Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Аз съм на линия!Ще поръчам в събота да се съберат по-големи риби там където ще нощуваме.Две каси бира от мен!И разбира се прочутата кайсиева ракия-на корем/защото е собствено производство/
    За таз кайсиева ракия от кога слушам... пък бащата всичко дава да я пробва.

    Коментар


    • #47
      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от to6ko123 Преглед на мнение
      За таз кайсиева ракия от кога слушам... пък бащата всичко дава да я пробва.
      Ами ела на 30 и ще я опиташ!/Абе,ти имаш ли 18 г.?/
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #48
        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Ами ела на 30 и ще я опиташ!/Абе,ти имаш ли 18 г.?/
        може ли и аз да се включа във тоз риболовчетвъртак и петак бях на дунава .четвъртак хванах 2 шарана единия 2,500 другия 3,500 петак въобще не бутна
        Последно редактирано от meha1971; 16-08-08, 09:15.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #49
          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          може ли и аз да се включа във тоз риболовчетвъртак и петак бях на дунава .четвъртак хванах 2 шарана единия 2,500 другия 3,500 петак въобще не бутна
          Пак ходиш сам и ще ти взема визата за Нова Черна.Как подкупи охраната на блатото?
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #50
            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Пак ходиш сам и ще ти взема визата за Нова Черна.Как подкупи охраната на блатото?
            Я я сподели нещо повече за това блато? Каква охрана? А щука има ли?

            Коментар


            • #51
              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              quote=чаро 4х4;448095]Пак ходиш сам и ще ти взема визата за Нова Черна.Как подкупи охраната на блатото?[/quote]не бях на блатото дето заставаше бай-йоси там заметнах такъмите там ми се усмихна щастието
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #52
                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Я я сподели нещо повече за това блато? Каква охрана? А щука има ли?
                "Блатото"е преди Дунава/преди дигата/ и в момента там се строят големи канали,които да го свържат с Дунава и то да се превърне във т.н."влажна зона".Та там има пазачи,които си пазят машините и обурудването ,но аз се пошегувах с Меха .Щука има по каналите,но сега не е много активна-излизат епизодично малки щучки/писалки/.
                Надявам се ,когато пуснат реката да залее блатото да влезе и много риба,но това сигурно ще стане напролет.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #53
                  До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  "Блатото"е преди Дунава/преди дигата/ и в момента там се строят големи канали,които да го свържат с Дунава и то да се превърне във т.н."влажна зона".Та там има пазачи,които си пазят машините и обурудването ,но аз се пошегувах с Меха .Щука има по каналите,но сега не е много активна-излизат епизодично малки щучки/писалки/.
                  Надявам се ,когато пуснат реката да залее блатото да влезе и много риба,но това сигурно ще стане напролет.
                  Намерих нещо:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    "Блатото"е преди Дунава/преди дигата/ и в момента там се строят големи канали,които да го свържат с Дунава и то да се превърне във т.н."влажна зона".Та там има пазачи,които си пазят машините и обурудването ,но аз се пошегувах с Меха .Щука има по каналите,но сега не е много активна-излизат епизодично малки щучки/писалки/.
                    Надявам се ,когато пуснат реката да залее блатото да влезе и много риба,но това сигурно ще стане напролет.
                    Ще стане атрактивна риболовна зона, ако не я премрежват бракониери.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #55
                      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Ще стане атрактивна риболовна зона, ако не я премрежват бракониери.
                      Няма да могат,защото ще се охранява и риболова ще е разрешен само на пръчка.Има само два подхода към зоната с много тесни мостове,а самата зона ще е опасана с канали 5-7 м.Целта на изграждането на тази зона е да се запази хабитата на прелетните и мастните водаплаващи и гнездещи в и около водата птици.Нещо като резервата "Сребърна"
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #56
                        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Няма да могат,защото ще се охранява и риболова ще е разрешен само на пръчка.Има само два подхода към зоната с много тесни мостове,а самата зона ще е опасана с канали 5-7 м.Целта на изграждането на тази зона е да се запази хабитата на прелетните и мастните водаплаващи и гнездещи в и около водата птици.Нещо като резервата "Сребърна"
                        Перфектно. Обичам риболов на пръчка. Всъщност аз само такъв и практикувам. Даже вече се обзаведох и със 9,5 метра щека.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #57
                          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Намерих нещо:
                          Точно!Това със синьото са бившите рибарници/с обща площ 64км.кв.Сега не се се ползуват и повечето нямат вода,но като се залеят напролет ще има места/пример стари канали/,които ще са дълбоки 5-6м
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #58
                            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Бях еднаж на 1 канал, не помня каде, не много далеко от козлодуй, уж за сом, но извадиме само малки щуки, вие вадили ли сте сом от тез канали?

                            Коментар


                            • #59
                              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                              Бях еднаж на 1 канал, не помня каде, не много далеко от козлодуй, уж за сом, но извадиме само малки щуки, вие вадили ли сте сом от тез канали?
                              Сом няма,но преди 3год.имаше много,ама много щука.За 2-3часа се хващаше по 20-30бр.щуки около килограм.Човек до човек и в разстояние на два месеца пак имаше.Сега няма .
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • #60
                                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Ми то за месец 2 така, човек до човек, все пак канал е, затворено, тая щука няма от каде да идва и акто се излови и тва е. Трябва врема на пислаките да наедреят. В самата Дунава щуки има ли изобщо? Аз нещо отказвам да ям друго, може би сом, нещо с по-бяло месо /т.н. бяла риба/, но да има повечко месце, че да може да се вади филе, аз попадна ли на кост и направо връщам в чинията. Всеки луд с номера си де. Аз обичам риба, но да няма вкус на риба

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X