Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Те са тук!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Те са тук!

    А бе то, че ще се срещнем - ще се срещнем, ама той и Монката понякога прилича на извънземно.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Те са тук!

      Тея заглавия и новини се заобикалят принципно по отдалечко, ама в случая идват от малко по-височко...
      Екссъветник на Обама: Да кажем истината за извънземните

      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Те са тук!

        То и един бивш канадски военен министър, изпадна в подобни откровения преди време...

        Коментар


        • От: Те са тук!

          Хуу де, ама почват с някво загатване и млъкнат. Кога ще вдигнат малко повечко чаршафа и евентуално какво може да очакваме да видим под него? Или сега ще го обявят човека в психо-изкуфял и ще изчезне безмълвно от политcцената?
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Те са тук!

            Сигурно ще има ново издание на книгата му и просто си прави реклама. Какви извънземни?

            Коментар


            • От: Те са тук!

              Мдааа...
              Прикачени файлове
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Те са тук!

                В гъстонаселените квартали на града няма да видите извънземни, там дори и звездите не се виждат. Аз лично съм виждала два пъти летящи обекти, според мен, извънземни, така да се каже срещи от далечен вид. Първият път беше на самата нова година 1995, към 4 часа през нощта видях 4 светещи кълба, които обикаляха в кръг равномерно, с неголяма скорост. Видях ги от околовръстното, и мъжът ми също ги видя, каза, че може да са военни, обаче не беше сигурен. Големината на всяко от четирите кълба беше малко по-голяма от луната, но не бяха така светли и нямаха очертани контури като нея. Просто се въртяха над самото околовръстно, в участъка над ортопедията, а ние бяхме под Бояна, на спускането към трамвая петицата(оттам се вижда надалеч). Когато стигнахме до ортопедията, въртящата се четворка беше се преместила над планината Люлин и пак така равномерно и бавно се въртеше. И какво от това, какво се промени към добро в нашия живот?
                Втория път когато ги видях пак същите такива въртящи се кълбета - 4 броя, които се въртяха в кръг с диаметър към 3 км, беше в навечерието на изборите за президент, когато президент стана Петър Стоянов. Повече не съм ги виждала след това. Моля, ако има хора, специалисти по ученията с въздушни апарати, да кажат, може ли такова явление да бъде учение.

                Коментар


                • От: Те са тук!

                  Аз ви казах, че наистина са тук
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Те са тук!

                    Първоначално публикуван от n_petrova Преглед на мнение
                    ...Аз лично съм виждала два пъти летящи обекти, според мен, извънземни, така да се каже...
                    И защо тази скромност? Само два пъти!
                    Аз пък лично, като Ви чета, съм с впечатление, че най-редовно кореспондирате с висшия разум.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Те са тук!

                      Първоначално публикуван от n_petrova Преглед на мнение
                      В гъстонаселените квартали на града няма да видите извънземни, там дори и звездите не се виждат. Аз лично съм виждала два пъти летящи обекти, според мен, извънземни, така да се каже срещи от далечен вид. Първият път беше на самата нова година 1995, към 4 часа през нощта видях 4 светещи кълба, които обикаляха в кръг равномерно, с неголяма скорост. Видях ги от околовръстното, и мъжът ми също ги видя, каза, че може да са военни, обаче не беше сигурен. Големината на всяко от четирите кълба беше малко по-голяма от луната, но не бяха така светли и нямаха очертани контури като нея. Просто се въртяха над самото околовръстно, в участъка над ортопедията, а ние бяхме под Бояна, на спускането към трамвая петицата(оттам се вижда надалеч). Когато стигнахме до ортопедията, въртящата се четворка беше се преместила над планината Люлин и пак така равномерно и бавно се въртеше. И какво от това, какво се промени към добро в нашия живот?
                      Втория път когато ги видях пак същите такива въртящи се кълбета - 4 броя, които се въртяха в кръг с диаметър към 3 км, беше в навечерието на изборите за президент, когато президент стана Петър Стоянов. Повече не съм ги виждала след това. Моля, ако има хора, специалисти по ученията с въздушни апарати, да кажат, може ли такова явление да бъде учение.
                      Знaчи трябвa дa се рaзбере кaкво е прaвил Петър Стоянов нa Новa Годинa 1995г. и дa се рaзобличи нaй-после.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Те са тук!

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Аз ви казах, че наистина са тук
                        Тук сме, но ще си тръгваме. С тия модерни телефони, много папарак, много нещо последните години. Не може да се отиде спокойно до магазина, без да те снимат поне 19 човека...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: Те са тук!

                          На мен ми се върти в главата отдавна една шантава идея и май ще взема да я споделя,че да ми олекне. Може пък и други да мислят като мен та да си станем комбина та като ни приберат с рубашките дето са с вързани ръкави да има какво да си говорим.
                          Имам чувството,че извънземните сме ние хората,а коренната цивилизация на Земята се крие от нас и от време на време подхвръква за да ни види какви глупости правим и ни струва сейра,че като вземем да прекаляваме да ни пусне някое земетресение,цунами,потоп,да ни спретне някоя по-завързана война или някое вирусче-птиче,свинско за да ни постави там дето ние мястото.Пробутват ни и някакви календари на Майте и други такива за края на живота на Земята дано се сепнем и да си оберем партакешите и да се върнем там от дето сме дошли-ама нанай нас нищо не ни плаши.
                          Ама то човек-памет къса,уста все гладна,очи насита нямат,ръце всичко искат да пипнат и лява ръка десен джоб и винаги прав все другите виновни.

                          Коментар


                          • От: Те са тук!

                            Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                            някое вирусче-птиче,свинско за да ни постави там дето ние мястото
                            Значи във водещите лаборатории по света, работят извънземни. Наистина интересна идея.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Те са тук!

                              Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                              На мен ми се върти в главата отдавна една шантава идея и май ще взема да я споделя,че да ми олекне. Може пък и други да мислят като мен та да си станем комбина та като ни приберат с рубашките дето са с вързани ръкави да има какво да си говорим.
                              Имам чувството,че извънземните сме ние хората,а коренната цивилизация на Земята се крие от нас и от време на време подхвръква за да ни види какви глупости правим и ни струва сейра,че като вземем да прекаляваме да ни пусне някое земетресение,цунами,потоп,да ни спретне някоя по-завързана война или някое вирусче-птиче,свинско за да ни постави там дето ние мястото.Пробутват ни и някакви календари на Майте и други такива за края на живота на Земята дано се сепнем и да си оберем партакешите и да се върнем там от дето сме дошли-ама нанай нас нищо не ни плаши.
                              Ама то човек-памет къса,уста все гладна,очи насита нямат,ръце всичко искат да пипнат и лява ръка десен джоб и винаги прав все другите виновни.
                              За лудницата не знам, ама имаш съвсем малко още работа за да основеш своя религия.

                              Коментар


                              • От: Те са тук!

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                За лудницата не знам, ама имаш съвсем малко още работа за да основеш своя религия.
                                ШШШ-т! Религията е табу тук, но може някакъв култ да измислиш.
                                А те лудите си мислят, че те са нормалните, и ги пазят от околните зад оградата.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X