Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голям Беглик - отпуска

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Голям Беглик - отпуска

    Аз пък миналата година озвучавах събитие на Голям Беглик и ако и да съм всяко лято около Батак, не бях ходил там и много ми хареса. Само дето не ми остана време изобщо за кеф и мисля, че тази година ще е добре да се отбия малко на почивка. Имаше приказни мъглички над водата едистения следобед, когато се докопах до там за малко, мястото е великолепно и все още не е налазено/за разлика от Цигов Чарк примерно/...

    Коментар


    • #17
      До: Голям Беглик - отпуска

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Аз пък миналата година озвучавах събитие на Голям Беглик и ако и да съм всяко лято около Батак, не бях ходил там и много ми хареса. Само дето не ми остана време изобщо за кеф и мисля, че тази година ще е добре да се отбия малко на почивка. Имаше приказни мъглички над водата едистения следобед, когато се докопах до там за малко, мястото е великолепно и все още не е налазено/за разлика от Цигов Чарк примерно/...
      Tи не озвучаваше събитие,
      а цялата околност бре!!!
      Глухарите в радиус от 10км. избягаха,
      а женските спряха да мътят!!!
      (Предполагам говориш за "Беглика фест")
      Колкото до "налазването",
      то вече се състои, особено след тоя фест.
      Но ако определите евентуални дати,
      точно място и парола на явката,
      ще се радвам да се видим там!

      Коментар


      • #18
        До: Голям Беглик - отпуска

        Първоначално публикуван от dag Преглед на мнение
        Но ако определите евентуални дати,
        точно място и парола на явката,
        ще се радвам да се видим там!
        Аз съм "ЗА". Само да се организираме и може даже да потърся там място за преспиване, ако не е на палатки. За съжаление на моята вила няма много места. Барбекюто обаче е осигурено, само да има какво да метнем отгоре
        [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

        Коментар


        • #19
          До: Голям Беглик - отпуска

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Яз. В Коларов = Голям Беглик. Пътя минава по стената му. Преди него, от към Батак, е Малък Беглик.
          Благодаря за уточнението. Страхотно място, препоръчвам го на всеки.
          Y260

          Коментар


          • #20
            До: Голям Беглик - отпуска

            Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
            Благодаря за уточнението. Страхотно място, препоръчвам го на всеки.
            Празен е защото още има сняг за топене и вода за оттичане.

            Коментар


            • #21
              До: Голям Беглик - отпуска

              мисля да ходя тоз уйкенд до Беглика, та се чудех дали някои може да каже добро место за палатки около язовира ?

              Коментар


              • #22
                До: Голям Беглик - отпуска

                Първоначално публикуван от Jya Преглед на мнение
                мисля да ходя тоз уйкенд до Беглика, та се чудех дали някои може да каже добро место за палатки около язовира ?
                Има много. Особено преди сезона. Ако идваш от към Батак, преди стената отбиваш в дясно караш по пътя и се оглеждаш за място.Все някъде ще ви хареса. Ако не, пътя обикаля целия язовир - все някъде ще намерите място.
                Другият вариант е да се мине стената и след около 3-4 километра има отбивка в дясно за Чатъма. И пак така караш и си търсиш място.
                Само не забравяйте, че там е 1500 метра над морето! През Август сутрин е около 2 градуса.Сега сигурно е (-)

                Коментар


                • #23
                  До: Голям Беглик - отпуска

                  Аз сам там с бойна група от 4 август обикновенно на опашката на язовира при каменния мост ако някои се случи там ще се радвам да се видим
                  888982949

                  Коментар


                  • #24
                    До: Голям Беглик - отпуска

                    Дали е актуално?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X