Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    това имах предвид

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Сигурни ли сте, че забраната по р.Дунав не започва от днес? В магазин за рибарски такъми чух този "слух", но в медиите няма нищо!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
        Сигурни ли сте, че забраната по р.Дунав не започва от днес? В магазин за рибарски такъми чух този "слух", но в медиите няма нищо!
        Аз четох,че има забрана ,и тя е в сила от 16 април .....
        Дано не греша.

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Аз дочух за 21ви

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            чароо ядохмелиго сега прочетели ко става направо ни разказаха играта

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              И аз разбрах за 21-ви.
              Николай Папазов

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Изместват забраната за риболова със седмица

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Нека сега да бъдем добри риболовци и да няма бракониери от нас поне.
                  Не са страшни големите глоби от ИАРА,по-страшно е да те срещне някой познат и да ти каже "Зрасти,Бракониер!"Срама ще бъде огромен.
                  Така че,умната!
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • Re: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    ето я заповедта коелги

                    ЦЪК

                    Докато не излезе ето тази заповед подписана.
                    Всичко е слух

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Нека сега да бъдем добри риболовци и да няма бракониери от нас поне.
                      Аз бих добавил още нещо: Да се разхождаме , когато е възможно/нали сме най-проходимите/ до любимите си водоеми, и при "случка" на нещо нередно да звъним на така рекламираните телефони.Дано има полза!
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                        Аз бих добавил още нещо: Да се разхождаме , когато е възможно/нали сме най-проходимите/ до любимите си водоеми, и при "случка" на нещо нередно да звъним на така рекламираните телефони.Дано има полза!
                        Няма да има, док. Дунава си тече, кучетата си лаят...и така.
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Абе знам, но опитах със "скрита ирония" да провокирам нещо...
                          Преди 2седмици бях на яз. Полетковци, в ръкава под с.Старопатица-"страшна таранка в плиткажа!", тарекох да опитам и аз. Да, ама заедно с таранката и излизат и шаранчета/верно маломерни/, пълни с хайвер, на дълбочина 50-60см. Г-да ромите/обръщението е друго, но се съобразявам с цензурата/ напълниха за няколко ч. по 10-15кг.!!!!!/на човек/ Та звъннах аз където е редно, и след 1ч. време отговорните органи дойдоха, хем с лодката на собственика. Идиотите/не мога да се сдържа/ дойдоха в район, където гората е на 20-30м. от брега с лодка, та да се виждат от цял км.!!!!! Мангалите си изнесоха пълните кошове /те живарник не ползват/ в гората и изчакаха , надничайки м/у дърветата "сериозната" проверка да си замине. Та ни билет, ни риба можаха да отчетат г-да проверяващите!
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Sad, but true, както пеят Металика!

                            Днес бях на Дунава, хванах 4 морунажа и 10-на попа.
                            Навръщане видях мноооого фазани, та вместо въдици да си бях взел пушката, щеше да е по-добре! Упс! То и лова вярно, че е забранен.

                            Чух, че днес на Кула направо с кепове в плиткажите са гребали таранки и са пълнели чували!!!

                            Да ги пита човек за к'во им е?!?...сигурно ще се оправдаят с кризата...?
                            После защо нямало риба!!!
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Чух, че днес на Кула направо с кепове в плиткажите са гребали таранки и са пълнели чували!!!
                              За съжаление на всякаде е така при нас на пристанището избиват шаранчетата на плувка
                              Най жалкото е че никой не ги закача а това е най удобното място за проверка от властите

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Колеги, не ходите ли за риба, никой нищо не публикува? Или като любимия Дунав е под забрана кротувате и се подготвяте за откриването?
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X