Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся стар притискателен диск за тойота 70 2.4 тд.Може да е негоден .Трябва ми само за размери .Черпя кайсиева .
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • Е такова чудо търся
      м8х1,25
      Ако някой знае парт номер да си поръчам също върши работа.
      Две три ми трябват
      ​​​​​​Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20201010_100357_4.jpg Прегледи:0 Размер:678.2 КБ ID:6655243
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • petroffbg
        petroffbg коментира
        Редактиране на коментар
        8х1,25 са на Жигули водачите на джантите.

      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Търсих, но не ги намерих. След като жена ми "подреди", вече нищо не е на мястото си.

      • ivo-police
        ivo-police коментира
        Редактиране на коментар
        ПП относно стругарите - търся от хилядолетия някой......
        Не знаеш как да търсиш!!А по въпроса Слатина 44бл.магазин за авточасти ВАЗ.

    • Преди мнооого години имаше в магазина на Лада на Симеон. Сега може и да няма такъв, но сигурно по улицата ще има някои, щото тогава бяха много.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е такова чудо търся
        м8х1,25
        Ако някой знае парт номер да си поръчам също върши работа.
        Две три ми трябват
        ...
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA111123-1А.jpg
Прегледи:551
Размер:1.11 МБ
ID:6655485


        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • На фиат дукато около набор 93 също има
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ми тя ладата си е производна на ФИАТ, нормално е.

        • Бе то и на космича имаше. Ако някой има с тази резба може да ги разменим за бира. Време да обикалям морги за съжаление нямам

          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            1,25 си е стандартната стъпка за резба 8 мм. Не виждам нещо екзотично.

        • Горе имам заден жигулски мост, който чичо ми, понеже си нямаше работа и разглоби. Кофтито е, че е позатрупан. Мога да погледна утре. Ако има, твоЙ са.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            И врата и бутилка

        • Бахас таа врата! Колко години станаха?
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Минимум 7
            ))))))

        • Търся 17' задна капла за мотоциклет "за изхвърляне". Може ръждива, с липсващи спици, без диск, без зъбак, без лагери, без каквото може, просто да е капла. Ще се уча на нея как да свалям и монтирам гума.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • Трябват ми три цилиндрични ролки- паразитни- Д 50 до 100мм. Л 50 до 60мм. Двете трябва да с еднакъв - или близък диаметър-. Да не се саморазпадат при скорост 25м-с. задължително на лагери. Най-добре бандажа да е гума после пластмаса и накрая метал. Знам че много са ми изискванията и освен почерпката и някоя паричка ще има. 0877392122 Еленко.

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Търси колелца от транспалетна количка или от по тежката серия ръчноводими кари . Те са готови гумирани с изключително износоустойчива каучукова смес Вулоколан или Трактотан и са с лагери . На четири двойки такива съм карал 10 тона машина . Ползвам ги също да завивам с големия текелаж като на него съм натоварил някоия тежка машина .
              Последно редактирано от sek.1; 23-10-20, 08:59.

          • Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
            Трябват ми три цилиндрични ролки- паразитни- Д 50 до 100мм. Л 50 до 60мм. Двете трябва да с еднакъв - или близък диаметър-. Да не се саморазпадат при скорост 25м-с. задължително на лагери. Най-добре бандажа да е гума после пластмаса и накрая метал. Знам че много са ми изискванията и освен почерпката и някоя паричка ще има. 0877392122 Еленко.
            Някой май ще прави гриндеер . Малко наистина са височки изискванията , ноо дано се намери някой да "почерпи", ако не матрЯла + бирата от теб - струговането от мен

            Коментар


            • EIvanov
              EIvanov коментира
              Редактиране на коментар
              Някой май пак си е пил хапчетата за познаване. Благодаря за предложението.
              Последно редактирано от EIvanov; 27-10-20, 05:02. Причина: кривопис

          • Те това са колелцата . Има много разновидности . Отдавна не съм ходил при моите хора в ЮХ та в момента нямам ни едно читаво . Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Tekalno.jpg Прегледи:0 Размер:8.7 КБ ID:6660439
            Последно редактирано от sek.1; 27-10-20, 05:53.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • EIvanov
              EIvanov коментира
              Редактиране на коментар
              Колелцето изглежда прекрасно. Къде мога да ги видя.

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Идея си нямам къде се продават нови . Аз вземам от моите колеги в ЮХ ама отдавна не съм ходил до базата. На ЮХ всичко идва от Германия . Изпадат и по вторичните и от там съм взимал .

            • boreto2
              boreto2 коментира
              Редактиране на коментар
              Това са колелца за палетна количка - има най различни размери например тук - http://apex11.com/index.php/skladova...-kolichka.html

          • Търся части за москвич 408 с кръглите фарове или 408И с двата правоъгълни фара!

            Коментар


            • Търся предна седалка за едно бусче, релсите трябва да са в една равнина и максимално ниска от тази равнина, понеже стои над предните гуми и няма много място до волана. Ширина до 45см , за предпочитане в максимално добро състояние, съответно и почерпката според състоянието . Има шанс да стане от астра.
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • На моето дукато ще я сменям, но не е в добро състояние, а основното е, че е с изкуствена кожа и без значение от сезона плуваш в собствен сос. Понеже е двойна кабина предни и задни ще сменям. Нагласил съм от Меган Сценик 1 фаза. Всички са с точно такива релси каквито ти трябват.
                п.п. Всички ванове почти са с равни подове.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X