Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едрия лов - 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Едрия лов - 2008

    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
    И аз да се похваля Днес 18.10.2008 3-броя
    Щях да се похваля и аз за днешния улов,но като видях какви мишлета сте отстрелялиси викам да не те засрамя

    Коментар


    • #47
      До: Едрия лов - 2008

      Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
      Щях да се похваля и аз за днешния улов,но като видях какви мишлета сте отстрелялиси викам да не те засрамя
      Пак е нещо от колкото нищоПо 100 килограма бяха При вас по колко са Пусни снимки

      Коментар


      • #48
        До: Едрия лов - 2008

        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
        Пак е нещо от колкото нищоПо 100 килограма бяха При вас по колко са Пусни снимки
        След малконамали малко тия килограми де/по сто/

        Коментар


        • #49
          До: Едрия лов - 2008

          Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
          След малконамали малко тия килограми де/по сто/
          Е едното имаше 100 със сегурностАма нали сме Авджии та знаеш как говоримУтре пак го дават хубаво времетоНа слука

          Коментар


          • #50
            До: Едрия лов - 2008

            И ние днес се отчетохме с тройка, като едното (това с обърнатата кална прическа) го свалих аз чрез гонка с елементи на офроуд щото търти да бяга през нивата и го погнах с джипа ама не успях докато карам да го сваля та се наложи лекичко да го прегазя та да спре да го гръмна
            Прикачени файлове
            Николай Папазов

            Коментар


            • #51
              До: Едрия лов - 2008

              Ние вчера 1, днес - капо!
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • #52
                До: Едрия лов - 2008

                Прекрасно време, чудесен лов, добри гонки, много следи показващи животни и движение, резултат 0 на 0 , говоря за днес, вчера ги набихме, важно е удоволствието от излета .
                Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                Коментар


                • #53
                  До: Едрия лов - 2008

                  Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                  Браво колега -добра слука сте имали.Ама това дето лежи на асфалта нещо заболяло ми са струва,я виж на места козината му окапала. Къде ловуваш колега?

                  с. Душинци
                  Последно редактирано от misho22; 20-10-08, 19:43.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Едрия лов - 2008

                    А бе хора, навсякъде ли по три броя просто да се чуди човек, тая година колко дивеч, колко нещо
                    Нашите прасета ги нямаше тази седмица и аз знам защо....
                    Ей тия гадове са ни ги прогонили
                    Поздрави
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #55
                      До: Едрия лов - 2008

                      Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                      А бе хора, навсякъде ли по три броя просто да се чуди човек, тая година колко дивеч, колко нещо
                      Нашите прасета ги нямаше тази седмица и аз знам защо....
                      Ей тия гадове са ни ги прогонили
                      Поздрави
                      Това е истинска слука,...БРАВО.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • #56
                        До: Едрия лов - 2008

                        След като все още, никой не се похвали за миналия уикенд, ето на мене какво ми излези, малко не в "едър лов" , но нали ходим и заради природата.
                        Прикачени файлове
                        Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                        Коментар


                        • #57
                          До: Едрия лов - 2008

                          заради един такъв на пусията, зае...ах и прасета и кучета и гонка.
                          ... откачих додето разбера какво шаворика и цвърчи като се доближа до дървото,а той е скрил в една дупка и ....


                          ... снм. не е моя, в България дъждовникът е защитен вид.
                          Прикачени файлове
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Едрия лов - 2008

                            на слука
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #59
                              До: Едрия лов - 2008

                              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                              заради един такъв на пусията, зае...ах и прасета и кучета и гонка.
                              ... откачих додето разбера какво шаворика и цвърчи като се доближа до дървото,а той е скрил в една дупка и ....


                              ... снм. не е моя, в България дъждовникът е защитен вид.
                              Но не от фотозаснемане, нали, а и снимките са ми от телефона. Твоята снимка на дъждовника/саламандър е по добра.
                              За другите незащитени, космати, грухтящи видове за събота и неделя съм приготвил две кутий 30-06 "Силвер и Белот". Снимки след срещата.
                              На слука .
                              Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                              Коментар


                              • #60
                                До: Едрия лов - 2008

                                Първоначално публикуван от o_hbg Преглед на мнение
                                на слука
                                Колега темата е открита за да се похвалим с нашата слука и трофеи....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X