Обява

Свий
Няма добавени обяви.

останах без акумулатори на ловната ми джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

    Евтино и работещо решение няма освен ако не правиш акумулатори в гаража ! Ако инсталацията на колегата му позволява да сложи един по голям и да кара само с него е компромис .....ама евтино няма ...и аз мислих ,мислих, и пак мислих ....бива ме в мисленето обаче освен да си купя нов акумулатор ,нищо друго не ми дойде на акъла !

    а и п.п.......... Не си вземай бош силвър !
    Последно редактирано от Roninn; 06-08-11, 07:21.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

      От Четвъртък 11.08.11 в Метро обещават голяма промоция на Монбат, но още не са получили акумулаторите и не знаят какво ще е налично.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #18
        От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        От Четвъртък 11.08.11 в Метро обещават голяма промоция на Монбат, но още не са получили акумулаторите и не знаят какво ще е налично.
        Ако не докарат "Монолит" (марката им за полутягови) хич да не се обаждат. Не че от другите съм нещо недоволен, де.

        Иначе, сега е лято и производителите на акумулатори са сговорчиви. Съвсем не като първите студени дни на зимата.

        Коментар


        • #19
          От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

          Пак малко не по темата, но от Монбат съм адски недоволен...нямам голям опит, но зимата пръскат клетки
          така, че поради повечето добри мнения за Банер - най-добре на там да се ориентира човек.

          Мое мнение - колегата да потърси евтин вариант по работилници за акумулатори.За жалост в Плд незнам къде има такива.

          Коментар


          • #20
            От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

            За да "пръсне" клетка, тя трябва първо да е сдала, така или иначе, след което замръзва и окончателно акумулатора не става за нищо. Акумулатор не замръзва само когато е в ред и зареден.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

              Лично ми се е случвало 2 пъти: акумулатор Монбат на около 3 години монтиран на изправен автомобил с правилно зареждане. Никакви проблеми до следния момент:
              пътуване София - Плевен в петък вечерта. Събота през деня пътувания из Плевен и точно в неделя подготовка за пътуване Плевен - София и ... изненада - никакъв ток. Хайде по спешност в сервиз - около колелото за Сторгозия имаше едни дет продаваха и акумулатори(не си спомням вече, че беше отдавна). По думи в сервиза - клетка сдала багажа. Нов акумулатор и повече никакви ядове още 3 години и колата се продаде...после незнам какво и се е случило

              Коментар


              • #22
                От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                Преди години купих 3 Монбата за 3 различни коли. Точно година по-късно и трите свършиха почти по едно и също време. Ама "те" не поемали гаранцията, само продавали... и прочие простотии.

                Коментар


                • #23
                  От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                  Защо трябва да са еднакви акумулаторите?
                  Ако джипката е на 12волта, може и да не са!
                  Моите приятели ми ползват джипката като зарядно!
                  Така, че може нещо компромисно.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #24
                    От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Защо трябва да са еднакви акумулаторите?
                    Ако джипката е на 12волта, може и да не са!
                    Те и на 24 може да не са, но не задълго. По същите причини.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X