Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд-бракониери

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Офроуд-бракониери

    За съжаление навсякъде има такива, и тук един познат с Г класа ми разправяше че не можел да спи ако не отиде на лов и как за 1 вечер ударил 4 сърни . сам ... стана ми много тъжно но понеже не съм много в час с лова си помислих че може и да е нормално ... за това няма да стана ловец ! Дядо ми беше, на него съм кръстен, целия род ми се чуди защо още не съм ловец но така като гледам май ще ги разочаровам .
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #17
      До: Офроуд-бракониери

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Като е така - давай пълната информация. Без недомлъвки и приказки за "некои другари"!
      В най-скоро време ще лъсне "човека" и НИК-а му.
      Ползва се с протекциите на подкупни ченгета
      и горски стражари, но е ясен КОЙ Е!!!!
      Аз няма да му дам материал да ме съди,
      до гроб, щото не съм толкова тъп,
      колкото той е, при бракониерството!!!
      Но ще лъсне, като гол гъз по месечина,
      в най-скоро време!!!
      ОРГАНИТЕ и форума са по следите му,
      а това значи, че е обречен!!!!
      Моля не пречете, а съдействайте!!!!
      Винаги и навсякъде!!!

      Коментар


      • #18
        До: Офроуд-бракониери

        Въпроса е дали цялият този "лов" е необходим не говоря само за този дето е утрепал животно в резерват или някой друг застрашен вид, ами как ще оправдаете това че въобще ловувате каквото и да е. Чувал съм разни термини като избирателен лов и т.н. , но за мен не са оправдания за крастата с която сте се захванали

        Коментар


        • #19
          До: Офроуд-бракониери

          По-голям хищник от човека няма, ама това - друга тема. Тук се говори за престъпник!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            До: Офроуд-бракониери

            От Варна е "нашто" момче!!!
            Кара Нисан Патрол,
            подготвен за "оffroad",
            с хубави гуми,
            чак до дома да го проследиш по тях.....!!!!
            И цвета ли да казвам сега, на Патрола?!
            То в Варна Патроли много....!!!!
            Тракове правил, за състезанията?!
            И бременни кошути,
            на луканки....!!
            Ей, Боклук,
            ако има нещо мъжко в теб,
            обади се на ЛС поне!!!
            Няма да те издавам, ако го направиш!!!!
            Иначе, "плаче майката"!!!!
            Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 13-02-08, 23:56.

            Коментар


            • #21
              До: Офроуд-бракониери

              Безнаказаност - затова има бракониери в горите и по водите. При това горди от постиженията си.
              Нямам думи.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • #22
                До: Офроуд-бракониери

                Казвал съм го и ще го кажа пак: ЛОВЦИТЕ са уважавани и добре дошли винаги в нашите форуми. За съжаление те са малко и почти невидими на фона на бракониерите които обаче нямат място тук и никога няма да имат! Никога!

                Ако се докаже че човек оттук, е извършил престъплението описано по-горе то аз ще му отнема всички права за участие под каквато и да е форма тук! Знаете че за мен имена и авторитети когато се стигне до такива решения няма! Без значение кой е и с какво име се ползва! Няма да допусна нито сега, нито за в бъдеще, тук да присъстват хора извършили престъпления и криминални деяния!
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  До: Офроуд-бракониери

                  Аз съм ловец и мразя бракониерите. Получавал съм покани за бракониерстване и винаги съм ОТКАЗВАЛ!!! И когато са ме канили съм се чувствал все едно ме карат да извърша някво престъпление въпреки че то си е престъпление но доста хора не го усещат така.
                  Ако има човек между нас доказан такъв, съм съгласен с Венци че трябва да му се отнемат всички права от форума.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Офроуд-бракониери

                    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                    От Варна е "нашто" момче!!!
                    Кара Нисан Патрол,
                    подготвен за "оffroad",
                    с хубави гуми,
                    чак до дома да го проследиш по тях.....!!!!
                    И цвета ли да казвам сега, на Патрола?!
                    То в Варна Патроли много....!!!!
                    Тракове правил, за състезанията?!
                    И бременни кошути,
                    на луканки....!!
                    Ей, Боклук,
                    ако има нещо мъжко в теб,
                    обади се на ЛС поне!!!
                    Няма да те издавам, ако го направиш!!!!
                    Иначе, "плаче майката"!!!!
                    Е айде ся , няма да го издадеш.Ако ти не искаш, кажи на мен кой е, аз ще го издам комплексараДали пък не кара голям патрул, за да компенсира други малки работи
                    Както и да е, мисля си че е редно да знаем кой е
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #25
                      До: Офроуд-бракониери

