой хора не им се чете.Айде със здраве и да си имаме уважението.
              П.П. Къде видя да се хваля????Написал сам даже,че сам разочарован.И по кво разбра,че сме сред бомбаджийте???Аман значи... човек ви казва къде кво е положението и вие веднага му се нахвърляте... еми явно не сам за тука и отсега нататък в тази тема няма да поствам,за да не ви дразня.Хайде наслука на всички ви.
              Tи да не си господ че определяш коя риба ще е при бракониерите и коя ще живее? Още повече щом не сте взели всичката риба кой знае колко още маломерни риби сте убили. Момко, какво уважение искаш да имам към хора ловящи /тъй като гледам/ 200-300 грамови щуклета и еднокилограмови сомчета? Че и сърдит го раздаваш на всичко отгоре, а? Вярно, по-добре не пиши повече тука , тука бракониерите не са желани.

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Колега!!!
                Преди да се сърдиш за мненията ни прочети тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=26107

                А със сигурност това сомче не е повече от 40/45 см.
                NO PAIN NO GAME!
                Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
                  Колега!!!
                  Преди да се сърдиш за мненията ни прочети тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=26107

                  А със сигурност това сомче не е повече от 40/45 см.
                  Не знам , ама плочките май са 25 или 30 см , съдейки по краката. Е, смятай тогава колко са големи рибите.

                  Коментар


                  • Re: Kъде кълве?

                    Всички рибки са маломерни като гледам по снимката,
                    Тошко не се сърди правилно са ти казали колегите това са маломерни риби и мястото им е във водата да растът.
                    Надявам се да се поинтересуваш какви размери риби са разрешени от закона за прибиране и да си вземеш поука.

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      А глобата за маломерна риба е от 500до5000лв.

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Ще споделя последните ми две посещения на яз. Искър. Миналата събота времето беше лошо и ветровито. Бях от към втечалото на река Искър и хванах около 30 костура на рибе и бял червей, само на плувка. На дъно не се обади нищо през целия ден. Тази събота на същото място през целия ден не клъвна нито един път, нито на плувка, нито на дъно. Беше ми много странно , но след това проучих, че атмосферното налягане било много ниско, явно това е причината.
                        [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Днес както се бях заканил ходих за риба на Николаевка, пробвах по гореописания метод но толстолоба за разлика от миналата седмица се беше покрил - чак когато си тръгвах скочи един. През целия ден нищо не кълвеше. Бях на стената и чаках няко таранка да се излъже поне на щеката. След 3 таранки дойде и кулминацията на деня - почти 2 кг амурче. Ако бях на на дънна щях да го извадя като парцал но на щеката доста си поиграх - повод 0,12, основно влакно 0,18 и разбира се ластик.

                          Не съм се отказал от експеримента с тапата. Може би утре ако ме пусне жената ще ида след обяд да се пробвам пак.

                          Снимката е вече на смрачаване с мобилния телефон.
                          Прикачени файлове
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            батак калве на рибе иако на даното костур едар 300 500 гр сутрин 6 9 и краи

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Вчера на Батак 30 костура за 2 часа на туистер от към Цигов Чарк.
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Вчера на гьолчето до Чупрене, нищо ама нищичко, дори не клъвна веднъж...

                                За втори път на този водоем дори не ми мръдва плувката...

                                Риба, има, много скачаше, много вълнички, много рибки се виждат ама на стръвта никой не ходи...

                                Захранвах за шаран, стръв хляб, торен червей или смес от трите но нищо, опитах и на рибка също...

                                Сменях дълбочината на плувката постоянно но никакъв ефект...

                                Някой да знае как е сега на Бебреш ???
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X