Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
    Offffff.........по цял ден ровя е нета и мноооооооого взех да се обърквам и побърквам.
    Здравеи, тук във СС имаме доста надувауеми лодки и е супер риболова със тях!Но важното е мотора да е около 15кс за 3,60м лодка ,това е наи доброто решение кеф ти на язовир кеф ти на Дунав!А това че ще я пробиеш на някоя топола не го вярваи издържат на доста голямо пробождане,аи пласмасовите също се пукат и нямат оделни балони направо си потъват!Иначе във Тутракан правят специални лодки за въдичарски риболов,струват около 2бона!

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Мерси!

      Ориентирал съм се към този начин
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Чавдаре наближава наща дата джипа не можах да го строша така че на Дунава пак съм с негоДано тази година да имаме повече късмет
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          От петък вечер сме там
          Николай Папазов

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Тази година пак мисля да ви дойда на гости. Но ще е малко по-нататък.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              Тази година пак мисля да ви дойда на гости. Но ще е малко по-нататък.
              И да е за няколко дена ще те чакаме
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                чавдаре знаешли нещо за Калимока щени разрешатли тази година да ходим там за риба

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                  чавдаре знаешли нещо за Калимока щени разрешатли тази година да ходим там за риба
                  Мисля,че за въдици няма да има проблем.Който е с мрежи и седки да се спасява-аз съм твърдо против тях!
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Това е прелюдията към риболова, на който ще се отдадем след няколко дни и после ще качвам снимки на уловените голеееееееми риби.

                    Днес с чо'Милчо и още един момък пристигнахме на мястото, където ще ловим:


                    Разхвърляхме цирка, чо'Милчо се надупи да оправя палатката, а момъка започна да помпа лодката, за да пуснем шамандура и да захраним.




                    Забихме колци, за да си маркираме "нашата" територия:


                    След като свършихме с всички приготовления, оставих чо'Милчо и младежа да си правят салата за ракията, а аз с прискърбие поех пътя обратно за града.
                    Реката продължи да си тече, намигайки ми, че има повече вода, отколкото риби.


                    За сведение: 3 дни мястото ще се храни без да се лови там. По-ранното отиване е необходимо за запазване на това перспективно място. От утре /съдейки по минали години/ по бреговете вече ще е лудница.
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Да ви кажа,докато си бях в Силистра,с баща ми ходехме по островите за шаран,естествено,заставахме от към Румъния(дълбочина,подмоли,закачки),та първото нещо което правехме на всяко ходене бе да захраним с 20-30 топки местна кал,омешана със суха царевица,което според мен даваше резултат.....Абе,дунавския риболов си един отделен и самостоятелен раздел от крастата...
                      Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
                        Да ви кажа,докато си бях в Силистра,с баща ми ходехме по островите за шаран,естествено,заставахме от към Румъния(дълбочина,подмоли,закачки),та първото нещо което правехме на всяко ходене бе да захраним с 20-30 топки местна кал,омешана със суха царевица,което според мен даваше резултат.....Абе,дунавския риболов си един отделен и самостоятелен раздел от крастата...
                        Да дунавският риболов е нещо корено различен от гьолският,доста трябва да се потрудиш за да излъжеш трофеен екземпляр!

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Преди 2-3 часа се върнах от ДунаваОткриването на риболовния сезон го направихме отлично Благодарение на колегата Чавдар организацията беше перфектно Имаше и задължително офроуд упражнение което колегата Коко изпълни с витарката просто колегата не можа да устои на калчицата и прояви самоинецетива снимки след малко
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Ето малко снимки
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от meha1971; 07-06-09, 21:00.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Забравих да пиша че имаме 1 сом около шест-седем кгискам да благодаря на Чавдар за оказаната помощ при ваденето му 2 мрени по два кг и няколко платики които ги хапнахме на скара вечерта
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Забравих да пиша че имаме 1 сом около шест-седем кгискам да благодаря на Чавдар за оказаната помощ при ваденето му 2 мрени по два кг и няколко платики които ги хапнахме на скара вечерта
                                Казах ви аз, че като си тръгна и ще хванете
                                Николай Папазов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X