Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Ванка, не си прав да "нападаш" Гагич. Специално той е точен. Сега, негови колеги били боклуци, в коя сфера няма? Чантаджии, далавераджии,безмозъчни людМи?

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Ванка, не си прав да "нападаш" Гагич. Специално той е точен. Сега, негови колеги били боклуци, в коя сфера няма? Чантаджии, далавераджии,безмозъчни людМи?
      Точен е, ама защитава най-големите престъпления, очевидни и неприкрити, за капак под държавна закрила. Тая "държава", дето доскоро ми прибираше над половината от заработката - се занимава с тероризиране на хора в безпомощно състояние.
      За купичката се разбрахме, ама за колибката няма начин. Сума и клошари твърдят, че са жертва на имотна измама. Гагич да ти каже колко % трябва да внесеш от размера на претенцията, че изобщо да се завъртиш около правосъдие. Хем си разорен, хем ти искат да удариш кеш, че изобщо да повдигнеш дело. За собствения си апартамент.
      Никой не е застрахован. Аз поне не намерих 100% превенция от това.
      Последно редактирано от Ivan Terziev; 28-06-18, 21:05.

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        ....Тая "държава"... се занимава с тероризиране на хора в безпомощно състояние.
        Много безпомощно е състоянието на някой, който е бил принуден да слезне от хеликоптера си и... вероятно заради това праща въоръжени лица да изтарашат жилището на кредитора си.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
          Точен е, ама защитава най-големите престъпления, очевидни и неприкрити, за капак под държавна закрила. Тая "държава", дето доскоро ми прибираше над половината от заработката - се занимава с тероризиране на хора в безпомощно състояние.
          За купичката се разбрахме, ама за колибката няма начин. Сума и клошари твърдят, че са жертва на имотна измама.
          Кои са тия в безпомощно състояние
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Кои са тия в безпомощно състояние
            Е, па хората, дето банки и други изедници им вземат хеликоптерите, как кои?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Кои са тия в безпомощно състояние
              https://btvnovinite.bg/kriminalno/za...-falshiva.html
              Те тия. Има стотици такива случки. Ако не са и повече.
              Не е Блиц, не е Пик, няма хеликоптери. Само пенсионерка, дето разбрала чак като и източили сметките. Лично познавам 10-тина такива. Верно, не са ги дали по БиТиВиТу.

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Не го подценявай. Благодарение на ентусиасти като него, преди време беше наложен ЕкоТекс- стандарта, отхвърлящ предимно азотосъдържащите багрила в текстила. Сега е въпрос на време BASF, примерно, да разработят и патентоват антиалергичните, аргентумсъдържащи багрила и да ги наложат като стандарт.
                Смирено признавам че гонех друга цел. Просто на Терзиев вечерята щеше да му отнема около 4 часа. Три часа и половина за тестване на марулите, репичките и сланината. И около половин час да я изяде, гледайки я подозрително. Докато вечерята му също го гледа подозрително. Това означава 4 часа липса на вопли във Форума против чъсъи, работодателите, елюменатите и опус деи. Едно добро начало, мисля аз....
                Последно редактирано от windwarrior; 28-06-18, 21:24.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  И чесъна...


                  Аз по оная затворената (щом зачекнахте) имам въпрос към Терзиев....

                  Иване, отиде ли на адреса, дето ти пратих?
                  Или не? ))) Там лентички и компетеннтни оф тхе рекорд - ум дда ти зайде....
                  Зайде зайде, ясно сонце.....
                  Последно редактирано от deyan_h; 28-06-18, 21:39.
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Сума и клошари твърдят, че са жертва на имотна измама.
                    Ай стиа бе! Не ли всичките?
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                      И чесъна...


                      Аз по оная затворената (щом зачекнахте) имам въпрос към Терзиев....

                      Иване, отиде ли на адреса, дето ти пратих?
                      Или не? ))) Там лентички и компетеннтни оф тхе рекорд - ум дда ти зайде....
                      Зайде зайде, ясно сонце.....
                      Темата е табу, стига коментари!
                      Уповаваме се на Монсанто (по идея на мотото на долара)!

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Съжалявам за темата на Марин, без да го познавам.
                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        И чесъна...


                        Аз по оная затворената (щом зачекнахте) имам въпрос към Терзиев....

                        Иване, отиде ли на адреса, дето ти пратих?
                        Или не? ))) Там лентички и компетеннтни оф тхе рекорд - ум дда ти зайде....
                        Зайде зайде, ясно сонце.....
                        Ти па, не разбра ли къде продължават затворените теми?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Не. Ти ми боядиса ризата. И ф порцеса си избълвал незнайно количество отрови по невинната природа.

                          Малоумни политици само, слабадържава, няма кой да ти спре нехуманната дейност на тебе... Ама.. ))
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            И ф порцеса си избълвал незнайно количество отрови по невинната природа.
                            А, то па избелването по малко...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              Не. Ти ми боядиса ризата. И ф порцеса си избълвал незнайно количество отрови по невинната природа.

                              Малоумни политици само, слабадържава, няма кой да ти спре нехуманната дейност на тебе... Ама.. ))
                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              А, то па избелването по малко...
                              В интерес на истината, човекът искаше ризата натюрлих, с все нишестето по нея, което щеше да спаси поне ято корморани, тормозещи "Сладководно рибовъдство", в което съм акционер, благодарение на Приватизацията.
                              Уви, до такава колекционерска риза се докопа един, единствен и предполагам, че не е много доволна жена му.
                              П.П. Ако трябва да бъда честен, оная серия беше от т.нар. PFD плат. Ще рече, не точно суров, а Приперинг Фор Даинг. Сиреч, обработен с едни гадости, за да може платът да поеме максимално устойчиво боята. При боядисването, тези гадости (включително формалдехидни) реагират с боите, а после се изпират. Тааааа, на Ясен ако още му пари под мишниците, да не се чуди.
                              За такова нещо, Терзиев щеше да ме вкара в панделата отдавна.
                              Последно редактирано от Тропчо; 28-06-18, 22:25. Причина: П.П...
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Плахо отивам да вечерям. Ако утре не пиша във Форума, значи съм паднал свидна жертва на Монсанто и жидомасоните... Ама немой да ме жалите.. со конье да не тропате, ама тропате... обичам си всички... бе отивам да вечерям...
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X