Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пак капО - да, ама си имам оправдание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

    На тапа. Има доста по-големи екземпляри , ама бях с малкия и не можах да се занимавам с риболова тъй както ми се искаше. А между другото на другия ден той хвана сам ( а няма 7 години ) щука дълга 74 см. Корекцията в Драганово е обрасла и местата за блесна са малко. Но пък за сметка на това в тръстиките гонят много щуки в момента.

    Коментар


    • #17
      Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

      Eто да добиете малко представа , макар че това е едно от най-чистите места.

      Коментар


      • #18
        Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        E , не се ядосвай. Някой друг път като идваш насам може да се обадиш и да направим един кръстоносен поход срещу всички щуки в околността.
        Btw , аз мисля утре-вдругиден пак да ходя , че да видим...
        Благодаря, ако идвам за 24 май, като нищо ще се възползвам от поканата. Тъкмо ще запознаеме младата смяна.
        моя е на 7 и малко...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

          Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
          Благодаря, ако идвам за 24 май, като нищо ще се възползвам от поканата. Тъкмо ще запознаеме младата смяна.
          моя е на 7 и малко...
          Ако идваш насам звъни предния ден да подготвя рибки , едно друго.Телефона ми мисля е в профила ми.

          Коментар


          • #20
            Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

            Поздравявам те за чудесната снимка ! Понякога фотолова не е за подценяване пред риболова и дай Боже често да го следва!
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

            Коментар


            • #21
              Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

              Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
              Ако идваш насам звъни предния ден да подготвя рибки , едно друго.Телефона ми мисля е в профила ми.
              OK.
              до 24 много вода има да изтече, ама ако избягам от Сф, като нищо ще ги удариме

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X