Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Левитация ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Левитация ?

    Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
    ...Аз съм дотук по темата...
    Всички закъсняхте с по един пост...

    Коментар


    • От: Левитация ?

      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
      П.П.: Аз съм дотук по темата...
      Мдаааа. Получаването на сапун чрез естерификация си е умерено безсмислен каламбур, който отразява моментното състояние на темата. Все си мислех, че Ясен вече ще ме е захапал за врата, та поне да се случи нещо, ама явно и това няма да стане. Предлагам следващият оффроуд събор да е на Чимбурасо. Беше ми драго.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Левитация ?

        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
        Аха, по твоята дефиниция, совалките и другите космически апарати левитират, защото умеят да се движат във вакуум .

        Колкото до това, дали силата, която ни държи върху табуреткта не е електромагнитна... явно от физика не разбираш, щом не успяваш да разбереш обясненията на другите, така че ще пробвам да го обясня, като за лаици. Ти си съставен от атоми, които имат електрони, табуретката също. Стъпваш върху нея. Има два варианта или стоиш върху нея, без орбитите на твоите електрони, да се пресичат с нейните, т.е. разделя ви електромагнитното поле между вас, или твоите електрони
        Дааа има хора дето не разбират от физика. Има хора дето разбират но не им е ясна физиката и има хора дето, нито им е ясна, нито могат да обясняват. Просто само са научили туй унуй и до там.
        Първо на теб не зная но на лаика дето му обясняваш му е пределно ясно че за да има Левитация трябва да има Гравитация !!! Няма Гравитация Няма Левитция. Може да си учил физика в института но си забравил това от училище !!! В 7клас учихме че в космоса поради лиса на Грвитация движението на телата и в частност на космическите кораби и совалките на Дарт Вейдър се нарича свободен полет в безтегловност а не Левитация. Така че първото дет съм ти го повгдигнал в червено му думат превратна интерпретация на чуждата мисъл или писание !!! Писането ми за пурата на Ур касае движението и в условия на земна гравитация и под вода - но ти явно не си чел книгата !!!
        Много добре знам от какво съм съставен !!! Само че като говорим за Левиатция която се явява противостояща сила на Гравитацията ако наистина разбираш от физика би било редно да занеш каква сила е Гравитацията и каква сила е електромагнитната сила !!! Да си чувал за големи сили действащи на малки разстояния и Малки такива действащи на големи разстояния , а ??? И ако си чувал че за да си противодействат полетата на силите трябва да са от един тип !!! И няма как в казионния случай електрмагнитно поле ( сила ) което е от типа голяма сила на малко разстояние да противостои на Гравитационно поле ( сила ) защото последното е от типа малка сила действаща на големи разстояния. Двете полета
        породени от споменатите сили имат несъвместими струкрурни естества и се разминават в бинарния континум пространство - врем Айнщайн така и до края на живота си не е публикувал материал с формули обединяващи микро и макро света

        Така че от всичките ти обяснения аз като лаик не разбрах къде всъщност е твоето определение за левитация като тип сила и като естество на структуриране на полето както и подробности по влиянието на тази сила или явление върху вещевата материя !!!

        Коментар


        • От: Левитация ?

          Първоначално публикуван от rygit Преглед на мнение
          Дааа има хора дето не разбират от физика.
          Я! Откритие.

          Пак ти предлагам, намини към Форума за свободна енергия.

          Коментар


          • От: Левитация ?

            Ако имаше единен източник на гравитация, всичко щеше да се сплеска в един голям куп.
            Гравитацията би трябвало да е вид франчайз.
            Навсякъде, където има планети, звезди и галактики, те се привличат помежду си и създават някакви временни образувания/временни за тях, за нас са като вечност/
            Значи гравитацията е вид местно производство и навсякъде из вселената, може да търпи дребни разлики. Много дребни.

            Коментар


            • От: Левитация ?

