Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Вчера разпратих доста, днес тръгват и останалите. А гълъбчетата ги мятайте на скарата
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Вчера разпратих доста, днес тръгват и останалите. А гълъбчетата ги мятайте на скарата
      От къде толкоз голяма скара......
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Репелент!

        Днес получих пратката, за което благодаря отново. Започват експериментите.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Репелент!

          Аз да питам,някакво по специално съхранение изисква ли репелента?

          Коментар


          • От: Репелент!

            Не иска никакво специално съхранение. Стайна температура. Не трябва да се оставя много на слънце и топло защото става рядко. А когато е рядко се разтича, трудно се маже и ефекта е много малък. Иначе дори да се стопли и да стане рядко, като изстине си се сгъстява отново. Не бъркайте в шишето а си отсипвайте. При бъркане вътре може да заразите продукта и след време да се появят нежелани колонии от бактерии. Има консервант в продукта но човек винаги трябва да има едно наум.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Благодаря за уточнението.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от bob66 Преглед на мнение
                Моля, 1 литър и за мен, без аромат- Свищов, офис Еконт, Борислав Борисов, 0895 445 845.
                Мен си ме пропуснал навярно.
                Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                0895445845

                Коментар


                • От: Репелент!

                  моя си го получих днес благодаря за което ... точно в навечерието на откриването на риболова (Блатата около Дунава)

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Получих вълшебното мазило. За което благодаря.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      И аз получих моето или поне SMS от ЕКОНТ за съжаление съм извън града и се извинявам на колегата за забавеното плащане но утре ще си прибера пратката. Искам само да попитам удачно ли е да си го пресипя в шишенце от някой празен ролон

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
                        И аз получих моето или поне SMS от ЕКОНТ за съжаление съм извън града и се извинявам на колегата за забавеното плащане но утре ще си прибера пратката. Искам само да попитам удачно ли е да си го пресипя в шишенце от някой празен ролон
                        Ами опитай, просто много ще има да го търкаляш тоя рол он. Не съм убеден в количеството и плътността на нанесения слой. Въпрос на проба грешка. Намажи едната ръка с рол он, другата с шепичката и виж дали ще хапят там дето е с рол он-а. После сподели мнение и какъв рол он си ползвал ако е ефективно, да се сипват и колегите.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Днес си вземах пратката .Благодарско Данчо ще те чакам да да дойдеш да направим един риболов на Дунава.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Благодаря , взехме пратката. Да му мислят комарите по поречието на р.Струма .
                            тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Ако може 1лт. и за мен ароматизиран. Еконт офис Батак, Ямбол -всичко в подписа ми.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Репелента е получен. Благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X