Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам парцел в регулация с гледка и твърд път.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аз пък продължавам да си искам имот с прекрасна панорама

    То идеи много ама не виждам кой ще ги реализира....

    А земята ще си чака сама да и дойде времето - хайде може да посея няколко ореха ей така за кеф и за след 50 години.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Стръмен баир в Родопите е истината ...

    • rosen_offroad
      rosen_offroad коментира
      Редактиране на коментар
      Ако кажете и къде по точно в Родопите

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      e това вече е въпрос на вкус. На мен ми харесва една гледка, на друг - друга

  • #32
    Преди много години посетих такъв имот,след селото,нагоре още 15 минути с джип по чакълест път нагоре.Нямаше кьорав комшия,изолирано.Прекрасна панорама,дадоха ми и хубав бинокъл,заболяха ме очите от гледане.Може би бъдещият собственик си мисли за идилична картина,как си пие кафето на терасата,и се любува на пейзажаСпоред мен ефекта е силно надценен,и доволно трудно ще се намери някой да купи такъв терен,ама не е невъзможно де.Пълно е с оферти за продажби на имоти на астрономически цени.С години висят,оня си мисли че прави бизнес,чака някой луд с много пари,и без акъл...Не че няма,ама нямат пари за пилеене

    Коментар


    • #33
      Тук имаше тема за развитието на един такъв имот, забравих я , но беше на баир и с много добра гледка.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #34
        Всъщност, аз точният имот го имам под ръка, и по стечение на обстоятелствата се занимавам с разчистването му, щото не беше баран поне от 30г.
        1.2дка с изглед към София, без шанс за запушването му, нито опции за краварник или кокошарник наоколо.
        На 100м под гората е, и 300÷400 от къщата на братята Петрови.
        Все още не е ясно дали ще се продава, но ако, $100К не стигат.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • rosen_offroad
          rosen_offroad коментира
          Редактиране на коментар
          И пак ако кажеш че не си се родил със златна лъжичка

        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Тук ключовото е "с изглед към София".
          На Мачу Пикчу също има гледка, но най близкия лекар/аптека/магазин са при цивилизацията. И дори асфалта някой трябва да го чисти и опесъчава през зимата.
          А краварник винаги може да се яви. В изоставената къща на комшията се бяха нанесли 5-6 полу-диви кози и ми умирисваха гледката. Трудно е да ги изгониш, защото те прекарват там повече време от мен.

        • Джоу (x3mrjoe)
          Джоу (x3mrjoe) коментира
          Редактиране на коментар
          Парцела е в горната част на Симеоново, и е на приятел, който се сдоби с него миналата година.
          Аз имам подобен парцел който ми е точно на 40км от "врата до врата", от които 30км са бул. Цариградско шосе и Магистрала Тракия, и съм си го купил съвсем сам преди 26г, а за да намеря каквото исках съм ходил три години по Вакарелските щати поне веднъж месечно и зимата, че за там е важно, а през другото време веднъж седмично, като понякога и два, докато намеря точно това което исках, като локация и функционалност за ежедневна употреба, а и на прилична цена разбира се.
          Винаги си върша работата сам, и почти винаги всичко е точно както искам.

      • #35
        Тази гледка става ли? На 150 км.от София. В регулация. Има път, вода и много ток (на 20 км. има АЕЦ)

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:182848256_4342512152450283_6816144868448727165_n.jpg
Прегледи:675
Размер:348.2 КБ
ID:6741156
        Прикачени файлове

        Коментар


        • rosen_offroad
          rosen_offroad коментира
          Редактиране на коментар
          Гледката е добра. Ще се чуем скоро.

      • #36
        Може да помислиш за имот в Гърция. Не е задължително да е на море. Дори край Костурското езеро е много по-красиво.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120323.JPG
Прегледи:508
Размер:1.44 МБ
ID:6742962
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Savov

          Благодаря много!

        • trapper
          trapper коментира
          Редактиране на коментар
          Ако не познавате законите на Гърция или поне не знаете добре гръцки, преди купуване на имот непременно се консултирайте. Има неща, които дори не подозирате. Нотариалните такси са високи, но гарантират законността на сделката.

        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Единственото лошо при Гърците е, че много рязко сменят политиката. За момента може да е добре, а след 6 месеца да се видиш в чудо.

