Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    ...

    Прочее, прословутите кукери аз и в България за 40 години не ги видях извън две казанлъшки села...
    Груба лъжа и дезинформация!

    Лично аз на около метър размер съм обличал наопаки вълчия елек от дядо и с няколко звънчета, рога на шапката и други дивотии и съм подскачал по мегдана на квартала по Заговезни. Краен, Русенски.

    Продължавам, обаче, да недоумявам защо някой би се тревожил, че друг празнува нещо си вместо да се включи в купона или да подмине просто.

    Коментар


    • #47
      От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

      Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
      Имам предвид като масово налаган празник,не като теб-по съвместителство.
      Не съм останал с впечатлението някой масово да налага Хелоуин като празник. В петък с колегите строяхме групово колектива (team building демек) в един бар в Банско - не останах с впечатлението някой от присъстващите да са го довлякли насила. А всички бяха повече или по-малко маскирани. Аз се бях маскирал като манекен на Винпром, ама това е една друга тема.

      П.С. В къщи не празнуваме нито Рамазан байрям, нито Курбан байрям. По традиция даряваме малко пари и това е.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #48
        От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

        Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
        ...
        Умрем да слушам как някой се дразни когато другите гледат живота си както намерят за добре.

        Отделно че явно не си бил в Америка. Вземи поне да прочетеш по-подробно за архангеловата задушница.

        Коментар


        • #49
          От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

          Разрови медиите за предстоящия хелоуин и за предстоящия ден на будителите.

          ​И виж за кой празник се говори(налага) масово...
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #50
            От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

            Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
            Американците да си вържат мартеница!Ние си имаме празник Заговезни се казва (за разбирачите и тълкуващите американската култура го казвам), за хора като Борко и Мишоци няма нужда да го пиша те знаят за този празник !
            Отнася се за Ясен и Чавдар Форумните Велможи! Щом така добре разяснявате ,този не естесттвен за българите празник ми дайте да си преместим националния празник на 4 Юли кво шъ каеш мееен?
            Чичко Чавдаре ,какво е лошото да идеш на Задушница ,и да почетеш гроба на този който си е белил коленете да те създаде!?
            Ми не е американско,не е като да идеш техните безлични гробища с подредени гробове тип( километричен камък ) и внучето да реве за дядо си който е загинал за" свободата на Америка" във например Афганистан ,Ирак ,Виетнам!
            Ако не ти е известно,и сигурно не е ! На Архангелова задушница се почитат войниците които са загинали при изпълнение на своя дълг.Оставили са дом и деца за свободата на България! Аз ИМАМ ДВАМА ПРАДЕДИ БЪЛГАРИ сражавали се за да ни има днес!
            Почитай Хелоуин той Обама ще ти снесе червено яйце!
            Чичковото, напълно си свободен да празнуваш каквото и където намериш за добре. На свой ред ти избягвай да си натрапваш патриотарските виждания на другите. Не е твоя работа да си навираш носа в това кой, какво и кога празнува или почита! Нямаме нужда от нови партийни секретарчета и ОФ деятели, които да спускат официален списък с позволени празници!
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #51
              От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

              http://www.standartnews.com/svyat-eu...in-260285.html
              Ето, и с католиците ще сме в един отбор относно хелоуин.

              Ей по Коледа, ако не ви кефят червените дрехи на дядо Коледа (бивш Мраз), не го събличайте.
              Просто изхвърлете бутилките кокакола.
              Последно редактирано от iiiopo; 02-11-14, 20:14.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #52
                От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ,
                Прочее, прословутите кукери аз и в България за 40 години не ги видях извън две казанлъшки села,,
                Е пернишко ти е близко...
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #53
                  От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Чичковото, напълно си свободен да празнуваш каквото и където намериш за добре. На свой ред ти избягвай да си натрапваш патриотарските виждания на другите. Не е твоя работа да си навираш носа в това кой, какво и кога празнува или почита! Нямаме нужда от нови партийни секретарчета и ОФ деятели, които да спускат официален списък с позволени празници!
                  На тебе нищо не ти спущам,камо ли пък да ти налагам ,изказвам мнение както и ти!
                  Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    http://www.standartnews.com/svyat-eu...in-260285.html
                    Ето, и с католиците ще сме в един отбор относно хелоуин.
                    За много неща православните си приличат повече с католиците, отколкото с някои други, но тук много не ни бива по приликите.

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Е пернишко ти е близко...
                    То сега клонинги има навсякъде.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                      Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                      На тебе нищо не ти спущам,камо ли пък да ти налагам ,изказвам мнение както и ти!
                      Спущаш, и не само че спущаш, а се опитваш и да ми даваш наклон на уя. Не знам на кое стъпало си стъпил, че да се чувстваш толкова уверен да го правиш. Тъй като те гледам - нит' си ми на годините, нит' си ми на чик@ите.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Абе за 14 години във Франция аз още не съм видял някой да се прави на кукер, или да носи сурвачка, та ич не се сещам от къф зор в православна България хората трябва да почитат и празнуват техните празници с грозните им символи.
                        М/у другото, Ясене, аз все още съм си с БГ гражданство и ич ми не е зор да взимам френско /негърско, де/.
                        Добре казано(лично мнение)ама нали вече трябва да сме мУдерни както каза мУдератора Ясен разпъвайки лУкума (темата)до земята.Все пак човека отворил тази тема сподели своите наблюдения без малко да го обявят за старомоден всякакви фешан фЕлософи!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Хелуини, мелуини, празници, делници и куп глупости...

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          Спущаш, и не само че спущаш, а се опитваш и да ми даваш наклон на уя. Не знам на кое стъпало си стъпил, че да се чувстваш толкова уверен да го правиш. Тъй като те гледам - нит' си ми на годините, нит' си ми на чик@ите.
                          Нещо се поувлякохме. Я си спомнете предишния ми подпис и да затваряме темата.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X