                      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                      Както и да е, мисля си че е редно да знаем кой е
                      Аз мисля, че не е редно обикновените участници да се занимаваме с това. Ще заприличаме на латиносериал.
                      Не се съмнявам в собствениците и регулиращите този форум, и затова хич не ща да знам кой е. Вярвам, че ще получи каквото е заслужил, в рамките на закона, от колегите, и не искам да се нагърбвам с информация и морални оценки.
                      Между впрочем , също така се убедих в лоялното отношение, на утвърдените колеги ловци, към законите на страната и приемам тяхното увлечение, въпреки вътрешното ми неодобрение.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #26
                        До: Офроуд-бракониери

                        Седя и си мисля...
                        Защо сме такива. Защо не виждаме хубавото.
                        Защо трябва да си играем на стражари и апаши. Защо трябва да ни е страх, за да не правим идиотщини. Защо някой трябва да ни казва, какво да правим или не? За какво са ни главите?
                        Защо в красивото животно виждаме леген с кайма. И след нас остава глава с прехапан език и смърдящи карантии. И някъде между тях - убит неродения живот.
                        Виждал ли си как плаче сърна, приятелю?
                        Защо не обичаме децата си? Какво ще им оставим?
                        Защо който си върши работата е "будала", а който краде е "тарикат"? Защо се правим, че не виждаме, когато някой от нас мародерства? Със завряна в задника глава какво да видим...
                        Защо псуваме живота, политиците, държавата..... и си хвърляме боклука през балкона?
                        Кой ни е виновен? Кой трябва да дойде, да ни освободи от нас самите?
                        Защо избягаха децата ни, приятелю? Или се вдебилиха като нас...

                        Честит ни Трифон Зарезан.

                        In vino veritas. Отивам да я търся. Дано, търсейки я, да я забравя...

                        P.S. На тези, които ще замезват с прясно еленско месо, да им е вкусно... На червеите после също ще им е вкусно.
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Офроуд-бракониери

                          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                          Е айде ся , няма да го издадеш.Ако ти не искаш, кажи на мен кой е, аз ще го издам комплексараДали пък не кара голям патрул, за да компенсира други малки работи
                          Както и да е, мисля си че е редно да знаем кой е
                          Може пък сам да си каже. Признат грях-половин грях. Никой неможе административно да даде толкова голямо наказание, колкото човек сам си наложи. Друг е въпроса при гьонсурат.
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Офроуд-бракониери

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            Аз мисля, че не е редно обикновените участници да се занимаваме с това. Ще заприличаме на латиносериал.
                            Не се съмнявам в собствениците и регулиращите този форум, и затова хич не ща да знам кой е. Вярвам, че ще получи каквото е заслужил, в рамките на закона, от колегите, и не искам да се нагърбвам с информация и морални оценки.
                            Между впрочем , също така се убедих в лоялното отношение, на утвърдените колеги ловци, към законите на страната и приемам тяхното увлечение, въпреки вътрешното ми неодобрение.
                            Ти си на това мнение, аз на обратното.До кога ще е-има някой хора, те си знаят, няма да те издавам и тн.Щото аз тоя тъпак най-вероятно не го познавам, а и не искам да го познавам, ама има хора дето се познават, нека разберат що за стока еА и като е почнало да се говори, нека се отиде до край.Щото иначе е смешно, много шум за нищо
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • #29
                              До: Офроуд-бракониери

                              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                              Ти си на това мнение, аз на обратното.До кога ще е-има някой хора, те си знаят, няма да те издавам и тн.Щото аз тоя тъпак най-вероятно не го познавам, а и не искам да го познавам, ама има хора дето се познават, нека разберат що за стока еА и като е почнало да се говори, нека се отиде до край.Щото иначе е смешно, много шум за нищо
                              +1
                              Затова у нас има корупция, но няма корумпирани! Не смеем да ги посочим, защото всички сме в ла...та.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Офроуд-бракониери

                                ех колеги де да беше само този РАМБОВЕЦ като китка да си го боднеш ама не щот за някои е гордост и героизъм да тръшне беззащитна сърничка.за други мессце за софрата за да не умрат децата И като цяло аз си мисля че ни липсва още много самосъзнание като общество

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X