Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лов или ПТП?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лов или ПТП?

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    Ааааа при мен беше краен вариант щото ми свършиха бренекетата и прасето щеше да се мушне в гората.... и го позгазих.Та случая е различен, защото не прасето се блъсна в мен, а аз умишлено се блъснах в грухчо.
    Е тебе те признавам! Веднъж ми се е случвало да замерям прасе с камъни, ама пък с колата.....немам думи.

    Коментар


    • #17
      До: Лов или ПТП?

      Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
      Ако Ви види някой горски или полицай и реши да си свърши съвестно работата за която взема заплата - дупе да Ви е яко...
      Лоша работа ако те види някой орган трябва да делиш на две а може и повече и като ги знам колко са мързеливи дрането и транжирането ще е от теб
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        До: Лов или ПТП?

        В сервиза,където работех доиде едно Рено Канго за ремъци.Почвам го аз,ама по едно време гледам предния номер на дупки,ама такива хаотични,разкъсно-контузни.Питам го какво е станало а тои се смее,и плаче едновременно.Карал си по тъмно,и видял на пътя дива свиня.Спирачки,реното на предни гуми го изправил,но тупнал леко свинята.Тя явно се разсърдила,и като го подкарала с бивните....броня и калник на дреб.А за номера как ли е обяснявал на полицаите за произхода на дупките
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #19
          До: Лов или ПТП?

          Четох снощи една книжка за лова и ловното законодателство в Германия - всъщност книгата беше за друго, но се застъпваше и тази тема. Това което ми направи впечатление е че немците допускат употребата на автомобили по време на лов - имам предвид че е законен лов да блъснеш животното с колата си. Ако водачът на МПС-то е притежател на ловен билет и е на редовен излет има всички права по притежаване на ударения от автомобила и съответно убит дивеч. Това което беше особеното е че няма право да го продава на кланици или да го предоставя за консумация в ресторанти, т.е. само за лична консумация.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #20
            До: Лов или ПТП?

            Преди години говорих с един немец по тая тема та човека ми обясни че при тях всяка обаст си имала отделно ловно сдружение с много големи права в определянето на начините и сроковете на ловуване съобразени с видовете дивеч и природоклиматичните условия така че нищо чудно някъде да гонят дивеча и с джип.
            Последно редактирано от sek.1; 23-11-09, 13:27.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              До: Лов или ПТП?

              Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
              Четох снощи една книжка за лова и ловното законодателство в Германия - всъщност книгата беше за друго, но се застъпваше и тази тема. Това което ми направи впечатление е че немците допускат употребата на автомобили по време на лов - имам предвид че е законен лов да блъснеш животното с колата си. Ако водачът на МПС-то е притежател на ловен билет и е на редовен излет има всички права по притежаване на ударения от автомобила и съответно убит дивеч. Това което беше особеното е че няма право да го продава на кланици или да го предоставя за консумация в ресторанти, т.е. само за лична консумация.
              Хм значи аз кат' един немец съм го изпращял прасчо.Ей как ще се надуя сега пред колегите, че съм им демонстрирал лов по немски
              Николай Папазов

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X