Първоначално публикуван от kbot
Преглед на мнение
От как сме в ЕС почивам в Гърция Италия ,Испания. Германия...
Разликата с нашето крайбрежие е несравнима - дори и като пари.
Включвам и Велинград.
Нямам толкова пари да посетя Созопол или Несебър
Лично за мен дори и да ни изкара от ес - пак няма да ходя на нашето бетонобрежиие
Коментар