Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грижи за дивеча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Грижи за дивеча

    Ей,стархотни прахосмукачки сте завъдили.
    Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
    Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Грижи за дивеча

      Цецо много хубави неща сте направили.Дано има и други колеги като вас.Бих желал да споделиш малко инфо относно клапата на автоматичната хранилка.Благодаря предварително.

      Коментар


      • От: Грижи за дивеча

        Малко да съживим темата

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5738.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5419750

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5751.jpg
Прегледи:1
Размер:215.9 КБ
ID:5419751

        Загадка: намерете 2та заека
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5754.jpg
Прегледи:1
Размер:225.1 КБ
ID:5419752

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5763.jpg
Прегледи:1
Размер:182.3 КБ
ID:5419753

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5797.jpg
Прегледи:1
Размер:245.3 КБ
ID:5419754
        LZ1AID

        Коментар


        • От: Грижи за дивеча

          там саНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5754.jpg
Прегледи:1
Размер:448.6 КБ
ID:5420745
          Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

          Коментар


          • От: Грижи за дивеча

            Първоначално публикуван от nsu Преглед на мнение
            там са[ATTACH=CONFIG]508348[/ATTACH]

            Браво
            LZ1AID

            Коментар


            • От: Грижи за дивеча

              Ако, че темата спи, ние не спим, ето малко снимки от тази пролет...

              Нещата започнаха от тук.

























              Мисля, че няма нужда от коментар.
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • От: Грижи за дивеча

                Цветане, къде го видяхте това срънде ? Много е мило. Миналата седмица, аз видях 2 малки сръндака, в Белиш.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Грижи за дивеча

                  При мен има доста зайци и чат пат сърни изникват. Ще ми се някак да им ударя едно рамо, че само ги стрелят /поне зайците 100%/. Има ли смисъл или само ще ги предразположа към избиване? И ако да, как да стане? Сърни минават и под къщата чат пат, през дерето. За тях ми казаха солище да направя, но нищо не му разбирам та за това питам. Да не стане беля и вместо да изпишем вежди, да извадим очи. Аз съответно не смятам да ги ловувам, но бих ги снимал, пък те са бая наплашени...
                  Има и диви прасета по гората, но тях не ги искам да ми се навъртат и до сега не се е случвало за щастие. Цялата работа ще е леко тайна, че ако ми научат местото ще почнат да ги дебнат и стрелят животинките...

                  Коментар


                  • От: Грижи за дивеча

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    При мен има доста зайци и чат пат сърни изникват. Ще ми се някак да им ударя едно рамо, че само ги стрелят /поне зайците 100%/. Има ли смисъл или само ще ги предразположа към избиване? И ако да, как да стане? Сърни минават и под къщата чат пат, през дерето. За тях ми казаха солище да направя, но нищо не му разбирам та за това питам. Да не стане беля и вместо да изпишем вежди, да извадим очи. Аз съответно не смятам да ги ловувам, но бих ги снимал, пък те са бая наплашени...
                    Има и диви прасета по гората, но тях не ги искам да ми се навъртат и до сега не се е случвало за щастие. Цялата работа ще е леко тайна, че ако ми научат местото ще почнат да ги дебнат и стрелят животинките...
                    Зайци и тук има много. Сръндаци и сърни също. Ако искаш да ближат сол, купи големи буци, остави ги където си сигурен, че ходят и ще има резултат. Ето няколко снимки, от камера, в моето село.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUNP0002.jpg
Прегледи:1
Размер:203.0 КБ
ID:5488416

                    Пуснал е дългите
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUNP0026.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5488418
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUNP0027.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5488419
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Грижи за дивеча

                      В твоя (нашия ??? ) район солта в природата е кът. През пролетта тая липса мъчи най-много зайците, сърните и елените и ги кара да я търсят по далечни места. Ако искаш да ги задържиш в района, направи солища. Най-просто е да вклиниш буца каменна сол в някое ниско чаталесто дърво - за да я стигат животните. Може също да омесиш глина и морска сол. Така солището е незабележимо и щетите от Б-отбора са по-малки.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • От: Грижи за дивеча

                        Морската сол дето имам е на бучици, от къде да взима на БУЦИ? Или аз нещо не го разбирам... Щото имам няколко пакета от един стек. Взех за зимата уж за зор заман ако закъсам на лед, но изхабих 1 пакет за навеса и това беше... Та не е като да няма и мога веднага да направя едно местенце. Щом зайците и сърните и се радват ще е супер.

                        Коментар


                        • От: Грижи за дивеча

                          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                          Морската сол дето имам е на бучици, от къде да взима на БУЦИ? Или аз нещо не го разбирам... Щото имам няколко пакета от един стек. Взех за зимата уж за зор заман ако закъсам на лед, но изхабих 1 пакет за навеса и това беше... Та не е като да няма и мога веднага да направя едно местенце. Щом зайците и сърните и се радват ще е супер.
                          Е и бучки става. Ще те посъветвам нещо. Щом искаш да ги снимаш, ако имаш финансова възможност, вземи една камера, тя ще ги снима, а ще снима и евентуални натрапници, от 'Б отбора'.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • От: Грижи за дивеча

                            Насов сол на голяма буца в селскостопанските магазини. Само гледай мястото да не е подходящо за бракониери че вместо да изпишеш вежди ше извадиш очите на животинките.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Грижи за дивеча

                              Радо, тая камера ммс ли ти праща?

                              Коментар


                              • От: Грижи за дивеча

                                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                                Радо, тая камера ммс ли ти праща?
                                Да. Но не е моя, на роднина е. Снима с доста високо качество и е много доволен.
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X