Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питанка за сигнатура/номер на лагерче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
    А и провери в Ибея какъв е лагера, да не вземеш в крайна сметка пак китаец, ама този път за 10лв.
    Ами, забелязал съм разлика дори при китайци, едните за Европа, други за Северна Азия/чети БГ/.Все пак поръчах три, ще има за чупене.

    Коментар


    • #17
      От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      Все пак ще питам и аз, че ме заинтригува, а ЕЗОто си е хубав японски лагер внасян в БГ, ама на тях не съм им звънял, ама като чета ти май си го направил вече.
      Езо-то ми го предложиха SKF, но на заявка отнякъде/много бил малък този лагер и не го предлагали !!!!!!!!/, но минимум 5 бр., без да ми оферират цена.
      Т.е. нищо не ми предложиха.

      Коментар


      • #18
        От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

        След безуспешно търсене на нещо различно от китай има и развръзка вече. В средата на януари 2011, /т.е. ще се продават предполагам от края на месеца/ , идват MR84 японски НСК. Цената дребно ще бъде 6лв с ДДС. От понеделник ще пуснат и запитване дали могат да включат и SMR или някакъв усилен вариант в дребни количества към доставката. Не е евтино за такъв размер, но пък си е Япония все пак.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #19
          От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

          Аз забравих да се похваля, със съдействието на Спарки вече са при мен три броя SMR84 2TS, дошли от немско.С два куриера в сметката, няма 5,50лв/бр.
          От този продавач няма нито един недоволен купувач в Германия, гледах му рейтинговото досие в ибей.
          Ще видим колко ще държат на напъна, за сега виждам само доста кадърна изработка.

          Коментар


          • #20
            От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

            Привет, Maxxx! Не разбирам от лагери, но имам Шекспир-Медалист 2001/ от 9 год. вече/. Ползвам го за мач-риболов, имам доста Дунавски "парцали", извадени с тази макара, но не това е важното. За толкова години нямам осезаем проблем с луфтове и шумове, а е сглобена в КИТАЙ/ пише го на схемата в кутията-cased in chaina/. Не е нормално толкова често да сменяш лагер, допусни някакво допълнително напрежение-крива скоба на бигела, изкривена ос на лагера и т.н.
            Бъди здрав!
            "Make love, not war!"

            Коментар


            • #21
              От: Питанка за сигнатура/номер на лагерче

              Ами какво да ти кажа, чисто лагер си е.За оригиналния може и аз да съм за бой, имам съмнения за пясък в него след едно падане на въдицата край Дунав мост, там е само пясъчна коса с фин пясък.Уж беше капсулован.
              А последния ми се разбуча в ръцете на няма месец, нали знаеш номера при закач по дъното с натягане до откат, сгъване на въдицата на осем и рязко отпускане на плетеняка с отворен бигел/камшичният удар ми е откачал доста железа от дъното/.Само че последният път забравих да отворя бигела и лагера отнесе камшика.Умря на секундата.
              Бигела си е добре, оста на ролката знаеш е къса и сравнително дебела, реди ми влакното по учебник, бради не прави при замятане - нямам съмнения за деформации, а видими изобщо не се забелязват.
              А и съм с 3500 макара, не е някой дребосък, нормален здрав дунавски размер, нищо друго не е мръднало като лагери, валове, зъбни предавки и т.н.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X