              Първоначално публикуван от rygit Преглед на мнение
              ..... космоса поради лиса на Грвитация ...
              Кво, кво? Странно, Земята все още се върти около Слънцето. И аз като подскоча пак падам на Земята. Космосът сигурно е нещо, извън което сме Земята, Слънцето и аз... Абе къде ги берете тия гъби?
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • От: Левитация ?

                Първоначално публикуван от rygit Преглед на мнение
                Дааа има хора дето не разбират от физика. Има хора дето разбират но не им е ясна физиката и има хора дето, нито им е ясна, нито могат да обясняват. Просто само са научили туй унуй и до там.
                Първо на теб не зная но на лаика дето му обясняваш му е пределно ясно че за да има Левитация трябва да има Гравитация !!! Няма Гравитация Няма Левитция. Може да си учил физика в института но си забравил това от училище !!! В 7клас учихме че в космоса поради лиса на Грвитация движението на телата и в частност на космическите кораби и совалките на Дарт Вейдър се нарича свободен полет в безтегловност а не Левитация. Така че първото дет съм ти го повгдигнал в червено му думат превратна интерпретация на чуждата мисъл или писание !!! Писането ми за пурата на Ур касае движението и в условия на земна гравитация и под вода - но ти явно не си чел книгата !!!
                Много добре знам от какво съм съставен !!! Само че като говорим за Левиатция която се явява противостояща сила на Гравитацията ако наистина разбираш от физика би било редно да занеш каква сила е Гравитацията и каква сила е електромагнитната сила !!! Да си чувал за големи сили действащи на малки разстояния и Малки такива действащи на големи разстояния , а ??? И ако си чувал че за да си противодействат полетата на силите трябва да са от един тип !!! И няма как в казионния случай електрмагнитно поле ( сила ) което е от типа голяма сила на малко разстояние да противостои на Гравитационно поле ( сила ) защото последното е от типа малка сила действаща на големи разстояния. Двете полета
                породени от споменатите сили имат несъвместими струкрурни естества и се разминават в бинарния континум пространство - врем Айнщайн така и до края на живота си не е публикувал материал с формули обединяващи микро и макро света

                Така че от всичките ти обяснения аз като лаик не разбрах къде всъщност е твоето определение за левитация като тип сила и като естество на структуриране на полето както и подробности по влиянието на тази сила или явление върху вещевата материя !!!
                Олеле! Науките биват различни - инженерни, хуманитарни, икономически и т.н. Пробвай първо от по-лесните, например граматиката. Така или иначе какъвто и да си гений, ще си останеш неразбран без нея... След това може да опиташ и с физиката...
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • От: Левитация ?

                  Тая тема май вече трайно се отклони - първо от физиката към фармацията, и вече направо си отива в областта на психиатрията...
                  Така е, човек като прекали с гъбите...

                  ПП. ...просто не можах да се сдържа. Толкова е свежо...

                  Коментар


                  • От: Левитация ?

                    Че какво общо има левитацията с физиката?
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • От: Левитация ?

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Че какво общо има левитацията с физиката?
                      Дестилацията е физичен процес. Виж, ферментацията преди нея, ...

                      Коментар


                      • От: Левитация ?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Дестилацията е физичен процес. Виж, ферментацията преди нея, ...
                        Химичен. Частен случай пак на физичен.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Че какво общо има левитацията с физиката?
                          ...тя с какво има общо всъщност?
                          ...освен с психиатрията, де...

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Дестилацията е физичен процес. ...
                          Чиста проба левитация си е това...
                          На газове...
                          Последно редактирано от giorgio; 10-09-10, 11:48.

                          Коментар


                          • От: Левитация ?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Частен случай пак на физичен.
                            Трай сега. Ще чуе Стефан.

                            Коментар


                            • От: Левитация ?

                              Е кво? Най-много да употребим по предназначение продуктите от цялата тая работа. Предимно той, щот аз съм един пияч... На събора бях май само аз трезвен.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Левитация ?

                                Затова ли не те намерих?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X