Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    2 литра Русе Еконт бул.тутракан Янек Иванов О887642424

    Коментар


    • От: Репелент!

      Здравейте, колега! Ако не съм закъснял, ще се включа със заявка за 2( два) литра - един с и един без аромат. Доставка чрез Еконт - офис София Дианабад; кв. Дианабад, ул. "Тинтява" №27; тел: 0886 02 94 35 - Никола Димитров. Благодаря предварително!
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Репелент!

        1 литър без аромат за Георги Петков гр.Бургас,Еконт в ж.к"Славейков" - офис"Дебелянов" тел:0887 88 94 75
        YAMAHA RAPTOR 700R

        Коментар


        • От: Репелент!

          Един литър с аромат. Свищов Еконт-централен офис до, поискване,Кристиян Кирилов:тел 0897-943-865.

          Коментар


          • От: Репелент!

            Един литър без аромат.Плевен-централен офис,Станислав Цветанов тел.0897 237 999
            897237999

            Коментар


            • От: Репелент!

              Данчо,ако идваш на Нова Черна 2013 донеси 5лт.репелент с ароматизат,ако не прати до поискване на името на Чавдар Владимиров,офис на "Еконт" гр.Тутракан
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Репелент!

                Чаро, засега не съм планувал да идвам. Ама дето ще спонсорираме куриерите, огледай се кой ще идва от Варна, да ти пратя по него. При теб ще дойда малко по-нататък за риба, ако може

                За всички които са си поръчали без аромат, ще пращам в понеделник. Съжалявам се, че нямахте за празниците.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  Чаро, засега не съм планувал да идвам. Ама дето ще спонсорираме куриерите, огледай се кой ще идва от Варна, да ти пратя по него. При теб ще дойда малко по-нататък за риба, ако може

                  За всички които са си поръчали без аромат, ще пращам в понеделник. Съжалявам се, че нямахте за празниците.
                  Данчо,четири или пет екипажа ще идват от Варна на нашето състезание..Аз ще звънна на Кольо и ще го помоля да мине да вземе репелента и да ти го плати.Но понеже ми откраднаха телефона нямам твоя номер.Моля те прати ми го на лични.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Данчо и аз искам без аромат два литра.Гр. Кубрат до офиса на еконт.Получател Мехмед Мехмедов.Тел. 0878251881.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Чаро, засега не съм планувал да идвам. Ама дето ще спонсорираме куриерите, огледай се кой ще идва от Варна, да ти пратя по него.
                      Аз ще ходя на Нова черна,мога да донеса пратката,пък за Чаро остава да почерпи
                      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Да се запиша и аз за 1 литър от "вълшебната течност"
                        изпращане с паложен платеж - София, Околовръстен път № 106Б, Кирил Симеонов Здравков 0878834070

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          .......... За всички които са си поръчали без аромат, ще пращам в понеделник. Съжалявам се, че нямахте за празниците.
                          Изпратена ли е вълшебната течност без аромат ?

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Съжалявам, беше заета машината - утре бъркам ако успея преди обяд - след обяд пращам, ако ли не в четвъртък.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Благодаря за отговора ще чакаме ........... колко ще изпият комарите за 3-4 дена

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Чакаме със нетърпение щото дунавските комари станали като гълъбчета....инфо от доверени източници.....
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X