Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
    бутали ли нещо по реката утре ще ходим помагайтеееееееееееее

    Бута...водорасли.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      все е нещо ами от водните твари някоя

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Чавдаре ко става с тоя Дунав .Излиза ли нещо .Каня се другата седмица да направя малко маратонче на Калимока
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Утре започвам приготовления .Този път съм се заканил да постоя повечко време да видим дали Дунава няма да се смили над мен .Тъкмо и водата ще се успокои малко .
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Утре започвам приготовления .Този път съм се заканил да постоя повечко време да видим дали Дунава няма да се смили над мен .Тъкмо и водата ще се успокои малко .
            Приготви си мнооооого мазила за комари ама такива дето действат, защотоооо..........питай Чавдар
            Николай Папазов

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              Приготви си мнооооого мазила за комари ама такива дето действат, защотоооо..........питай Чавдар
              Като ви е страх от мечка не ходете в гората за дренки.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                хм.......пак ще говорим
                Николай Папазов

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  вярно е стенд направо късат нерви отвсякаде

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Имах миналата година ефективни кремчета, ама свършиха. Тази години забъркахме едно ново. Пробвах го на палатка на морето, в момента в който се намазах спряха да ме ядат комарите. Мислех да забъркаме 50 кг, но понеже свършва сезона, ще трявба да го държа в някой бидон цяла година. По тази причина реших да го забъркам напролет. Ако има заинтересувани ще има специална цена.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Имах миналата година ефективни кремчета, ама свършиха. Тази години забъркахме едно ново. Пробвах го на палатка на морето, в момента в който се намазах спряха да ме ядат комарите. Мислех да забъркаме 50 кг, но понеже свършва сезона, ще трявба да го държа в някой бидон цяла година. По тази причина реших да го забъркам напролет. Ако има заинтересувани ще има специална цена.
                      Някой те е излъгал,че свършва сезона на комарите.Днес ходих до реката/Дунава/ и въпреки,че ме познават,въпреки че се бях напудрил и парфюмирал с аутан не издържах и се прибрах в къщи.Хапят,та чак месо късат,мам.....им!
                      Така че комари има навсякъде в астрономически количества!/поне при нас е така/.И не ги пръскат,гадовете от общината-нямали пари!
                      Ако правиш кремчета ,прати ми две,три.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        а освен комари нещо друго не хапеше ли? как е риболова тази година?

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Колеги, нещо кълве ли? Към 13- ти смятам да ходя. Как е нивото? Чичко сом събуди ли се, а бялата мрена?
                          [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            в събота на обяд бяхме на калимока до неделя вечерта само 1 таранка ама дето вика Чавдар онези гадини направо късат месо миналата седмица поръчах едно устройство бачка със слънчеви батерий уж против комари,мухи,мишки и незнам кви работи още имахме и аутан нищо не помага братче майкатани е...ха през деня долу горе става ако си долу до водата в гората е направо ад

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              До водата, там е истината има и ветрец, та е по-добре!
                              [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                След няколко проведени разговора за противокомарното ми тоалетно мляко давам следната информация - не искам да го забъркам сега и да ми стои в бидон до пролетта. Обаче ако има мераклии ще го забъркам.
                                Офертата е следната: 1 кг наливно - 16 лв. (в шише от минерална вода примерно с цел да не се натоварва цената с упаковки и т.н.) Не знам колко струват другите противокомарни средства, според мен цената е повече от разумна. Активната съставка е добра. Пробвах го върху себе си е гората на шкорпиловци и в гората на ая. Николаевка. След намазване не хапят. Знам, че дунавските комари са като врабчета, ако трябва ще се мажете по-обилно и по-често.
                                Ако се съберем достатъчно хора, ще накарам технолога да го забърка.
                                Едно бъркало е 50 кг. Доставки, за хората далеч от Варна и София, по куриер с наложен платеж.

                                Ако някой иска отворете нова тема, стига да не е нарушение на търговските правила. Можете да си давате и заявката на лични, пък аз ще съобщавам тук като стане количеството.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X