Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    А бе май имаше общонационален протест на рибите в България и се бяха събрали на по бутилка речна вода ама не уцелихме мястото и за това наблегнахме на виното и бирата
    Николай Папазов

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      А бе май имаше общонационален протест на рибите в България и се бяха събрали на по бутилка речна вода ама не уцелихме мястото и за това наблегнахме на виното и бирата
      Наистина че рибите имаха протест,от събота сутрин до неделя обяд само едно попче.Бяхме до с.Нова Черна,за разлика от колегата наблегнахме повече на ракия и малко вино.

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от iwan Преглед на мнение
        Наистина че рибите имаха протест,от събота сутрин до неделя обяд само едно попче.Бяхме до с.Нова Черна,за разлика от колегата наблегнахме повече на ракия и малко вино.
        Ами като сте били до Н.Черна защо не се обадихте да се запознаем?Имате червена точка!Пък и колегите Кокоф и Меха бяха и те тук.Другият път ще ви напукам гумите на МПС-то ,ако не се обадите!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Къде са снимките от последният риболоф с ония риби с хубавия качамак?
          Риби нямаше но пък си искарахме чудеснозначи риболова беше успешенето малко снимки
          Прикачени файлове
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Колеги ако някога ви се обадя ще ме заведете ли мен??? Аз ще се представя както трябва вина ракия абе както пише в дебелите книги

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Ами като сте били до Н.Черна защо не се обадихте да се запознаем?Имате червена точка!Пък и колегите Кокоф и Меха бяха и те тук.Другият път ще ви напукам гумите на МПС-то ,ако не се обадите!
              Да ти кажа честно мислех да ти се обадя,даже ти записах телефона,но после прочетох че в събота нямя да те има,реших да отложа за друг път,обещавам.Ето няколко снимки за излета:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                На кое точно място бяхте
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  На кое точно място бяхте
                  За пръв път ме водят там,така минахме село Старо село,излязахме на пътя Русе -Силистра,завихме на ляво ,след около максимум един км завихме надясно,пътувахме примерно км може и повече стигнахме дигата и наляво ,после пак надясно и се оказахме на 443км.Май трябваше това ,443км, веднага да го напиша

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от iwan Преглед на мнение
                    За пръв път ме водят там,така минахме село Старо село,излязахме на пътя Русе -Силистра,завихме на ляво ,след около максимум един км завихме надясно,пътувахме примерно км може и повече стигнахме дигата и наляво ,после пак надясно и се оказахме на 443км.Май трябваше това ,443км, веднага да го напиша
                    Все още е рано за 443.Там се лови успешно шаран ,но август!Пък и като цяло още рибата в Дунава не кълве.Ловят успешно с мрежи хубави платики и толстолоб.Още един месец и таранката трябва да се обади.
                    Доста трябва да сте се окаляли по пътя под дигата!
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от <bedniagizmi> Преглед на мнение
                      Колеги ако някога ви се обадя ще ме заведете ли мен??? Аз ще се представя както трябва вина ракия абе както пише в дебелите книги
                      Абе ти само ела.......Пък риба.....ако се хване някоя....добре дошло !
                      Най-малкото ще се запознаем,най-много ....какво,какво,ами ще оцапаме джипките.Колкото повече хора,толкова по-весело!
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Риби нямаше но пък си искарахме чудеснозначи риболова беше успешенето малко снимки
                        Нямаш ли някой познат с чук и ъглошлайф....да ти оправи бронята
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Нямаш ли някой познат с чук и ъглошлайф....да ти оправи бронята
                          няма да я оправя аз така повече си харесвам джипа
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            няма да я оправя аз така повече си харесвам джипа
                            Срещу два амортесьора от ГАЗ 53 ще оправя бронята безплатно
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Срещу два амортесьора от ГАЗ 53 ще оправя бронята безплатно
                              Давам само един
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Давам само един
                                Тогава само режа,без да заварявам!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X