Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа пушка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Избор на първа пушка

    Ти си знаеш там,трупането на опит на Москвич не е като да караш Мерцедес,и двете са с М ма майко мила - мъка мькаааааа
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Избор на първа пушка

      Ама , който е карал Москвич ще се оправи с Мерцедеса , който е почнал с Мерцедес може и да не подкара Москвича
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • #48
        От: Избор на първа пушка

        Хахаха - така си е, мамка му!
        Suzuki GSXR
        VW Touareg
        Mitsubishi Pajero II

        Коментар


        • #49
          От: Избор на първа пушка

          Пък, седи си моята успоредка 1968 год., купих я през 1996-7 год. и от две - три години започнах пак с нея да си ходя на лов за пернатото с изключение на патиците, там си иска бой. И въпроса е по скоро не в цената, ако имаш пари можеш да си позволиш по-скъпо оръжие. По-скоро да се научиш да боравиш с оръжието, зареждане, презареждане, както и Веселин е писал, воденето и т.н. Но винаги пробвай оръжието как ти ляга. И наистина зависи много от приклада. Поздрави и успех в избора.
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • #50
            От: Избор на първа пушка

            Първоначално публикуван от Veselinv Преглед на мнение
            Хахаха - а сега да избира човека ....
            Вес , в крайна сметка темата ти я откри .
            Не си се похвалил с какво си се обзавел .

            Аз започнах със ижовката на тъста - лепна ми като мазно лайно на гъз ...
            След 20 на изстрела изобщо не си правех труда да се премервам , надцевка .
            След 10 на години прекъсване ми се наложи да избирам отново пушка (ижовката отдавна беше заминала за претопяване) .
            И отново надцевка ЧЗ , после и ЧЗ в калибър 308 .
            Сега се снабдих с още една надцевка Силма .

            Признавам си с успоредка стрелях само около 20 патрона...не е моята пушка !
            Ако има възможност - трябва да се пробва , и колкото повече варианти - по-добре .
            Универсална пушка няма .
            Даже и Олд Шетърхенд е носел Хенри и Мечкоубиеца...

            Коментар


            • #51
              От: Избор на първа пушка

              Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
              Ама , който е карал Москвич ще се оправи с Мерцедеса , който е почнал с Мерцедес може и да не подкара Москвича
              Абсолютно правилно ма се пестят пари,време и мъка

              Иначе с тия 100-300 лева не си заслужава и приклад да сменяш,тя става двойна.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                От: Избор на първа пушка

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Иначе с тия 100-300 лева не си заслужава и приклад да сменяш,тя става двойна.
                То и на някоя макаронджийка за 3-4-тири бона пак може да се наложи да сменяш приклада. За гладка ловна пушка от съществено значение е бързото прикладване и правилното лягане на "мушката" спрямо целта. Сравненията с колите не са уместни. Чисто функционално разликите не са толкова големи и осезаеми.

                Коментар


                • #53
                  От: Избор на първа пушка

                  Аз на 3 бона Италянка сменях приклада,в бързината 2 поръчах та единия ми стои е така и си чака пушката,някакви пари беше и той,колко няколко ИЖовки.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Избор на първа пушка

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Аз на 3 бона Италянка сменях приклада,в бързината 2 поръчах та единия ми стои е така и си чака пушката,някакви пари беше и той,колко няколко ИЖовки.
                    Не ви е развита кастъм Економиката, затва. Тука ние си ходим като английски лордове на висококачествени самодейни майстори, те ни мерат и ни прават приклади баш по наще си мерки. За ижовките, срещу 150-200 лева
                    Извън майтапа, има файда да си направи човек приклад за него си. Без значение за колко евтина пушка иде реч.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Избор на първа пушка

                      Има файда човек да си плати като поп и да си вземе нещо което покрива всички капризи пък после да го гласи АКО се налага пък и по-лесно преглъщам приклад 300 долара на пушка за 3 от приклад за 250 на пушка за 200,много Лордско ми стои някак си.
                      Баровци сте вие там,всичко поръчково,уникат

                      Мое мнение де,както казах не съм ловец
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        От: Избор на първа пушка

                        Има и по-евтин начин, но си иска знания, умение, сръчност и инструменти, но на първо място - мерак! Ето как преработих приклада на една от пушките ми, правена уж по поръчка:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Иж-27-03.jpg
Прегледи:1
Размер:232.1 КБ
ID:5801283

                        шийката на приклада е преработена и е добавен задтилък от орех. Получи се отличен прицел още с прикладване на оръжието.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #57
                          От: Избор на първа пушка

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          ...Мое мнение де,както казах не съм ловец
                          Достатъчно си запознат с оръжията!
                          Струва ли си на 7-8 годишен Майбах да се дадат 75 хиляди за ремонт на динамо и стартер и още две три дребни нещица ....
                          Или да си купиш една нова ...примерно тойота за половината пари ии след 5 години да си купиш пак нова подобна?

                          А както казва трапера преди мен - всичко опира до желание и мерак.
                          Коетонямаценаизразенавъвфиникийскизнаци.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Избор на първа пушка

                            A на бас, че приклада на BENZBOSS е регулируем
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #59
                              От: Избор на първа пушка

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              A на бас, че приклада на BENZBOSS е регулируем
                              Ще загубиш баса,тук нямаме право НА МОНТИРАН ВАРИО та на пукалото съм с нормален........уж
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Избор на първа пушка

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                A на бас, че приклада на BENZBOSS е регулируем
                                Ни мой, мноу упасну било. И за това само фиксирани приклади. Ама са фиксирани с едно болтче, развиваш, нагласяш, завиваш... Ташак!

                                Ей го на, за повече яснота. Всичко му се наглася. Тук по поръчка, и ще ми отрежат главата до кръста.
                                Ма тая гега само спусъка и е половината $ от колкото ми струваше тук първата ми кола. Оптиката и е колкото колата която сега карам. И пак не си и помислям за поръчка.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:961E0AC8-1F7B-4CF3-B7BC-D593D8C005E6.jpg
Прегледи:1
Размер:263.3 КБ
ID:5801290
                                Последно редактирано от NIKSD; 24-10-18, 02:01.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X