Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с опашката !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем с опашката !!!

    Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
    Да всичко прочетах до тук ,ти явно по си в час от колкото аз с болестите на кучето ,дано наистина несъм права че иначе лошо,то и ветеринарите са такива безхаберници че нямам думи.докато човек улучи някой дето разбира ,може и да стане късно.
    Наистина е голям проблем отглеждането на животно тук-няма значение какво.
    Ветеринари непечалбари-не съм виждал,Ако и повечето тук да са яли и пили в нас!!!
    Животинчето не може да ти каже къде и защо го боли-доктора тоже,оставаш ти и съвестта ти,че си поел ангажимент към съществуването му...
    ...и или влизаш в норма,спрямо поетия ангажимент или чупиш прави лопати от бяс погребвайки го...
    Дано колегата възбудил дискусията не коментира подобни дилеми...

    Коментар


    • #17
      До: Проблем с опашката !!!

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Наистина е голям проблем отглеждането на животно тук-няма значение какво.
      Ветеринари непечалбари-не съм виждал,Ако и повечето тук да са яли и пили в нас!!!
      Животинчето не може да ти каже къде и защо го боли-доктора тоже,оставаш ти и съвестта ти,че си поел ангажимент към съществуването му...
      ...и или влизаш в норма,спрямо поетия ангажимент или чупиш прави лопати от бяс погребвайки го...
      Дано колегата възбудил дискусията не коментира подобни дилеми...
      Оооо такива дилеми изобщо не минават през ума ми.Животинка ми хареса от пръв поглед и съм решил да му помогна с каквото е по силите ми.За съжаление не знам от колко време е така опашката, но лечението ще започне веднага след като си набавя необходимите препарати.Вчера се сетих че имам приятел, който отглежда само немски овчарки и се уговорихме утре да го погледне и той.Обеща да вземе и наморник, за да се застраховаме при евентуална манипулация.Относно килограмите на кучето, ами какво да кажа...като се нанесохме в базата беше оставено на произвола на съдбата.Определено има промяна към по-добро, но има още какво да се желае.Утре ще го снимам изправено за да прецените сами.Лека за сега от мен и благодаря за всичко.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        До: Проблем с опашката !!!

        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
        Оооо такива дилеми изобщо не минават през ума ми.Животинка ми хареса от пръв поглед и съм решил да му помогна с каквото е по силите ми.За съжаление не знам от колко време е така опашката, но лечението ще започне веднага след като си набавя необходимите препарати.Вчера се сетих че имам приятел, който отглежда само немски овчарки и се уговорихме утре да го погледне и той.Обеща да вземе и наморник, за да се застраховаме при евентуална манипулация.Относно килограмите на кучето, ами какво да кажа...като се нанесохме в базата беше оставено на произвола на съдбата.Определено има промяна към по-добро, но има още какво да се желае.Утре ще го снимам изправено за да прецените сами.Лека за сега от мен и благодаря за всичко.
        Колега давам ти един номер на една ветеринарка ,да се посаветваш с нея ако искаш,дано ти помогне,но най добрият вариант е да го заведеш на ветеринар да го видят,0878340059 казва се Ралица.При нея водя моя ,мога да кажа че е в час ,не е някой безхаберна.
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • #19
          До: Проблем с опашката !!!

          Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
          Колега давам ти един номер на една ветеринарка ,да се посаветваш с нея ако искаш,дано ти помогне,но най добрият вариант е да го заведеш на ветеринар да го видят,0878340059 казва се Ралица.При нея водя моя ,мога да кажа че е в час ,не е някой безхаберна.
          Благодаря за координатите на ветеринарката, но ми идва малко далечем все пак съм в Бургас Днес ми казаха че има голяма вероятност да е краста.В сряда ще му вземем намазка за изследване.
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: Проблем с опашката !!!

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            .....ми казаха че има голяма вероятност да е краста.....
            краста от края на опашката Направо си търси второ мнение от специалист
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              До: Проблем с опашката !!!

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              краста от края на опашката Направо си търси второ мнение от специалист
              Вярно!!!
              Явно нямаш специалист под ръка-минавай на широкоспектърен антибиотик,макар че размива кръвната картина.Може даже да му минат симптомите и заболяването,докато търсиш доктор-по-добрия вариант!!!
              После пак ще избият индикациите-получаваш бонус във времето да не умориш животното и да се консултираш със СПЕЦИАЛИСТ.
              Не е краста-гаранция!!!
              Пиши кое-как,струва си да спасиш живот.Ние/аз/ ще помагаме това да се случи.

              Коментар


              • #22
                До: Проблем с опашката !!!

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                Вярно!!!
                Явно нямаш специалист под ръка-минавай на широкоспектърен антибиотик,макар че размива кръвната картина.Може даже да му минат симптомите и заболяването,докато търсиш доктор-по-добрия вариант!!!
                После пак ще избият индикациите-получаваш бонус във времето да не умориш животното и да се консултираш със СПЕЦИАЛИСТ.
                Не е краста-гаранция!!!
                Пиши кое-как,струва си да спасиш живот.Ние/аз/ ще помагаме това да се случи.
                Специалиста в сряда.Ще направя калкулация на лечението и използваните лекарства.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #23
                  До: Проблем с опашката !!!

                  Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                  Специалиста в сряда.Ще направя калкулация на лечението и използваните лекарства.
                  Лечението,медикаментите и цикличността-пиши,всеки би се възползвал от тази информация с благодарност.Калкулация недей,че от личен опит ти казвам за явни симптоми на ортикария при някой колега/само финансовата част визирам/.
                  ...но като си обичаме животинките е така...
                  ...като първи преглед си вземи препоръчаното от ветеринаря-почти всички ветеринарни медикаменти имат абсолютно идентичен аналог в хуманитарните аптеки с много по-минусов цифров еквивалент.Еднократно сигурно не е проблем,но при алергични и упорити заболявания няма смисъл да хрантутиш безхаберници.
                  Кажи какво му е било на животинката,после пак ще си говорим...
                  Успех!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Проблем с опашката !!!

                    Далече си и не мога да ти препоръчам доктор, но е задължително точно Доктор да го види. Иначе от съветите тези на Маххх са много истински. Нямам честа да го познавам, но смея да твърдя че разбира от четириноги питомци. Много е важна превръзката на опашката. Направи я здрава и стабилна да не може да я свали. и няколко дена намирай на кучето работа, занимания, задължения или игри за да остави малко опашката на спокойствие /без лексотан/. след третия ден ще е по-лесно. Но препоръчвам все пак лекар. Не подценявай случая.
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Проблем с опашката !!!

                      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                      Далече си и не мога да ти препоръчам доктор, но е задължително точно Доктор да го види. Иначе от съветите тези на Маххх са много истински. Нямам честа да го познавам, но смея да твърдя че разбира от четириноги питомци. Много е важна превръзката на опашката. Направи я здрава и стабилна да не може да я свали. и няколко дена намирай на кучето работа, занимания, задължения или игри за да остави малко опашката на спокойствие /без лексотан/. след третия ден ще е по-лесно. Но препоръчвам все пак лекар. Не подценявай случая.
                      Привет, ходих при доктор и даже взе проби.Скъса няколко косъма от края на опашката и направи биопсия.След като изследва пробите каза че били някакви бактерий но не бил сигурен какви и щял да вземе нова проба за да я изпрати в друга лаболатория...За съжаление от две седмици нямам никакво време да го закарам да вземе втората проба.Поне разбрахме че не е краста.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X