Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На риба в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: На риба в Гърция

    Уважаеми колеги,
    Спора ЗА и НА риба е много полезен за всички.
    (Особено за хора с подобни сайтове.
    Но за сведение на бай Симеон,
    основоположника на НА-тата е от Варна.)
    Ако не прескачаха искри
    щеше да бъде просто чудесно.
    Ошопяването на нацията бай Симеоне
    почна още по социалистическо,
    а профанизацията по Хамерикански
    продължава и в момента.
    Заставам зад теб в борбата ти
    за чист български език,
    но те моля да го правиш бащински,
    с любов и разбиране.
    Ние пък ще отвърнем с заслужено,
    синовно уважение към забележките,
    защото са вярни и мъдри!!!
    Моля!! !
    Само не се карайте и обиждайте,
    всички сме от едно тесто
    и не върви да се делим по изпичането...!
    И аз, преди да стана пишман-софиянец,
    не ходех на Варна, на Бургас и на Синеморец.
    Сега не само там, ами ходя и на риба даже.
    Езика ни се променя,
    правилно и неправилно в живота
    се сменят често, като понятия.
    остават хората с техните съдби,
    радости и болежки.
    Да не забравяме, че всички сме такива....
    НАСЛУКА
    (или може би ЗАСЛУКА)
    ..по приятно и добре написано мнение и с което и да съм съгласен на /за/ 100%..отдавна не бях чел във форума

    Коментар


    • #32
      До: На риба в Гърция

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Имай предвид , че риболовът в Гърция е забранен до 15 май! Глобите са повече от солени. Не знам забраната разпростира ли се и върху морския риболов, но че касае сладководния е повече от сигурно. Знам че си член на риболовните форуми , но може да не си видял темите , та затова викам да те предупредя...
      Колега мога да ти кажа само едно единствено нещо, ЧЕ ВЪВ ГЪРЦИЯ НЯМА ЗАБРАНА ЗА РИБОЛОВА ПРЕЗ НИТО ЕДИН СЕЗОН.
      Аз съм на 12 км. от границата на Гърция и ходя постоянно за риба в Гърция. И другото което е че никой няма да те върне на границата заради това че отиваш тама на риба. И като последно уточнение в Гърция имат само за морският риболов и то ако си със лодка, но ако ловиш на сушата няма билети.

      Коментар


      • #33
        До: ЗА риба в Гърция

        Страх не страх,ще пиша за разходката ни до Гърция.Стегнахме багажа и взех 4 въдици ... за всеки случай.Неповторимо и незабравимо.Страхотна екскурзия и добър риболов.Много видове риба и то вкусна.Един проблем само,никой не успя да ми каже какви са рибите,само повтаряха че са вкусни.Сега и малко снимки с леки разяснения.Приятно разглеждане!
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от adwokat; 18-06-08, 22:47. Причина: корекция в заглавието.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #34
          До: На риба в Гърция

          Първоначално публикуван от npartulov Преглед на мнение
          Колега мога да ти кажа само едно единствено нещо, ЧЕ ВЪВ ГЪРЦИЯ НЯМА ЗАБРАНА ЗА РИБОЛОВА ПРЕЗ НИТО ЕДИН СЕЗОН.
          Аз съм на 12 км. от границата на Гърция и ходя постоянно за риба в Гърция. И другото което е че никой няма да те върне на границата заради това че отиваш тама на риба. И като последно уточнение в Гърция имат само за морският риболов и то ако си със лодка, но ако ловиш на сушата няма билети.
          Колега, не знам на теб ли да вярвам или на колегите тук:
          http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...86%D0%B8%D1%8F

          Коментар


          • #35
            До: На риба в Гърция

            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
            Колега, не знам на теб ли да вярвам или на колегите тук:
            http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...86%D0%B8%D1%8F
            И аз не зная на кого и какво да вярвам, но е факт че в района на Кастанис, на р. Арда никой не прави какъвто и да е проблем...
            Нещо повече - византийците се смеят затова, че ловим с въдици. Там серкметата и мрежите, доколкото забелязах са на особена почит.
            Иначе излиза прилична мряна и по-малко клен. Този уикенд мисля да ходя пак натам, ако не е много криво времето. Почивните дни напоследък прекарвам в Харманли, а оттам до Кастанис е около 70 км. Ако има желаещи от региона можем да се разходим заедно.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #36
              До: На риба в Гърция

              това, което сте дали като линк от форум "нариба" е пълен кьорфишек...
              периодично разни "колеги" пускат такива фишеци за да плашат незапознатите да не им правят навалица по любимите места...

              няма такава такса! Единствено в момента е забранен риболова на яз. Потами - ако влизате в Гърция през "Илинден" и носите въдици, задължително кажете, че отивате в Кавала, за да не ви върнат...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                До: На риба в Гърция

                Не знам кое е кьорфишек и кое не, ама тук
                http://forum.fishing-mania.com/viewt...FA%F0%F6%E8%FF
                е цитиран гръцки закон от който ясно се вижда че все пак има някаква забрана подобна на нашата.

                Коментар


                • #38
                  До: На риба в Гърция

                  Първоначално публикуван от npartulov Преглед на мнение
                  Колега мога да ти кажа само едно единствено нещо, ЧЕ ВЪВ ГЪРЦИЯ НЯМА ЗАБРАНА ЗА РИБОЛОВА ПРЕЗ НИТО ЕДИН СЕЗОН.
                  Аз съм на 12 км. от границата на Гърция и ходя постоянно за риба в Гърция. И другото което е че никой няма да те върне на границата заради това че отиваш тама на риба. И като последно уточнение в Гърция имат само за морският риболов и то ако си със лодка, но ако ловиш на сушата няма билети.
                  колегата е прав-няма никакви забрани,освен изискванията за лодки и харпунджии
                  Нисан патрул-3,3тд - класика -0878 772213

                  Коментар


                  • #39
                    До: На риба в Гърция

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Колега, не знам на теб ли да вярвам или на колегите тук:
                    http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...86%D0%B8%D1%8F
                    от 7-8 години ловя риба в Гарция и никога никои не ме е проверявал,нито на море нито на язовир.тоава е.
                    Нисан патрул-3,3тд - класика -0878 772213

                    Коментар


                    • #40
                      До: ЗА риба в Гърция

                      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                      Страх не страх,ще пиша за разходката ни до Гърция.Стегнахме багажа и взех 4 въдици ... за всеки случай.Неповторимо и незабравимо.Страхотна екскурзия и добър риболов.Много видове риба и то вкусна.Един проблем само,никой не успя да ми каже какви са рибите,само повтаряха че са вкусни.Сега и малко снимки с леки разяснения.Приятно разглеждане!
                      евала колега такав риболов всеки иска не разбрах само под какав флаг плувате
                      Нисан патрул-3,3тд - класика -0878 772213

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X