Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа пушка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на първа пушка

    Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
    Друг вариант е, ако е много дребен стрелеца, като стреля с долната цев, да не задират съчмите в земята

    На мен ми е доста смешно това. Да не се бъзика някой?
    Не мисля, че се бъзикат. Ще говоря пак с един от тези дето ме убеждават, че трябва да е успоредка. Дано запомня повече
    C20Nе '94 KБ

    https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

    Коментар


    • От: Избор на първа пушка

      Ако не се бъзикат, наистина е интересно.

      Коментар


      • От: Избор на първа пушка

        Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
        Ако не се бъзикат, наистина е интересно.
        Ако не се бъзикат - това означава чиста неграмотност...
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • От: Избор на първа пушка

          Няма такова правило. Ръста на стрелеца има отношение към размера на приклада, по-скоро дължината на ръцете му.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Избор на първа пушка

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Няма такова правило. Ръста на стрелеца има отношение към размера на приклада, по-скоро дължината на ръцете му.
            Е това е едно от обясненията, че ниските хора сме с къси ръце, а на успоредките прикладите били.....
            C20Nе '94 KБ

            https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

            Коментар


            • От: Избор на първа пушка

              Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
              Ако не се бъзикат - това означава чиста неграмотност...
              Пак е интересно

              Коментар


              • От: Избор на първа пушка

                Абе пипъл , вие май сте виждали пушки само на картинки...?.... Стоковите ширпотребни оръжия са с *усреднени* (универсални) приклади........*дребосъците* и *гигантите* ще им се наложи да преработват , или пък ако търсят съвършенство - да си направят поръчков приклад........ Ако изобщо стигнат такова ниво.
                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • От: Избор на първа пушка

                  Е на картинка не се ли брои?

                  12ка Бенели М4 е сбьркан приклада,правен е за орангутани пък се води мноооооого добра и скъпа пуша пък реално си е грешка там та всеки прави грешки
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Избор на първа пушка

                    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                    Абе пипъл , вие май сте виждали пушки само на картинки...?.... Стоковите ширпотребни оръжия са с *усреднени* (универсални) приклади........*дребосъците* и *гигантите* ще им се наложи да преработват , или пък ако търсят съвършенство - да си направят поръчков приклад........ Ако изобщо стигнат такова ниво.
                    Имам пушки с телескопични приклади, имам със сгъваеми, имам с фиксирани, имам и такива на които много лесно се сменя дължината на приклада /Ruger PC9/. Я кажи сега, според картинките, дебел ли съм или ме бие жената с тигана в тиквата?
                    Приклад се избира по дължина на ръцете. Какво общо има дали си дебел или тънък? И какво отношение има теглото на стрелеца с успоредка или надцевка?
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Избор на първа пушка

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Няма такова правило. Ръста на стрелеца има отношение към размера на приклада, по-скоро дължината на ръцете му.
                      И не само дължината на ръцете. Кривината на приклада /за левичар на ляво , а за десничар на дясно спрямо оста/ варира според това колко е широкоплещест човека.Чупката на приклада пък надолу варира в зависимост от това , колко дълъг врат има ловеца. Всичко това е мн. важно за бързото и комфортно примерване.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • От: Избор на първа пушка

                        Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                        И не само дължината на ръцете. Кривината на приклада /за левичар на ляво , а за десничар на дясно спрямо оста/ варира според това колко е широкоплещест човека.Чупката на приклада пък надолу варира в зависимост от това , колко дълъг врат има ловеца. Всичко това е мн. важно за бързото и комфортно примерване.
                        То затова като взимаш пушка я пробваш дали "ще ти легне"
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: Избор на първа пушка

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          Имам пушки с телескопични приклади, имам със сгъваеми, имам с фиксирани, имам и такива на които много лесно се сменя дължината на приклада /Ruger PC9/. Я кажи сега, според картинките, дебел ли съм или . Какво общо има дали си дебел или тънък? И какво отношение има теглото на стрелеца с успоредка или надцевка?
                          Ти защо мене питаш ? Погледни откъде тръгна дискусията ! Въпроса беше за ловна ДВУЦЕВКА.......... В български оръжеен магазин влизал ли си , да видиш какво велико разнообразие от чифтета с регулируеми приклади има ?...
                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • От: Избор на първа пушка

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            То затова като взимаш пушка я пробваш дали "ще ти легне"
                            И кат ти легне лятото по фланелка, после се чудиш защо зимата нещо не ти е баш как трябва.

                            Коментар


                            • От: Избор на първа пушка

                              Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                              И кат ти легне лятото по фланелка, после се чудиш защо зимата нещо не ти е баш как трябва.
                              Това го разчепкахме вече.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: Избор на първа пушка

                                Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                                И кат ти легне лятото по фланелка, после се чудиш защо зимата нещо не ти е баш как трябва.

                                Отиваш зимата. Прикладваш. После се събличаш и пак прикладваш.

                                Ама въпроса за универсалността си остава. Така че си остава и правилото да тренираш за да може да се справяш и зиме и лете с инструмента. И разбира се остава възможността да подлагаш на задтилъка. И регулируемия приклад, който гледам не се среща много при успоредки и надцевки.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X