Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Еее Чавдаре ,майстор си!Как можа да направиш толкова снимки и да ги натъкмиш тъй, че да ме няма на нито една???
    Николай Папазов

    Коментар


    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      Еее Чавдаре ,майстор си!Как можа да направиш толкова снимки и да ги натъкмиш тъй, че да ме няма на нито една???
      Хах, той даже и себе си не е снимал.

      Браво, добре сте си изкарали въпреки капото.

      Коментар


      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
        Еее Чавдаре ,майстор си!Как можа да направиш толкова снимки и да ги натъкмиш тъй, че да ме няма на нито една???
        Аз нали ти казах да почерпиш иначе ще те предам на жена ти с кого и къде беше?!На риба бил,а?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011424.jpg
Прегледи:1
Размер:233.3 КБ
ID:5330974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011425.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5330975Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011426.jpg
Прегледи:1
Размер:189.7 КБ
ID:5330976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011427.jpg
Прегледи:1
Размер:239.1 КБ
ID:5330977Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011428.jpg
Прегледи:1
Размер:249.4 КБ
ID:5330978Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011431.jpg
Прегледи:1
Размер:252.9 КБ
ID:5330979Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28122011432.jpg
Прегледи:1
Размер:257.6 КБ
ID:5330980 От мен да мине ,ето ти оправдание.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Благодаря на всички за готиното прекарванена на ПОЧИВНИЯ ден.Риба нямаше но за сметка на това имаше едни щастливи хора които не се интересуват от световната криза.И не на последно място благодаря на Коко и Чаро че ме дърпаха.Оказа се че бобината е дала фира.На втората снимка май се хвана нещо едро но се откачи.......
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от meha1971; 30-12-11, 11:33.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
            Еее Чавдаре ,майстор си!Как можа да направиш толкова снимки и да ги натъкмиш тъй, че да ме няма на нито една???
            Ти докато говореше по телефона близо час сигурно Чаро тогаз е снималПък мен ме има на почти всяка снимка....трябва ли да му правя забележка.
            Последно редактирано от meha1971; 30-12-11, 11:35.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

              За първи път след ледохода решихме да посетим Реката.Освободена от ледената хватка на зимата,Дунава тече спокойна,бистра и тиха.Няма лед,няма хора,няма и риба.Все пак хвърлихме по една въдица,ей така за адет,както се казва.Накладохме си огънчето,наляхме си по чаша вино и си пуснахме нашенската добруджанска музика,така,че да ни чуват и на отсрещният бряг.Па като почнаха едни хвалби за големи риби,едни вицове,песни,чудно си прекарахме.За капак навръщане си спретнахме една гонка с Мехата,поне малко да си начешем крастата,пък и да почетем "Тодоров ден".Ето и малко снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012912.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5353272Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012913.jpg
Прегледи:1
Размер:132.9 КБ
ID:5353273Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012904.jpg
Прегледи:1
Размер:307.6 КБ
ID:5353274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012905.jpg
Прегледи:1
Размер:129.1 КБ
ID:5353275Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012907.jpg
Прегледи:1
Размер:245.4 КБ
ID:5353276Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012908.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5353277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012910.jpg
Прегледи:1
Размер:164.3 КБ
ID:5353278Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012911.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5353279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012906.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:5353280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04032012909.jpg
Прегледи:1
Размер:171.0 КБ
ID:5353281
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Даааа готино си прекарахме.Първо сутринта огледахме големия камък -демек Белчо -пихме по кафенце и поехме към голямата река.Още на отиване ми сърбеше педала на газта ама бях натоварен с пържолите и винцето и затова карах бавно и сигурно.Но на връщане нещо спортно изщрака в главата ми и педала на газта залепна до ламарината.Тъкмо почвата се беше размразила в късния след обяд.Калта беше превъзходна.На места имаше и коловози в които имаше лед.Та гонката си струваше .
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Даааа готино си прекарахме. .
                  Ееееее....Обаждайте се за такива мероприятия...Имам и пръчка и кука....и други работи...и бутам добре в екстремни ситуации.. ха ха
                  Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                  Коментар


                  • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от nasko petkov Преглед на мнение
                    Ееееее....Обаждайте се за такива мероприятия...Имам и пръчка и кука....и други работи...и бутам добре в екстремни ситуации.. ха ха
                    Ами поддържай връзка с Мехата,нали сте градски.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Дааааа Трябва... А как обичам и риболова и калта и дунава.. ....само комарите не обичам ама то сега ги няма..
                      А Леда по Дунав много бързо е изчезнал...преди 2 седмици почти на 100% край Пожарево и надолу а предната седмица няма и помен от леда..
                      Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                      Коментар


                      • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Айде еййййй никой ли не ходи на реката бе. Бе за скумрия бе ......Още няколко дена и ще сме свободни като птички .Кой къде ще открива сезона.Аз ще съм както винаги на Дунава някъде около 444км.Може и малко по надолу това зависи от нивото но реката.Със нетърпение чакам да свърши забраната.
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          В неделя хванах две скумрийки на Дунава, доволно, все пак до скоро не вярвах, че е възможно. Мрежарите излизаха с по максимум 5бр. Явно нещо се губи по трасето, ще чакаме да се върне.

                          Коментар


                          • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                            В неделя хванах две скумрийки на Дунава, доволно, все пак до скоро не вярвах, че е възможно. Мрежарите излизаха с по максимум 5бр. Явно нещо се губи по трасето, ще чакаме да се върне.
                            Че подскажи малко де кое как къде ......Питам само от чисто любопитство.Нали знаеш че аз мятам само за шарко.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              На чепаре с 6бр куки, малко бракониерско за Дунава, но какво да се прави, ако са само две, шанса ще е нулев. Още не съм сигурен къде точно трябва да се търси. Гледам да сравнително плитко с пясъчно - каменисто дъно. Все пак това ми е сефтето за скумрия, така че и аз не съм много в час.

                              Коментар


                              • От: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Здравейте никой ли не ходил по дунава има ли отзиви колеги?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X