Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Те са тук!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Те са тук!

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Абе ченетата ни виснаха до земята, а и стана толкова бързо и неочаквано, че въобще не ми е минало през ума да снимам, а и с телефона не знам какво щеше да се види въобще... От сега на татък в багажника ще държа професионална снимачна техника и пълен комплект обективи - за невярващите...
    Отпусни лявото коляно, ако се връзваш на дежурно-скучаещите, уйде...
    На тях и пълнометражен да им покажеш, ще има питанка за лентата, аджеба дали не е менте, ...

    Коментар


    • От: Те са тук!

      Абе рекох ви аз, че отдавна сме тук, ама вие неверници изобщо чухте ли ме!? А сЯ, убедихте ли се самички?

      Коментар


      • От: Те са тук!

        Когато бях в Шотландия на Лох Нес, видях Неси! Странно защо никой не ми повярва. За съжаление не носех снимачна техника.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Те са тук!

          Струва си да се поразсъждава върху посоката -
          ....и ниско в посока изток-запад...
          От близъкия ли идва, или от далечния

          Коментар


          • От: Те са тук!

            Марто, току-що мойте хора ми звъннаха от Луната и казаха, че туй дето си го видял е било техен представителен кораб с делегация по случай Световния ден на бирата. Обаче. Пилотът им прекалил с живата бира и се получило това





            Затова се наложило да полетят малко на по-нископределни височини и тук вече идваш ти с жена си. За съжаление корабът не е удържал много и някъде около Трабзон се е получило това



            Отървали се от яките турски глоби само защото напили военния полицай дошъл първи на мястото на произшествието

            Коментар


            • От: Те са тук!

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Ако искайте - вярвайте, ако искате - е*авайте ме,...
              Очевидно ще те е*ават. Модераторска им работа. Знаех си аз, че те са в основата на цялата конспирация ама.....
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • От: Те са тук!

                Спокойно, нашата НАСА ни пази - НАСА се готви за война с извънземни
                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                Коментар


                • От: Те са тук!

                  Те наистина са тук:





                  Пилоти на самолет видяха НЛО над Шанхай


                  Като че ли в тази новина за НЛО няма лъжа, няма измама. Най-вече заради факта, че явлението е наблюдавано от много на брой хора. Неидентифицираният летящ обект е забелязан над Шанхай от няколко свидетели, в това число - пилоти на прелитащи наблизо самолети. Според думите на един от тях - НЛО-то е било засечено на височина 10 700 км на 20 август. Светещият обект бил кръгъл и изглеждал много пъти по-голям от Луната.
                  По същото време подобно явление е наблюдавано и над Пекин. Местните жители разказват, че са видели малък светещ обект, който в последствие станал по-голям - вероятно се е приближил, и придвижвайки се на север, постепенно изчезнал.

                  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4066931

                  А това тук е снимано в Бразилия преди месец:

                  Коментар


                  • От: Те са тук!

                    Ама то е ясно, че са тук. Били са, тук са и може би пак ще бъдат. Не мога да разбера що за новина е това?! Не си представям, че сме чак толкова горделиви, за да смятаме, че в необятната Вселена ние сме единствения разум. А щом допускаме, че има и други разумни същества, то е съвсем логично те да бъдат на най-различни етапи от своето развитие като цивилизация - едни може сега да изпълзяват от дупките /образно казано/, но други може да са толкова по-напред от нас, че да ни приличат на богове по своите възможности. Е, какво му е странното? Просто космически оф-роудъджии. Наобикалят по-затънтените краища на галактиката "по черно". Ако им е интересно, или пък ако закъсат, ще спрат "да бутнем". Иначе - минали, снимали, за да могат да си качват пътеписи в техния форум и се върнали в цивилизацията, да си вземат по един душ.

                    Коментар


                    • От: Те са тук!

                      http://dartsnews.bg/News/9816
                      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                      Dacia Duster 4WD

                      Коментар


                      • От: Те са тук!

                        Веднага отивам да подготвям транспаранти, за Добре Дошли......
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар


                        • От: Те са тук!

                          Първоначално публикуван от Metal Heart (Светослав Митев) Преглед на мнение
                          Веднага отивам да подготвям транспаранти, за Добре Дошли......
                          Чак пък транспаранти. Аз мисля да наточа секирата за всеки случай. Добре дошъл е някой , като е поканен. Знае ли ги човек тези защо идват? Горчивият опит показва, че ако някой си прави труда да "идва" едва ли ще е за да пинем по една бира само. Та нека си седи брадвичката зад вратата.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • От: Те са тук!

                            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                            Чак пък транспаранти. Аз мисля да наточа секирата за всеки случай. Добре дошъл е някой , като е поканен. Знае ли ги човек тези защо идват? Горчивият опит показва, че ако някой си прави труда да "идва" едва ли ще е за да пинем по една бира само. Та нека си седи брадвичката зад вратата.
                            Тя секирата си е винаги на една ръка разстояние, и дома и в джипката...
                            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                            Honda CB 919 Hornet
                            0898849413-Светльо
                            Кръвна Група: 0+

                            Коментар


                            • От: Те са тук!

                              Няма нужда от секири Хващам се на бас че извънземните ще се появят с катастрофа.....уж са много напред, на "ти" са със светлинните скорости, обаче решат ли да паркират - кацането им е слабост и винаги се разбиват
                              Grand Cherokee ZJ V8 0887493336
                              Желязото се кове докато ...се закове...

                              Коментар


                              • От: Те са тук!

                                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                                Чак пък транспаранти. Аз мисля да наточа секирата за всеки случай. Добре дошъл е някой , като е поканен. Знае ли ги човек тези защо идват? Горчивият опит показва, че ако някой си прави труда да "идва" едва ли ще е за да пинем по една бира само. Та нека си седи брадвичката зад вратата.
                                Може да им е писнало да четат, гледат и слушат глупости и да идват да решат въпроса еднозначно - да, има извънземни, те са тук, те са кацали на земята, те са зелени и приличат на Джар Джар Бинкс...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X