Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    А,други риби,колега,не потърси ли в тея чукани?!?!?!?!?!все си мисля,че има смисъл да се търси и шарко,е,незнам каква е дълбочината ,ама......като гледам дървото,половината над водата,останалото под нея......Аз,на твое място,бих се закотвил точно перпендикулярно на мястото където пускате лодката на вода,и бих поднесъл стръвта непосредствено над,или под самите дървета....лично моемнение
    Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
      А,други риби,колега,не потърси ли в тея чукани?!?!?!?!?!все си мисля,че има смисъл да се търси и шарко,е,незнам каква е дълбочината ,ама......като гледам дървото,половината над водата,останалото под нея......Аз,на твое място,бих се закотвил точно перпендикулярно на мястото където пускате лодката на вода,и бих поднесъл стръвта непосредствено над,или под самите дървета....лично моемнение
      Дълбочината е около 8-10м,но след 19.30ч. шаран не е удрял на тези места никога/поне аз не знам/Да мястото е удобно за шаран,но цял ден в лодката не бих могъл да издържа физически/ще се схвана/.Освен това на Дунава като ти удари шаран 5-10кг.ще те влачи с все лодката,то от брега трудно се вади ,а от тази гумена лодка?!/освен,ако не си пуснал вертикално под лодката стръвта и не вадиш направо нагоре/
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Освен това на Дунава като ти удари шаран 5-10кг.ще те влачи с все лодката,то от брега трудно се вади ,а от тази гумена лодка?!

        Ти се радвай, че не си хванал сом с тази лодка.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Дълбочината е около 8-10м,но след 19.30ч. шаран не е удрял на тези места никога/поне аз не знам/Да мястото е удобно за шаран,но цял ден в лодката не бих могъл да издържа физически/ще се схвана/.Освен това на Дунава като ти удари шаран 5-10кг.ще те влачи с все лодката,то от брега трудно се вади ,а от тази гумена лодка?!/освен,ако не си пуснал вертикално под лодката стръвта и не вадиш направо нагоре/
          Е,колега, ще ти отговоря с едно малко стихче "Аз съм Българче юнашко,расло съм във Влашко,и на Дунавската дига,съм се хранил с мамалига."
          Та,все си мисля,че тайно се молиш да ти удари някой шарко,пък за ваденето му ще мислиш в движение.Споредмен 10кг. шаран,вече е много по-тромав от такъв който е от 3 до 6 килограма примерно.А,за сома,да,там вече......
          Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            някой ще ходили тази седмица аз утре след обяд ще бада там пак ако ще дасе чуе

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Пристигнахме рано сутринта, а реката тръпнеше в очакване:



              Само го помолих Ивчо да изгребе водата:


              Отлепихме от брега:


              Последва слагане на стръв:


              Сонарът в бойна готовност:


              Само го помолих Иво да покльонка малко:


              Пък ако ще да хване и някой сомЪ, не би било зле...

              Е, как да не обичам да ходя с него за риба?!
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Браво! Добър улов! Колко кила е?

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Поздравления за излета!

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Браво! Добър улов! Колко кила е?
                    Благодаря, колеги, за поздравленията!
                    4,600 кг. е.
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Браво,като има кой да кльонка майсторски,има и кой да атакува стръвта....
                      Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
                        Браво,като има кой да кльонка майсторски,има и кой да атакува стръвта....
                        Шапка свалям на майсторството, но когато е съчетано с "разреждане" на акомулатор в Румънска територия оттатък острова на Кошава, и после /колко беше - 38кг. сом ?/ се представи за постижение при откриването на риболова - е тогава вече не свалям шапка, а избеснявам !!!! Явно някои колеги тълкуват off-риболов буквално!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                          Шапка свалям на майсторството, но когато е съчетано с "разреждане" на акомулатор в Румънска територия оттатък острова на Кошава, и после /колко беше - 38кг. сом ?/ се представи за постижение при откриването на риболова - е тогава вече не свалям шапка, а избеснявам !!!! Явно някои колеги тълкуват off-риболов буквално!
                          Нещо не ти схванах поста.....
                          Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Не беше отправен към теб, колега, нищо лично.На Дунав наред с майсторлъка, който коментираме, се проявяват и големи "електричари"/който трябва, ще се сети/!Големия сом, който се коментираше тук при откриването е ударен с ток!
                            "Make love, not war!"

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                              Не беше отправен към теб, колега, нищо лично.На Дунав наред с майсторлъка, който коментираме, се проявяват и големи "електричари"/който трябва, ще се сети/!Големия сом, който се коментираше тук при откриването е ударен с ток!
                              Колега, ако имаш някакви доказателства ги посочи, иначе така тези подмятания висят като клевета.

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                В този ред на мисли,и в Силистра,или малко понагоре, имаше едни такива индивиди....ама сега ходят като наакани,че май румънските гранични ги хванаха,та глобите им са 5-6 цифрени,в евро....ама,така им се пада,от такива като тях ние въдичарите кесим за уьово здраве.....
                                Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X