Обява

Свий
Няма добавени обяви.

останах без акумулатори на ловната ми джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • останах без акумулатори на ловната ми джипка

    Ловния сезон се открива а на мен ми откраднаха акумулаторите от джипа. Моля ако някой знае от къде мога да си взема два други на ниска цана щото бюджета ми е доста зле да сподели. От Пловдив съм. НАСЛУКА КОЛЕГИ

  • #2
    От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

    Какви акумулатори търсиш ?
    Където изкупуват желязо, цветни метали - там има и акум. . Просто трябва да имаш начин да ги провериш дали стават (да имаш човек там ). Имаш ли натоварваща намотка (бобина) за проба .
    Имам човек който внася коли - при него има доста акум., но не съм пробвал нито един за сега.
    Освен това .... имам един който ми е оборотен (около 70 АМПЕРЧАСА), но не знам дали ти трябва такъв или друг.
    За моя си гарантирам ....
    Просто кажи какви акумулатори търсиш за да пробвам - мога ли да помогна или не .
    Поздрави ! ( и аз съм в Пловдив )

    Коментар


    • #3
      От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

      Миналата седмица слагах аларми на два буса които пък са с по два акумулатора ...и на двата буса се бяха опитали да им ги свият в района на каршияка.В събота си купих акумулатор банер 100 амперчаса за 180 лв. от магазина до кръстовището на светофара на окръжна болница.65 Амперчаса беше към 114 лв. с изкупуването на стария ...
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

        Проблемът е че трябва ДВА с еднакви параметри и СИЛНО желателно еднакви като състояние..... А при батерии втора/десета употреба това е трудно постижимо....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Проблемът е че трябва ДВА с еднакви параметри и СИЛНО желателно еднакви като състояние..... А при батерии втора/десета употреба това е трудно постижимо....
          Постижимо е само ако са експлоатирани пак като двойка, при това вързани успоредно. Иначе - забрави. Те даже и от завода не излизат съвсем еднакви.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

            Днес се наложи да си подновя единия ак.че умря/мъртва клетка/замерват го като го натоварят с един уред,вземи от някъде такъв и по моргите!Но трябва и двата да са еднакви по ампераж и др. параметри,което е трудно!Моя е 24волтов и ползва две еднакви Варти по 100 ампера!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

              За съжаление, основният източник на евтини, употребявани акумулатори са разбойниците, които ги крадат. Нормалният човек крайно рядко си продава акумулатора, докато той работи.

              Коментар


              • #8
                От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Миналата седмица слагах аларми на два буса които пък са с по два акумулатора ...и на двата буса се бяха опитали да им ги свият в района на каршияка.В събота си купих акумулатор банер 100 амперчаса за 180 лв. от магазина до кръстовището на светофара на окръжна болница.65 Амперчаса беше към 114 лв. с изкупуването на стария ...
                Това някаква специална цена за теб ли е или има промоция ?
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #9
                  От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                  Промоция 15% и още -20 лв. за стария 80 Аh делфи който върнах ! Платих точно 180 лв. за 100 Ah банер с две години гаранция !
                  Последно редактирано от Roninn; 05-08-11, 19:01.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Промоция 15% и още -20 лв. за стария 80 Аh делфи който върнах ! Платих точно 180 лв. за 100 Ah банер с две години гаранция !
                    незнам за качеството на Банер, но аз миналата година си купих Искра 100 ач за 180 лв и честно да ви кажа постоянно и всякакви коли карам с Искра и изкарват поне 5 години. Успех на колегата в търсенето.

                    Коментар


                    • #11
                      От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                      От искра има доволни както и много недоволни....Имах случай на една моя кола 72 амперчаса акумулатор до 6 месеца смениха 4 акумулатора и на последната смяна в сервиза казаха даваме ти 4-ти акумулатор и късаме гаранцията ....причината беше много яка музика,същевременно съм и доволен като цяло ! Банер казват че са по качествени от искра,въпрос на късмет според мен !
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                        Искра бяха актуални, когато бяха 2 пъти по-евтини от останалите. От тогава освен по цена, с нищо друго не са мръднали на никъде. Казвам го със съжаление, понеже би ми било по-добре ако български производител правеше читава продукция.

                        Ако пък някой има някаква информация по отношение на технологичен напредък на въпросните, с охота бих си взел думите назад.


                        ...а някога сръбските "Трепча" (ако не се лъжа), с които идваха жигулите от завода, изкарваха и по 10 години. Такъв беше случая и с нашата едно време. После за 5 години сменихме 2 български, а те на всичкото отгоре бяха дефицит тогава, та се намираха предимно с връзки.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                          Помня ги ,отгоре с оловните мостове и заляти с асфалт ....че и до 12 години стигаха някои !
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Помня ги ,отгоре с оловните мостове и заляти с асфалт ....че и до 12 години стигаха някои !
                            Нашия беше бял, пластмасов (ако помня добре), с 2 тройни тапи отгоре, имам в предвид по една обща тапа за 3 съседни клетки. Тъмно сини или лилави. Жигулата беше набор 76.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: останах без акумулатори на ловната ми джипка

                              Колеги - не поставяйте човека в неловка ситуация.
                              Най-лесно е да се напише "вземи си два чисто нови на бош сребърни.......", но моля ви - четете първия пост на колегата пуснал темата. Колегата е деликатен и прям.
                              Та - ако някой има акумулатор употребяван на ниска цена - да пише. Общите приказки ги знаем.
                              Дали става и с различни два - става , като се налага. Въпрос на пари е всяко решение на някакъв проблем.
                              Тук се търси евтино и работещо решение.
                              Това е.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X