      • #37
        Гледката днес от пред вкъщи. Не е като от прозореца, но нали искаш от кота 0...

        Не се продава. И не се хваля Но подкрепям напълно, че мястото и гледката са най-важното в един имот.

        Купих къщата с много зор и увещаване на продавачите, на цена значително над обявената в собствената им обява, без да съм я виждал отключена... Само отвън. И не съжалявам за миг. Всяко нещо може да се оправи, дори сериозни проблеми... та и пътя, дори и документални проблеми, ако има. Но мястото и гледката каквито ги вземеш, такива. Та така, подкрепям критериите ти за избор.

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_915544.jpg Прегледи:5 Размер:588.4 КБ ID:6743116
        Последно редактирано от icerunner; 23-05-21, 19:01.
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Саше, ти нямаш сърце с тази гледка направо изби рибата, все едно живееш в Патагония, а не на половин час от Бизнес Парка, лекинко ти завиждаме

      • #38
        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        ... и увещаване на продавачите, на цена значително над обявената в собствената им обява,
        Стана ми интересно какъв е механизмът на такова наддаване - продавачите " се отказват " , вдигат цената в процеса на преговори, появява се друг купувач или нещо друго ?
        Явно си е заслужавало, щом си доволен де .

        Коментар


        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Ахъм. Плетарка, обявена за 25К в лева при проявен интерес отведнъж става 30К в евро. Или пък, договорена цена 19К, на среща за подписване на предварителен договор продавачът започва с "Аз нещо имам проблем със слуха. Нали за 21К се бяхме разбрали" ...

        • icerunner
          icerunner коментира
          Редактиране на коментар
          Явно имаш опит
          В крайна сметка аз за себе си смятам, че дори във финансово отношение сделката беше в моя полза. Независимо, че накрая давахме сериозни суми на ръка, извън всякакви договорки, за да подпишат документите веднага (веднага е един определен момент повече от година в непрестанни преговори), с парите от апартамента в Люлин купих 2 декара с 2 къщи на 20 км от ИКЕА. Целия път към сделката беше една трагикомедия, която в крайна сметка завърши благополучно именно заради алчността и не особено голямото въображение на продавачите... и безграничното ми търпение и решимост, че искам точно това.

        • Stbd
          Stbd коментира
          Редактиране на коментар
          Позната игра. Двойна, тройна, че и четворна, със залагане на капани и защитни уловки четири хода напред от по-умната страна (ние, купувачите). Понякога може да е много забавна.
          А при продажба пак има два вида участници. Едните са мизерници, другите ясни и подредени.

      • #39
        Росене, погледни оферти за село Широки дол, до Самоков. Гледките от там са към цялата Рила.

        Коментар


        • #40
          Гледка от масата тази вечер

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:228
Размер:119.8 КБ
ID:6744921

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            В равнината гледка няма.

          • Балканджи
            Балканджи коментира
            Редактиране на коментар
            kbot коментира
            Днес, 21:36
            В равнината гледка няма.

            И на морето ли?!?

          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Правилно - и насред морето няма. Виж брега е друго

        • #41
          А това е масата, да не си помисли някой, че е монтаж.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:231
Размер:56.1 КБ
ID:6744928

          Коментар


          • #42
            Бобошево ...Рила и Пирин накуп ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171020_160113.jpg
Прегледи:253
Размер:187.2 КБ
ID:6744935
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #43
              Погледни и към нас! Карлуково, Бресте, Кунино.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #44
                  • Балканджи коментира
                    Вчера, 21:48
                    kbot коментира
                    Днес, 21:36
                    В равнината гледка няма.

                    И на морето ли?!?
                    • Уведоми
                Първоначално публикуван от Балканджи Преглед на мнение
                А това е масата, да не си помисли някой, че е монтаж.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:231
Размер:56.1 КБ
ID:6744928
                Росен е писал, че не иска на морето. Иначе аз пък си имам море на двора, ама рядко се Фаля:

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                От: Какво е морето днес

                Една телефонна "секвенция", дело на жена ми:

                [ATTACH=CONFIG]954165[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954166[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954167[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954168[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954169[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954170[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954171[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]954172[/ATTACH]
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • rosen_offroad
                  rosen_offroad коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не е вярно че не искам на морето:

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  .......... панорама към море, река, езеро, планина, долина, гора и т.н. ..............

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X