Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Стари големи радиокасетофони

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Стар голям радиокасетофон

    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
    Колега този горния телевизор ли има вграден или така само изглежда?
    Не само така изглежда - има си телевизор (не едната снимка се вижда, че работи, даже ).
    Ето по-голяма примерна снимка на такъв:



    По-малкият "брат" е Philips Art-20:

    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #92
      От: Стар голям радиокасетофон

      Тони, виж какво излезна:

      http://www.bulforums.com/sandacite/v...hp?f=14&t=2853

      Мисля, това е:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wega_rm235_00_.jpg
Прегледи:2
Размер:26.1 КБ
ID:5250920
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #93
        От: Стар голям радиокасетофон

        Мерси ма мисля да не го зимам,че нали зех една 335 вече. Абе ше помисля де. Мерси. Взе да се показва и проблема със свободното място вече . Стнаха вече доста и взех да се замислям накъде точно. То и колко изучих тия дни за тия машини.... Още се колебая на Филипса дали да му развалям оригиналната конструкция или да го направим да има говор на наще телевизии. Жал ми е че е като нов и отвътре и отвън....
        п.с. Ники мерси за помоща .
        висете отпуснато

        Коментар


        • #94
          От: Стар голям радиокасетофон

          Хайде, сега "да налея масло в огъня" и да ви предложа едно произведение на родното аудио-инженерно производство:
          РМС 323, понастоящем в доста занемарен външен вид, със забележки по корпуса, вероятно с проблеми в някои от функциите. Последно е ползван от баща ми на село и е "разхождан" с кабелен удължител из целия двор. Открих го изоставен в една от стопанските постройки.
          Ако някой от вас (активните пишещи тук) иска да го прибави към колекцията си и има желание да се занимава с реставрация, нека ми пише на ЛС или скайп, а може и да ми се обади по телефона (имате ми номера).
          Както обикновено, "цената" е в зависимост от сезона и начина на предвижване - чаша безалкохолна напитка или бира, споделена в приказки с бъдещия приобретател.

          Ето и как изглежда "реликвата".

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00979.JPG
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5250959

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00981.JPG
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:5250960

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00983.JPG
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5250961

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00982.JPG
Прегледи:1
Размер:106.2 КБ
ID:5250962

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00980.JPG
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5250963
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #95
            От: Стар голям радиокасетофон

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000221.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5250964

            Коментар


            • #96
              От: Стар голям радиокасетофон

              Еее Ники мерси. Ще се свържа да видим как ше го измислим. Ама да събирам касетофони и да не прибера български ще е престъление. Бях сигурен че ще намериш нещо интересно. Мерси много.
              Преподобни а на теб каква ти е идеята със снимката ?
              висете отпуснато

              Коментар


              • #97
                От: Стар голям радиокасетофон

                Гледа ли тази обява? Не помня, но сега има намаление.

                http://www.bgaudio.org/forums/viewto...p?f=68&t=20199
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #98
                  От: Стар голям радиокасетофон

                  Да, мерси. От този човек взех Филипса и един 9595. Много е точен. Знам и за намалението. Ама не са "мойте" тия.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #99
                    От: Стар голям радиокасетофон

                    Иван реши да се раздели с двата си звяра и сега са при мен . Колекцията набъбва . Ще направя "семейна снимка" когато успея че вече няма място за нас от касетофони (хем някой са за ремонт у един приятел). Ама няма да се предавам я .
                    Мерси Иване!
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • От: Стар голям радиокасетофон

                      Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                      Иван реши да се раздели с двата си звяра и сега са при мен . Колекцията набъбва . Ще направя "семейна снимка" когато успея че вече няма място за нас от касетофони (хем някой са за ремонт у един приятел). Ама няма да се предавам я .
                      Мерси Иване!
                      Моля, моля със здраве да си ги ползваш.Аз Шарп ще намеря отнякъде, само Интерсаунда е ценен, като рядко срещан модел.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • От: Стар голям радиокасетофон

                        Ванка, ще го затрупаме постепенно Тони със "сандъци", пък той - да му мисли, къде ще ги събира.

                        На мен ми остава само да докарам "нашенеца" Респром от село, за да му го пратя.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Стар голям радиокасетофон

                          Намери един магнет, бре. Ей така - за комфорт.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Стар голям радиокасетофон

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Намери един магнет, бре. Ей така - за комфорт.
                            То, добре, ама ти като имаш доста, трудно бих намерил нещо, което да не ти се повтаря.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: Стар голям радиокасетофон

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Ванка, ще го затрупаме постепенно Тони със "сандъци", пък той - да му мисли, къде ще ги събира.

                              На мен ми остава само да докарам "нашенеца" Респром от село, за да му го пратя.
                              Ники, двата които му изпратих наистина са големи и заемат много място
                              Както е тръгнал, ще трябва да отдели една стая с много рафтове, за да ги нареди прегледно
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Стар голям радиокасетофон

                                Ааа планирам го вече аз това . Само да минат ремонт сички и докато ги стегаме ше се заема с рафтовете.
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X