Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    ...
    Образованието дава основата на която се налага след това да градиш ......... Ако си пропуснал този момент в живота , няма да имаш никога сериозен успех . Парите за твоето уБразувание са хвърлени на вятъра и много жалко че твоите родители са позволили това . На тЕбе ти трЕбе РК и крива лопата и те обаче може да не изкарат много в ръцете ти , защото трудно ще се научиш да ги ползваш .

    Ти пЪк кат толкова много си уЧил да не би да си прОкопсал ??????????????????????
    Не знам какво имаш на предвид прокопсал. Верно образованието ми беше черна дупка, на каквото се сетиш. На вятъра, както каза. После си доучих. Оправям се доволно, господин сержант! Радвам се и за теб. Оня ден спомена колко си доволен от работата си на всяка нова бяня за лепене на фаянс. Кой каквото го влече.
    Аз на мотор не се качвам в град, май съм шубе. Ама евала де!

    Коментар


    • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
      ...
      До колкото подозирам нямаш виШо, ...
      Е ти като имаш та що? Нали било скапано, заради едната хартийка? Обаче току започваш да се ерчиш като младо петле заради въпросната хартийка ...

      И, ако продължаваш с надменните подмятания към хора, които си изкарват хляба с нещо, което не минава за интелектуален труд, директно ще те пратя в Сибир на дълга ваканция! Пък ти продължавай да хленчиш как те били тормозили модераторите. Бактън от надути лигльовци!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

        Факт е ,че образованието запада, факт е че се роят никому ненужни ,,Университети" във всяка паланка,факт е че почти не останаха читави преподаватели.Обаче от снощи нямам отговор от г-н Терзиев, какво му пречи,че държавата субсидира обучението на няколко стотин специалисти,от които има нужда? Какво,да затрием и това което е останало в образованието,както стана с армията ?Каква алтернатива предлагате, г-н Терзиев ?
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

          Голяма финансова институция няма да пусне "едноличен всичколог" да влезе в сградата със сървърите или в ИТ центъра, който ги обслужва, а за администриране и дума не може да става.
          Плюс, че администриране и писане на софт са две твърде различни области...
          Да добавя за бедните професори: Преподавателя ми по ИТ умря на улицата като куче от инфаркт (не можеше да си позволи медицинската застраховка), но без това, на което ме научи, нямаше и аз да мога да си я позволя сега. И ако някой го нарече смотан пред мене, ще го нахраня със собствения му гръклян.
          И завършвам: да бъдеш добър овчар не е по-лесно от това да бъдеш добър инженер. Но и двамата знаят, че другия е по-знаещ и можещ в собствената си област и се отнасят с уважение един към друг. Виж калпавите инженери и калпавите овчари си приличат по това, че всеки смята другия за по-загубен по дефиниция и е сигурен, че лесно би вършил неговата работа.
          Последно редактирано от ezhko; 03-10-18, 21:54.

          Коментар


          • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Е ти като имаш та що? Нали било скапано, заради едната хартийка? Обаче току започваш да се ерчиш като младо петле заради въпросната хартийка ...
            Нищо, господин офицер. Точно НИЩО от хартийката.

            И, ако продължаваш с надменните подмятания към хора, които си изкарват хляба с нещо, което не минава за интелектуален труд, директно ще те пратя в Сибир на дълга ваканция! Пък ти продължавай да хленчиш как те били тормозили модераторите. Бактън от надути лигльовци!
            Не си ме разбрал. Не ми пука от бановете ви, достатъчно са девалвирани.
            Днес се разкарвах с една каручка, гумени ботуши и най-старите дрехи.
            Половин агроном станах, за половин декар зеленчуци.
            Всичката тая многогодишна градска гмеч не може да ми стъпи на кефа, от описаното горе.
            Нямаш си на идея колко съм доволен, госин офицер!
            Намекваш ми, че няма правила у девалвирания ви форум.
            Що пък да ми пука? Ще ми валидираш 20 нови поста. После същото.
            На мен не ми дреме.
            ПравИ каквото знаеш.
            Пак да кажа. Преоткривам науката и хората, дето им береш продукцията у супера. Не съм видял да имаш идея.
            БЕДНА ВИ Е ФАНТАЗИЯТА КВО ЯДЕТЕ!
            Ако искаш и да те напсувам???
            По-прост селянин от мен едва ли сте видели тука!

