Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пак капО - да, ама си имам оправдание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пак капО - да, ама си имам оправдание

    бях на едни гьолове около с. Дичин (официално незабранени) и вижте к'во ми се случи

    хе хе, похапна си наготово, гадината
    аз разбира се я оставих да си хапне спокойно и злорадо очаквах при опита да се измъкне от живарника с подутия търбух да се заклещи и да си плати обяда с една дъъъълга фотосесия, ама ядец

    къде го заврЕ тоя уклей не знам, ама се излундзи из живарника като мокра връв... прегледах целия живарник дупка по дупка - нЕма скъсано, нЕма разплетено.....мистерия
    Прикачени файлове

  • #2
    Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

    Това Дичин Търновско ли е или другаде? Ако е Търновско , за тия гьолове съм чувал , че има буфало и щука. Вярно ли е?
    На змията й трябва много малка дупка за да мине , а като имаш предвид , че живарника е мокър и се разтяга , няма никакъв проблем. Случвало ми се е няколко пъти да намеря вътре змии...

    Коментар


    • #3
      Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

      За такива животни си имам специален уред с който се запознават моментално щом ги забележа - едно брадве
      Don't hunt IF you can't kill
      първо 0883 после 333 накрая 448

      LZ1BGD

      Коментар


      • #4
        Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

        Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
        За такива животни си имам специален уред с който се запознават моментално щом ги забележа - едно брадве
        Е що? Нека си живее животинката...Бахти и хората, веднага да претрепят всичко живо...После за екология тръгнали да ми говорят...
        Добре че съм добър и не раздавам червени картончета!
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

          Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
          За такива животни си имам специален уред с който се запознават моментално щом ги забележа - едно брадве
          нЕкакси не мога да се съглася
          нищо не ми е направила, а конкретно тази (водна) нищо не може да ми направи, дори и да иска, та гъза да си скъса.
          не виждам защо, само понеже тежа около 150 пъти колкото нея и съм около 4 пъти по-дълъг, да трябва да я утрепя.
          и мисля, че загубата на един уклей си струва кефа да наблюдаваш подобно нещо...

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Е що? Нека си живее животинката...Бахти и хората, веднага да претрепят всичко живо...После за екология тръгнали да ми говорят...
          абсолютно подкрепям

          Коментар


          • #6
            Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Е що? Нека си живее животинката...Бахти и хората, веднага да претрепят всичко живо...После за екология тръгнали да ми говорят...
            Добре че съм добър и не раздавам червени картончета!
            Нито трепя сичко жово, нито съм тръгнал да се изявям като еколог нито нищо - просто ги мразя тия гадини. Все си мисля че форума е за да може всеки да си каже мнението за нещо, а не да се плашим с картончета различно мислещите само защото имаме такива права във форума!
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар


            • #7
              Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

              +1
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                Това Дичин Търновско ли е или другаде? Ако е Търновско , за тия гьолове съм чувал , че има буфало и щука. Вярно ли е?
                На змията й трябва много малка дупка за да мине , а като имаш предвид , че живарника е мокър и се разтяга , няма никакъв проблем. Случвало ми се е няколко пъти да намеря вътре змии...
                да, Търновско.
                този гьол, конкретно, е първия, като тръгнеш от Лесичери към Дичин покрай реката. за буфало и щука не знам нищо, щото т'ва ми е първото ходене там, а освен уклей и слънчеви риби (часовници), нищо друго не видях
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                  И аз ги мразя тия гнусни същественца...ама пък и не бих ги убила...

                  П.п.От quadra червено картонче си е страшно,то трябва да си на минус после
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                    Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
                    Нито трепя сичко жово, нито съм тръгнал да се изявям като еколог нито нищо - просто ги мразя тия гадини. Все си мисля че форума е за да може всеки да си каже мнението за нещо, а не да се плашим с картончета различно мислещите само защото имаме такива права във форума!
                    Така е , но самата мисъл за убийство , пък било то и на безвредна водна змия не е приятна. И тъй като форумът е точно затова - всеки да си каже мнението свободно , и аз ще кажа (по-точно покажа) своето.


                    Toва е един смок , който спасих от прегазване на пътя и който от благодарност не пропусна да ме поухапе. А като го пуснах в гората реши да се прави на още по-смел , та се хвърляше отгоре ми явно с цел да ме изяде , което ме накара да умра от смях.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                      И като стана въпрос за риби ей една щука от корекцията на с. Драганово от онзи ден.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        И аз ги мразя тия гнусни същественца...ама пък и не бих ги убила.
                        ето това е пример за правилно отношение към тези неща
                        срещаш змията - ти наляво, тя надясно - всеки по пътя си - не е нужно никой да пострада.
                        нито пък трябва да я целуваш, например.
                        и НИКОЙ, АМА НИКОЙ не може да ме убеди, че каквато и да е змия (говоря за срещащите се в България), целенасочено и непредизвикано би нападнала човек.

                        P.S.
                        ей, хора, ше се изпокараме бе
                        просто исках да ви покажа любопита случка....
                        мно'о са ви къси скоростите

                        Коментар


                        • #13
                          Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                          Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                          И като стана въпрос за риби ей една щука от корекцията на с. Драганово от онзи ден.
                          въх, м...а му
                          баща ми е от Дряново и по празниците бях на гости там.....
                          и точно си мислех за Върбица или Драганово, ама в последния момент, водени по "гореща" информация се замъкнахме на Дичин........
                          к'вото сам си направиш, никой не може да ти направи
                          зависссссст ме изяжда
                          ЕВАЛА

                          Коментар


                          • #14
                            Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                            E , не се ядосвай. Някой друг път като идваш насам може да се обадиш и да направим един кръстоносен поход срещу всички щуки в околността.
                            Btw , аз мисля утре-вдругиден пак да ходя , че да видим...

                            Коментар


                            • #15
                              Re: пак капО - да, ама си имам оправдание

                              Тихомире на какво я извади бре? На тапа, блесна или нещо друго?
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X