Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся цяла предница или само колове (Ендуро или Крос)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся цяла предница или само колове (Ендуро или Крос)

    Ако някой има ....някаква в прилично състояние предница от ендуро или крос или пък само коловете в по-лошия случай нека се обади защото окачването на мотора ми в момента е в отвратително състояние т.е. все едно нямам окачване горе долу и кефа от карането по някое време се превръща в борба за преминаване покрай натъртването от преминаването през дупки или от скокове..
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Обади се на Митко-майстора от Троян. Мисля, че имаше колове от КТМ на сносна цена
    0888971624
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Обади се на Митко-майстора от Троян. Мисля, че имаше колове от КТМ на сносна цена
      Благодаря ти Жоро ще видя да се обадя тези дни... единственото, което ми идва малко на нагорно е че човека е от Троян но ще видим.
      Между другото, аз съм намерил тука чисто нови колове от КТМ за 90лв. (крос) тука от един търдовец в Карлово та се чудех как е цената за коловете че аз не съм изобщо запознат с цените на окачването на марковите мотори
      Та ще бъда благодарен ако някой каже горе долу как вървят цените за да не се прецакам ...много
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #4
        ОК. "Olhins" среден клас 1200 евро
        Според теб онези от КТМ-а скъпи ли са
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          предница специална за мотокрос е около 7000лв
          90 лева напаво е без пари
          е зависи все пак ако работи и е щто годе в ред я взиемай
          а ако има ощте една свиркай че и тука димитър му трябва нещто такова

          Коментар


          • #6
            Хах Вие направо ме шокирахте чесно..
            че на мене мотора не ми струва даже една 3-та от цената на тази предница бе..
            Малеее то така супер само ще отива да видя в какво състояние са и какъв точния модел ако има такъв изобщо и освен да почвам да събирам парици и да ги купувам тези колчета
            ----
            Благодаря ви много момчета
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от mitkov
              предница специална за мотокрос е около 7000лв
              90 лева напаво е без пари
              е зависи все пак ако работи и е щто годе в ред я взиемай
              а ако има ощте една свиркай че и тука димитър му трябва нещто такова
              Аз ти говоря серийна за ендуро бе Митков.
              Иначе чух една сума за предницата на Евертс, дето дори не смея да я кажа!
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                Искам да попитам за тези колове аз нещо...че не съм много светнат....тези колове от КТМ примерно стават ли да ги сложа на мацката на сузуки-то( DR250)....то е с обърната предница...ама незнам може ли да се сменят само коловете и дали ще паснат то си има сигурно някакви размери дето не може да се мърда от тях....
                [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                Коментар


                • #9
                  Не съм ги виждал дори тези, за които говори малкият, пък май и той толкова. Трябва да се сравни диаметърът им, иначе няма проблем!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    Не се заблуждавайте.Тия колци ги има и при нас и в Дупница и в Пловдив-а бе сигорно някой е внесъл цяла композиция.Много са меки. На мотор лягят почти до долу.Може би са за 65-80 кубика. Май са италиански.Пише КТМ а имат и една емблема подобна на нещо като S-червен цвят.Има и задни - с жълт и лилав цвят.Един колега изпразни 2 за две излизания.АКО СА ТЕЗИ ЗА КОИТО МИСЛЯ.В Самоков ги продават за 60-70лв. ама никой вече не ги взима.

                    Коментар


                    • #11
                      Това е интересно markan mersi.. ...а в този ред на мисли как да разбера дали задния ми амортисьор е за смяна....шото нешо ми се струва бая мек....уж нагласях там твърдостта ама пак си седи мек само ребоунда му е по бавен...ама не се втвърдява...значи ли че е заминал...за да знам за какво да си приготвям парички зимата...втвърдих го от разширителя там има едно копче хард софт ама .....казвайте че не разбирам ")))
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #12
                        Ти си втвърдил само ребаунда,за да стане по-твърд при свиване на амортисьора трябва да завиеш същото тва копче хард софт само че то се намира отдолу на амортисьора при "кокалите"
                        ще го видиш като залегнеш
                        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                        MG Racing Team

                        Коментар


                        • #13
                          братчеде точно тва горе не е за ребаунда
                          ребаунда е скороста на връщтането и копчето е долу а тва горе му викат компрешън и отговаря за свиването и твърдостта
                          някои мотори като по новите специални ктм имат по два винта горе единия за бавно другия за бързо свиване се наглася
                          не знам хр а дали ша има ребаунд. стария модел
                          би трябвало да има

                          Коментар


                          • #14
                            Като стана въпрос за предници - аз си взех една от отпадъци за 5лева.
                            Няма нито компрешън нито ребаунд, но е много яка. От ИЖ е Доказала се в суровите условия на Сибир и разните му там азиатски пустини и степи
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              не знам хр а дали ша има ребаунд. стария модел
                              би трябвало да има
                              плакатиста говори за др-а бе братчет и ти най-добре трябва да знаиш дали има и отдолу,нали беше твой

                              братчеде точно тва горе не е за ребаунда
                              ребаунда е скороста на връщтането и копчето е долу а тва горе му викат компрешън и отговаря за свиването и твърдостта
                              нещо съм се заблудил
                              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                              MG Racing Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X