            Кашончето с отровите минава 7 кила. Аз си пазя карантинните срокове.
            Господ здраве да ви дава!
            Госин офицер!
            Последно редактирано от Ivan Terziev; 03-10-18, 22:06.

            Коментар


            • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

              Иван и агроном стана...Цял половин такъв...С ботуши даже!!!

              Коментар


              • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                Ванко ,шо се не кротнеш.И не поменавай този форум , та да те не боли И гъза!
                Просто не знаеш на какви хора говориш така.Повечето сме ги преживели тези етапи.Ми трябва да се преживеят , за да порастне човек.
                Парите за обучение - отделно.
                Маялък апостоф - ти кво яде и знаеше ли кво едеш ,преди да почнеш да ни обесневаш.
                И ние знааме селски...
                Последно редактирано от jeko47; 03-10-18, 22:12.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Нищо, господин офицер. Точно НИЩО от хартийката.

                  Не си ме разбрал. Не ми пука от бановете ви, достатъчно са девалвирани.

                  Госин офицер!
                  Вярвам че не ти пука от форумните банове ,ма то е нормално.
                  Колкото повече ти чета постовете,толкова повече се убеждавам,че имаш изначален бан, не знам кой те е баннал, господ ли е,природата ли....
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    В този Форум не може. Първо е забранено обсъждането на религията и църквата - даже и в материален аспект. И второ е забранено псуването, а за материалната страна на църквата трудно се води разговор без молитви към езическата богиня-майка.
                    Според т.3 от правилата са забранени "дискусии на верска и религиозна тематика!", за църквата и какво въобще общо има тя с религиите, няма разписани правила. Пропускам ли нещо или църква и религия са синоними по подразбиране ?

                    Коментар


                    • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                      И убу де - явно те влече, пък и ти се удава - що кат ти беше времето не избута едно агрономство? Поне щеше да спестиш трагикомичната поза, комбинирана с изцепка: "БЕДНА ВИ Е ФАНТАЗИЯТА КВО ЯДЕТЕ!".
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Според т.3 от правилата са забранени "дискусии на верска и религиозна тематика!", за църквата и какво въобще общо има тя с религиите, няма разписани правила. Пропускам ли нещо или църква и религия са синоними по подразбиране ?
                        Явно нещо са пропуснали.Повечето стари идеологии за начина на живот в обществото са философия изравнена с религия.
                        Църквата , може би , като сграда , не са уточнили баш коя , идеология , или архитектура на керемидите , шот некои с кубета...
                        По такова разсъждение и политическата тема е табу
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          Църквата , може би , като сграда...
                          Няма място за "може би", ако ще е за сграда, то е черква.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            И убу де - явно те влече, пък и ти се удава - що кат ти беше времето не избута едно агрономство? Поне щеше да спестиш трагикомичната поза, комбинирана с изцепка: "БЕДНА ВИ Е ФАНТАЗИЯТА КВО ЯДЕТЕ!".
                            Био продукти.Никой не яде камъни.
                            Е , който хапне дръвцето също е яднал био...
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Явно нещо са пропуснали.Повечето стари идеологии за начина на живот в обществото са философия изравнена с религия.
                              Църквата , може би , като сграда , не са уточнили баш коя , идеология , или архитектура на керемидите , шот некои с кубета...
                              По такова разсъждение и политическата тема е табу
                              Църквата, присвоявайки си правата върху една религия, си има собствени, разбираеми основания. Чудех се - тук зачита ли и се авторство и пълни права?

                              Коментар


                              • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                                Жалко за Ванката. Щеше ми се да разбера как е станал цял агроном. След като за половин ден е станал половин агроном. Ренесансова личност.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X