Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Изгубено куче !!!

    Вчера след обяд изгубихме Джаспър, деца са го видели на центъра на Самоков да обикаля и според мен някой го е прибрал.Той е порода бийгъл и е много дружелюбен. Моля ако някой има информация да се свърже с мен! ! ! Възнаграждение! ! ! гсм:0898934330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jazz obqva.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5224397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jazz izguben.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5224398

    Коментар


    • #47
      От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

      Изгубено на 06.11.2010 в района на с.Дебели Лаг
      Отговаря на името "Арес" ,чисто кафяв със светли очи.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0044.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5225783
      Възнаграждение!
      0888244737

      Коментар


      • #48
        От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0801.jpg
Прегледи:1
Размер:52.7 КБ
ID:5241101


        модератор: ??? Поне напишете къде и кога е загубено кучето, че не всички сме гадатели...
        Последно редактирано от Тихомир; 04-01-11, 08:47. Причина: недостатъчно инфо

        Коментар


        • #49
          От: До: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
          Ловното куче по природа е доверчиво към хората. Това са породи създадени за лов и привързаността им към човека е пословична. Точно тази им черта в характера им често е в помощ на крадците на кучета, мамицата им мръсна, без извинение.
          Имам лелинчо /мъж на леля ми / от който съм научил много за Лова и природата. Сега вече е на 80, не ходи на лов по обясними причини, но духът си му е комитски. Той е от Мелник, живее в Сандански. Преди две години му подарих 40 дневно гонче, знаех че няма да ходи вече на лов, но нали меракът умира последен. Тоя човек не беше на себе си от радост. Гушкаше го, галеше го, на обяд и заедно спяха. Лидка /така я кръсти той/ израстна доста умно и красиво куче. При леките му разходки по лозята около Сандански, тя все намираше с какво да го зарадва. Кога заек вдигне и запее след него, кога изправи косъма на гърба като змей и отвори гърло като Крали Марко срещу някоя костенурка...........
          Но хубавото обикновено свършва бързо. Една сутрин Лидка просто я нямало в двора.
          Ей, разболя се човека. И в полицията ходи, и по врачки и гадателки. Няма и няма. Оказа се, че същата нощ от тяхната улица изчезнали четири ловни кучета.
          Ха кажете ми сега, крадат ли се кучета у нас и имам ли право да псувам тези долни същества, крадящи човешко щастие ???
          Вчера намерих женско,бременно гонче в района на гр. Мелник до гроба на Т. Александров по рекичката се моташе.Имаше още едно куче с него,но не успях да видя какво е.Иди да видиш,може пък късмета да излезе и да си го намериш...

          Коментар


          • #50
            От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

            Молба за помощ. Апач изчезна на 23.12.12 по време на лов. Оттогава го търся непрестанно. Давам линк към една публикация в която случката е обяснена.http://www.struma.bg/news/873/1/1/To...i-nagrada.html
            След нея ми се обадиха от Гоце Делчев, че там има такова куче, но се оказа че не е моето. Благодаря за отзивчивостта на хората от Гоце Делчев !
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #51
              От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

              Влади, съжалявам!
              Ако се мерне към нашата вила, ще ти се обадя.
              Ще предупредя и баща ми.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #52
                От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Влади, съжалявам!
                Ако се мерне към нашата вила, ще ти се обадя.
                Ще предупредя и баща ми.
                Ееех, Сашка !
                Благодаря ти !
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • #53
                  От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                  колега имаш ли други снимки на кучето, вълци в района срещат ли се

                  Коментар


                  • #54
                    От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                    Вълци е възможно, не сме засичали скоро, но е вероятно. Кучето е на 6 години, познава района. Вярно като има прасе гони надалеч, но винаги се е връщал. Може и от глиган да е пострадал, и от вълк, но аз по скоро подозирам човешка намеса. Неможе да изчезне без следа, като седмицата след 23.12 постоянно бях в гората /взех си отпуска/, а тогава имаше и сняг. Взел съм го на 40 дни когато беше. С лош характер е към непознати хора и животни, но при среща с познат докато не го оближе по носа не мирясваше. Роден е април, но зодия Близнаци по му подхожда - в него живеят звяр и добродушко едновременно. Реве ми се......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:230.2 КБ
ID:5441967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Apach pass.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5441966
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                      лошо, последните месеци много лоши новини се чуха за двукраки валци из Разметанишко
                      ще имаме напредвид, снимката е ясна и ще го запомна това куче
                      дано от некаде излезе нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                        И аз чувам за кучешки крадци, но никой не иска да говори с точни имена. Притиснах по яко един споменал такова нещо, а той се хили и казва "ако ти спомена имена, ще ми запалят къщата". Явно не съм бил достатъчно "убедителен", но ако намеря такива гадове........
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                          Здравей Влади, сажелявам за неприятностите който имаш но имай в предвид че в разстояние на две седмици при мен на хижата за сега вълците удавиха две кучета. Дано се намери кучето!
                          0898532785-КИКО

                          Коментар


                          • #58
                            От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                            Влади, нашите казаха че се навъртало едно такова куче около вилата. В смисъл, минавало. На нова година дори е било в двора. Чичо ми го е видял. Майка твърди, че наминава често. Последно, преди два-три дена.
                            Оставил съм им твоя телефон, ако го видят, моментално да ти звъннат. Или на мен.
                            Обясних на баща ми, но той знае какво е гонче и каза, че такова изглеждало.
                            Дано мине пак!

                            ПП: Показах снимките на майка ми. Каза, че такова било.
                            Последно редактирано от TigerHunter; 13-01-13, 16:39.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                              Отникъде ни вест, ни нищо..........
                              Тази земя, по която тъпча сега,
                              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                              тази земя – не е моя земя,
                              тази земя, простете, е чужда.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ИЗГУБЕНИ КУЧЕТА

                                ако е в района ще се разбере рано или касно, лошо ако е прехвърляно в друга област

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X