Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся работещи директни трифазни електромери . Няма значение какви се механични електронни все ми вършат работа трябват ми за контролни .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Търся работещи директни трифазни електромери . Няма значение какви се механични електронни все ми вършат работа трябват ми за контролни .
      Имам един дърт, с все бележката от лабораторията, че е годен.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • Върши ми работа и без бележката Казвай как да стигне до мен .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • Дай данни за куриер, но е тежичък
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            В нашите старите електромери материал не икономисваха . София офис Еконт Дянабад ул. Тинтява № 27 . Станьо Василев Тел 0878 791 796 . Че от 01.01 тая година колегата ми главен енергетик окончателно се пенсионира и неговата работа ми я закачиха на мен и трябва да изграждам доста точки за измерване и да подменям разни неработещи електромери .

          • Asen Kushlev
            Asen Kushlev коментира
            Редактиране на коментар
            Ок. След малко ще ти пратя снимки, да погледнеш какъв е.

        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220204_080831_261.jpg
Прегледи:797
Размер:561.7 КБ
ID:6814410
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Перфектен е !

        • Довечера ако не укъснея го пускам.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Върши ми работа и без бележката Казвай как да стигне до мен .
            Пуснал съм го в Петък, не знам дали са ти пратили СМС. Можеш да си го вземеш от Еконта.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Утре сутринта ще прескоча да го взема .

          • Търся перка от такъв вентилатор.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220708_185843.jpg
Прегледи:708
Размер:435.0 КБ
ID:6875538

            Необходима ми е само тя.
            Контакти на Л.С. или тук.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • Да не пускам отделна тема . Как се казват тия преградки за европале и къде евентуално може да се намерят ? Много са удобни а моите десетина свършиха . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220714_152553_825.jpg
Прегледи:654
Размер:704.5 КБ
ID:6877390
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Както ти е удобно на теб . Сгънати са доста дълги . Не бързам за никъде когато имаш време .

              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Разбрах. Ще се постарая да е по-скоро.

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                Станьо, виждам че четеш тук, какво стана с алуминиевите баки?

            • На английски е "pallet collar".
              Пробвах в гугл с буквалния превод - "палетна яка" и се оказва, че в България най-често употребяваното име е "палетна страница".
              При мен започват от £10, втора употреба в ибей.
              Нямам представа, къде продават/подаряват такива в България, питай гугл.
              Последно редактирано от krasi-mir; 17-07-22, 10:07.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Благодаря това ми трябваше ! Тука са като гледам пак десет ама лева . Нови 15 - 20 лева . Има и само панти .

            • Здравейте колеги, търся 50 кубиков двигател, който да монтирам на стела. Видях я на вторични и ми стана жал, та я взех, но е без двигател. Мога да отделя някаква символична сума, тъй като съм я взел да я сглобявам в свободното си време и надали след това ще се кара...

              Коментар


              • Търся работещ грамофон, какъвто и да е, работещ.
                ;-)
                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                Коментар


                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  Без доза брои ли се за работещ ?

                • ikristiqn
                  ikristiqn коментира
                  Редактиране на коментар
                  даааа ;-))) но не мога да изпратя лично съобщение.

                • ikristiqn
                  ikristiqn коментира
                  Редактиране на коментар
                  @ИВАН НЕДОКЛАНОВ - как да получите почерпката? Не можете да получавате лични съобщения.

              • Някой да има изоставен рибарски прът телескоп който да се разтяга до към 6 метра. Трябва ми от време на време да се обират едни паяжини без да викам вишка или да монтирам скеле
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • дядо владо
                  дядо владо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Въпроса е решен с покупка на нов, Сега да видим как ще сработи ............. ☕

              • Прахосмукачка с подходящи удължения. Освен паяжините събира и тия които ги плетат.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • дядо владо
                  дядо владо коментира
                  Редактиране на коментар
                  😂🤣😂представям си я младата дама която ще чисти като Сергей Бубка да размахва прът за овчарски скок🤣😂🤣 Мястото е конюшна (манеж обор ) или както искаш там го наречи, Собственичката вместо да набиби бибите, да надуди дудиту и да курвуляса по чалготеките, явно е нетипична българка .....или може би си е точно Българка, и си отглежда 4-5 крави х2 коне х2х2 уфсе и козЕ и това само с две ръце, Веднъж седмично взимам мляко от нея и където мога помагам с нещо малко (колкото са на дядо възможностите), В случея висящите от тавана паяжини не пречат на никой но развалят гледката име дразнят....

                • piron45
                  piron45 коментира
                  Редактиране на коментар
                  То ако се намерят две-три по дълги летви пак ще стане работа. Иначе има такива пръти за боядисване разтегателни и да се наставят, но ще струват пари в магазина.

              • Не ги закачай инак ще трябва да гониш мухи, кво ти пречат паяците. А 6м в сериозна дължина, отива на щека, тежи и ще сецнеш нещо.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • дядо владо
                  дядо владо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Паяците не ми пречат, старите прашлясали и провиснали паяжини ми се набиват на очи. Ще идеш ли да пояздиш или да си оставиш коня на пансион в двореца на баба Яга? Просто не е красиво така. Пътьом имам поне един клиент който е заявил че при мене няма да стъпи повече защото сервиза ми не е достатъчно бляскав
                  Последно редактирано от дядо владо; 15-04-23, 21:03.

                • piron45
                  piron45 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тъй де, като ти вземат парите в лъскав сервиз ти става едно драго на сърцето , дори и нищо да не са свършили.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X