Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ловуване около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • sttekata
    коментира - отговор
    Ами то както се казва сами си го правим....
    Сега пак е така - казаха не пътувайте и те се юрнаха....
    Подадат ни пръст - отхапе се ръка!

    Така, че хич не ме учудва , че сте сложили такси , защото всичко си има граници.

  • trapper
    отговори
    Дори да те "покани" някой - няма да ти хареса таксата, която събират от "гости", дори на дребния лов. Аз бях против таксите, но се навъдиха тарикати, които водят изтребителни групи ... От това се роди приказката "пъдпъдъкът изяде заека", че и яребицата.

    Остави коментар:


  • piron45
    отговори
    Сори за офа, но добре че ни натисна короната та в Боровец се появиха сърни. Иначе бракониерите избиваха всичко живо дето шава.

    Остави коментар:


  • Стоян Боюков-Sariones
    отговори
    Е принципно е възможно, но не се знае дали ще има И лов през Август.

    Остави коментар:


  • sttekata
    започна тема Ловуване около София

    Ловуване около София

    Здравейте,

    Накратко:
    Бих искал да попитам има ли някой колега от форума, който може да ми съдейства за ловуване с дружинка около София.
    Ясно ми е, че всеки гледа с недоверие към такива питания и особено към непознати, но реших все пак да пробвам.
    Ловец съм от 7г, като съм вписан в дружинка до Никопол, както се досещате ми идва много далеч да пътувам редовно за лов със семейството.
    Имам познати, които ме канят редовно да ловувам с тях, но ми е компромисно решение, защото пак не е от най-близкото място = 190км отиване и връщане или 3ч път.

    Готов съм да участвам във всички дейности на дружинката - грижи за дивеча, работа по просеки и други.
    Имам си джип, т.е. няма да съм в тежест на колегите.
    Ловувам с карабина в кал. 30-06, но имам и гладкоцевен автомат.

    Не очаквам чудо от този пост , но все пак да опитам

    Поздрави и се пазете!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X