Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Те са тук!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Те са тук!

    Абе Ясене стига си тормозил мечтателите и разкрий най накрая някоя извънземна технология недостъпна за нас смъртните. В крайна сметка съм убеден че ако преди стотина години предците ни те бяха питали щеше да кажеш че презокенските пътувания се осъществяват само с параход и за най-малко две седмици.

    Диоген ли беше казал "Аз зная че нищо не зная"? :-)
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • От: Те са тук!

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      ако преди стотина години предците ни те бяха питали щеше да кажеш
      Изтъркан аргумент. А и не съм тръгнал да отричам възможното, както често ме упрекват. Не разбирам защо се дразнят някои хора, като им се обясни, че морето не е до колене.

      Коментар


      • От: Те са тук!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Изтъркан аргумент. А и не съм тръгнал да отричам възможното, както често ме упрекват. Не разбирам защо се дразнят някои хора, като им се обясни, че морето не е до колене.

        Оооо. Не съм се подразнил ни най-малко даже. Само си спамя кротичко окло инзвънземния ти произход. Трий ме на воля.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • От: Те са тук!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Изтъркан аргумент. А и не съм тръгнал да отричам възможното, както често ме упрекват. Не разбирам защо се дразнят някои хора, като им се обясни, че морето не е до колене.
          Aйнщайн е отричал вероятностния характер на квантовата Вселена. Има едно филмче "Атом" - в него споменават, че почти всички велики физици в края на творческия си път стават супер консервативни. И както времето показва - грешат.
          А буквално погледнато - дори за насочена енергия пак важи квадратичния закон. Но не важи с константата, която се смята за сферично разпространение. Дяволът се крие в малките неща. А тук дискусията е за азбучни истини от зората на физиката! Не откриваме нови измерения... Една елементарна формула е, и тя казва, че може!
          Последно редактирано от Rabin; 05-05-11, 14:25.

          Коментар


          • От: Те са тук!

            Сега я втасахме ...
            Лазерите все пак излъчват светлина, за която важат съвсем всички вълнови закони. В това число и квадратичните за отслабването. И слава богу, иначе цялото небе щеше да е неистово светло, понеже за почти 14 милиарда години, щеше да се е претъпкало с фотони от какви ли не звезди, експлозии, и естествени лазери. Като например горните слоеве от атмосферата на Венера.
            Макар че то е тъмно по други причини де.
            Вие кво, искате лазерен телефон, за да говорите с извънземните ли? Трудна работа ... Т.е., теоретически може и да се направи нещо, като се използва орбитата на Земята като огледало със синтезирана апертура. Но само ако се знае предавателната функция на космоса до другата планета, и ако ония съобразят да синхронизират развивката с период половин наша година. Иначе няма да можем да коригираме вълновия фронт на излъчването, няма да ни стигне насочеността, и те няма нито да видят, нито да прочетат съобщението. Макар че де да знам, периода на обикалянето е много голям, сигнала все едно ще се омаже.

            Коментар


            • От: Те са тук!

              Почти всеки,който ми дойде на вилата на гости,виждайки антените на радиостанцията,пита дали си говоря с извънземните
              А те(антените) не са чак толкова големи - в България има доста по-сериозни такива (радиолюбителски) , пък в сравнение с радиотелескопите
              са направо микроскопични... Даже майка ми,при все че е наясно с хобито е почти убедена,че ако някой ден решат да ни посетят - вероятността
              да дойдат при мен е много голяма
              Аз не бих се притеснил,ако някое зеленичко с антенки на главата почука на прозореца.Сигурно е ,че няма да го гръмна с пушката.Повече ме
              притесняват мургавичките земляни...
              Лично аз съм оптимист - някой ден ще има контакт , макар че, не е ясно за какъв им е на извънземните баш на земята да идват...
              На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

              Коментар


              • От: Те са тук!

                Ами първи ще дойдат някакви звездни оф роудъри, решили да покарат из покрайнините на Галактиката.
                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                Коментар


                • От: Те са тук!

                  Ето нещо любопитно! Въпреки професията ми не мога да кажа дали е монтаж (технологиите напреднаха толкова много, че нещата стават истински вече и на домашно РС), но като човек следящ тематиката от години, със сигурност мога да кажа, че до момента не съм попадал на фалшификация в която да се използват толкова много гледни точки! Очевидците в случая са хиляди и случая е отразен в масмедиите като достоверно наблюдение.

                  http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-...eedwll&list=WL
                  http://www.youtube.com/watch?v=8nN6m...eature=related
                  http://www.youtube.com/watch?v=wQmut...eature=related
                  http://www.youtube.com/watch?v=Xtiyl...eature=related

                  Коментар


                  • От: Те са тук!

                    интересни са клипчетата, но дори да н еса манипулирани, нека не забравяме, че НЛО не е = на извънземни.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Те са тук!

                      То е ясно, военните пак се бъзикат с населението...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Те са тук!

                        Е те такива същите видях миналата година на Щкорпиловци.
                        Кия Спортидж 2000тди
                        Всеки шут отзад-е крачка на пред

                        Коментар


                        • От: Те са тук!

                          В една друга тема в спам-а, колега и негови приятели са наблюдавали подобни обекти снощи над София - кв. Манастирски ливади.

                          Коментар


                          • От: Те са тук!

                            Ако искайте - вярвайте, ако искате - е*авайте ме, но току що аз, семейството ми и един съсед видяхме НЛО точно над блока в който живее майка ми във Варна (кв. Възраждане). Обекта се движеше доста бързо (около три пъти по-бързо от прелитащ самолет) и ниско в посока изток-запад и се въртеше около оста си, което си личеше от светлината (оранжево-жълта), която се виждаше в единия му край (на равни интервали заради въртенето). Имаше приблизително- дисковидна форма, но не бе много сплеснат (светлината на града го осветяваше достатъчно за да се вижда сивеещия силует), което ме кара да си мисля, че височината не бе повече от 200 метра. Ако преценката ми за височината е вярна, то обекта бе приблизително 4-5 м. в диаметър. Движеше се някак "мазно", без никакъв звук и колебания в траекторията нито по хоризонтала, нито по вертикала. Видимата част от небето (с оглед на предполагаемата височина и курса) бе 5-6 километра, която обекта измина за около 3-4 секунди. На жена ми още и треперят ръцете от вълнение... По-истинско и реално нещо, което не мога да обясня по никакъв начин, не съм виждал през живота си!

                            Коментар


                            • От: Те са тук!

                              Без снимки...
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Те са тук!

                                Абе ченетата ни виснаха до земята, а и стана толкова бързо и неочаквано, че въобще не ми е минало през ума да снимам, а и с телефона не знам какво щеше да се види въобще... От сега на татък в багажника ще държа професионална снимачна техника и пълен комплект обективи - за невярващите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X