Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

    Колеги защо пак ми изтрихте обявата! Какво пак съм направил,аде стига де,тъкмо почнат да се интересуват хората и вие я изтриете,не е честно! Същото направихте с обявата ми за лаптопа! Защо!???

  • #2
    До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

    Не съм подстрекател, ама май е право момчето. Снощи показах обявата му на приятел, който си търси подобна машина, днес ми се обажда, да пита къде е обявата. А си имаше и телефон и снимки и цена!

    Коментар


    • #3
      До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

      Ами, аз не виждам да си писал нещо и то да е изтрито!
      Дори и така да е обаче, може би е изтрита с право... ще се наложи да прочетеш правилата и ще си отговориш сам, без да питаш!
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

        Е, що бе, нека пита, може да е изтрита по погрешка...
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

          Наистина защо?

          Коментар


          • #6
            До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

            5.Всеки участник без обозначение |ТП|, има право на не повече от две текущи обяви едновременно в раздел „Продавам”. Всяка следваща публикувана тема с обява за продажба, ще се счита за опит за осъществяване на търговска дейност и ще бъде изтривана, а участникът ще бъде първоначално официално предупреждаван, след което – и санкциониран за непозволена реклама.

            От тук......
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

              Бинокъл+Рено+Ямаха="ТП" или триене на най-старата обява!
              За лаптопа пак така.
              Други въпроси,свързани с правилата във форума?

              Коментар


              • #8
                До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                Извинете за спама и с цялото ми уважение към форума, но дори и да е изтрита без да има някакъв повод , едва ли някой ще си признае за своята грешка и ще се извини на човека за това ! Нещата заприличват малко като нещата в държавата ни , а това не ми харесва , защото тук беше мястото, кадето тези който отговарят за форума са хора с авторитет, характер и най-вече човеци . Но напоследак наблюдавам как при всяка закачка на обикновеният потребител му се налага санкция и се счита за спан , а при модераторите и тези над тях това се счита за смешка .

                ПП сега сигурно пак ще получа санкция или даже бан , но не мога да си кривя душата .
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #9
                  До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                  Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                  Извинете за спама и с цялото ми уважение към форума, но дори и да е изтрита без да има някакъв повод , едва ли някой ще си признае за своята грешка и ще се извини на човека за това ! Нещата заприличват малко като нещата в държавата ни , а това не ми харесва , защото тук беше мястото, кадето тези който отговарят за форума са хора с авторитет, характер и най-вече човеци . Но напоследак наблюдавам как при всяка закачка на обикновеният потребител му се налага санкция и се счита за спан , а при модераторите и тези над тях това се счита за смешка .

                  ПП сега сигурно пак ще получа санкция или даже бан , но не мога да си кривя душата .
                  Колега, с колко модератори и "тези над тях" се познаваш лично? За да направиш подобни изводи.

                  След като беше посочен точно определен член от правилата, ТИ дали ще се извиниш на някого?
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                    Ами няма смисъл,това правило трябва да се промени според мен! Може да имам 10 неща за продаване...и какво,тук да пусна само 2!!!??? А другите? Някой от съфорумците може да е заинтересован от нещо което не съм пуснал? И какво ако случайно продам някое,и да пусна другото!? Аз незнам на кои какво му трябва за да пусна първо него!

                    П.П.CECO_KANGOTO съгласен съм с теб!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Бинокъл+Рено+Ямаха="ТП" или триене на най-старата обява!
                      За лаптопа пак така.
                      Други въпроси,свързани с правилата във форума?
                      Въдица+макара+ кукички+ тежести=?
                      Ако бяха три мотора или коли е разбираемо, иначе?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                        Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                        но дори и да е изтрита без да има някакъв повод , едва ли някой ще си признае за своята грешка и ще се извини .
                        Виж предните два поста. Писали сте едновременно.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                          Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                          Извинете за спама и с цялото ми уважение към форума, но дори и да е изтрита без да има някакъв повод , едва ли някой ще си признае за своята грешка и ще се извини на човека за това ! Нещата заприличват малко като нещата в държавата ни , а това не ми харесва , защото тук беше мястото, кадето тези който отговарят за форума са хора с авторитет, характер и най-вече човеци . Но напоследак наблюдавам как при всяка закачка на обикновеният потребител му се налага санкция и се счита за спан , а при модераторите и тези над тях това се счита за смешка .

                          ПП сега сигурно пак ще получа санкция или даже бан , но не мога да си кривя душата .
                          Обявата беше изтрита от мен,която е в разрез с правилата при публикуване на обяви в раздел "продавам".
                          Стига мелодрами,с въпросният участник имахме диалог на ЛС,за броя обяви,после му махнах по-новата 3-та обява като по-маловажна за него/върнах лаптопа,който спрямо регламента беше изтрит/ и по негова молба...
                          Сега тема,защо третата обява я няма...
                          Пак не е наясно.
                          Последно редактирано от maxxx; 24-08-09, 17:05.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                            Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                            Извинете за спама и с цялото ми уважение към форума, но дори и да е изтрита без да има някакъв повод , едва ли някой ще си признае за своята грешка и ще се извини на човека за това ! Нещата заприличват малко като нещата в държавата ни , а това не ми харесва , защото тук беше мястото, кадето тези който отговарят за форума са хора с авторитет, характер и най-вече човеци . Но напоследак наблюдавам как при всяка закачка на обикновеният потребител му се налага санкция и се счита за спан , а при модераторите и тези над тях това се счита за смешка .

                            ПП сега сигурно пак ще получа санкция или даже бан , но не мога да си кривя душата .
                            Каква санкция, какъв "спан". Има правила, написани, за да се спазват. В конкретния случай, кое точно не одобряваш? Ясно е написана каква е причината, за да се изтрие обявата.
                            Под вола теле ли търсим???

                            Нека си припомним отново - ако считате някое мнение за неподходящо, спам и т.н. има едно триъгълниче горе вдясно, уведомление за публикация - пишете оплакването и се взимат мерки.
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Защо пак ми е изтрита обявата за мотора?

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Обявата беше изтрита от мен,която е в разрез с правилата при публикуване на обяви в раздел "продавам".
                              Стига мелодрами,с въпросният участник имахме диалог на ЛС,за броя обяви,после му махнах по-новата 3-та обява като по-маловажна за него/върнах лаптопа,който спрямо регламента беше изтрит/ и по негова молба...
                              Сега тема,защо третата обява я няма...
                              Сега пак не е наясно
                              Колега ти ми каза че съм пуснал 2 или 3 бяха,обяви едновременно,сега не са едновременно,пускал съм ги през няколко дена интервал.

                              П.П. Вярвам да съм се бъзикал нещо,да съм пуснал нереална обява,добре,но не съм направил нищо лошо. Пуснал съм съвсем нормални реално обяви! Помислете и ще видите че е по добре да промените това правило,поне на 5 обяви! Вярвам че и съфорумците ще са съгласни с мен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X