Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

    Toва за татуировката вече втори ден не мога да го проумея. Каква им е колосалната пречка па на тия светци?

    Коментар


    • #17
      От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
      Toва за татуировката вече втори ден не мога да го проумея. Какъв им е колосалния проблем па на тия светци?
      Не знам. Може да имате татуси, но не трябва да се виждат, когато сте по - къс ръкав.
      А, един приятел ми каза, че само на мед. не трябва да имаш татус, след това може да си направиш. Не знам, тъпотия е.

      Коментар


      • #18
        От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

        Както са тръгнали - и за девственост ще проверяват!

        Коментар


        • #19
          От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

          Иди си махни татоса и догодина: на есен - с песен....

          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
          Както са тръгнали - и за девственост ще проверяват!
          Не знам дали това бе причината във военните комисии да има команда: "разтвори бузки"...

          Анестезиология май се учи в полувисшите медицински уч. заведения, ако искаш да си "мед. сестра". Можеби да има и такъв профил за специализиране на доктори - нямам представа.
          Последно редактирано от p-pleven; 05-06-13, 09:14.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #20
            От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
            Както са тръгнали - и за девственост ще проверяват!
            Губят доста хора с тяхните изисквания. Хора който имат желание.

            Коментар


            • #21
              От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

              Спокойно, поне са ти плащали в края на месеца. Във варианта когато те наемат директно без бюро и т.н. очакват на 20 години да си с повече опит в ремонта и от спецовете в завода производител

              Коментар


              • #22
                От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                Имаше закъснения, с месец и половина, но получихме парите.
                Аз съм на 21 и искат минумим 2 години стаж.... където и да отида и да попитам, за работа. Нямам думи, за безотговорността на държавата.
                Очаквах от нея, поне едно рамо, за добро начало, след средното образование, а то си останах само с очакването.

                Коментар


                • #23
                  От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                  То не зависи от държавата. Просто в момента работа няма и има много безработни и е нормално ако си работодател да вземеш някой дето си знае, отива и работи, отколкото друг който да обучаваш. И без това тука не е стабилност и разцвет, че да се рискува. Разбирам ги, ама не и да ме сочат с пръст и да викат днешните за нищо не стават. Щото по времето на НРБ по половин година някой ги е обучавал и им е висял на рамото, а сега се правят на интересни.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    То не зависи от държавата. Просто в момента работа няма и има много безработни и е нормално ако си работодател да вземеш някой дето си знае, отива и работи, отколкото друг който да обучаваш. И без това тука не е стабилност и разцвет, че да се рискува. Разбирам ги, ама не и да ме сочат с пръст и да викат днешните за нищо не стават. Щото по времето на НРБ по половин година някой ги е обучавал и им е висял на рамото, а сега се правят на интересни.
                    Така е, прав си!.....

                    Коментар


                    • #25
                      От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                      Така е, прав си!.....
                      прочети си подписа, махни тату-то и кандидатствай пак в Симеоново!!! в противен случай цял живот ще съжаляваш, че не си опитал, какво ти е било на мерак!
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #26
                        От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        прочети си подписа, махни тату-то и кандидатствай пак в Симеоново!!! в противен случай цял живот ще съжаляваш, че не си опитал, какво ти е било на мерак!
                        Иван е прав, аз отдавна съжалявам, че навремето не последвах сърцето си, тоест да продължа с хуманна медицина, и сега вече е малко късно, дете семейство, задължения за прехраната им и т.н. докато си млад намери какво ти дава удоволствие и удовлетворение и почни да го правиш и както е казано , Намери какво ти харесва да правиш и така никога повече няма да работиш а само ще си доставяш удоволствие.... на работното място!
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • #27
                          От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                          Благодаря Ви, за мненията!
                          Все още съм в мъгла... не знам какво решение да взема. Чудя се кое, как, защо, какво.
                          Намери какво ти харесва да правиш и така никога повече няма да работиш а само ще си доставяш удоволствие.... на работното място!
                          Това е най - хубавото, да!
                          Мисля, да продължа да уча, тъй като имам желание да уча. А, какво ще е, вече ще седна хубаво на задника си, сам самичък и ще си преусмиля нещата. Друг вариант, не виждам.
                          Още веднъж Ви благодаря!

                          Коментар


                          • #28
                            От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                            BatGeorgeonе го е казал много добре.

                            Относно купона и веселието около и във ВСУ, това е неизбежно и задължително, поне аз съм го изживял там това.

                            Завърших там подобна специалност, бях втори випуск и все още бяхме в катедра Право. Тогава се учеше наистина и изпитите не бяха лесни (говоря за специалните). Преподавателите бяха много добри, все бивши служител или преподаватели от школата в Симеоново.

                            За мечтата и татуса-мнението ми е, че в системата на МВР и МО никога няма да се отърсят от предразсъдаците си към татуси и т.н. Там не важи правилото "той може и знае". Аз също исках да работя в разузнаването, да се опитам да приличам на любим герой от книгите които съм чел . Е не успях да си осъществя мечтата, по една или друга причина. По скоро принципи ми попречиха да се влея в системата.

                            Желая ти успех

                            Коментар


                            • #29
                              От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                              BatGeorgeonе го е казал много добре.

                              Относно купона и веселието около и във ВСУ, това е неизбежно и задължително, поне аз съм го изживял там това.

                              Завърших там подобна специалност, бях втори випуск и все още бяхме в катедра Право. Тогава се учеше наистина и изпитите не бяха лесни (говоря за специалните). Преподавателите бяха много добри, все бивши служител или преподаватели от школата в Симеоново.

                              За мечтата и татуса-мнението ми е, че в системата на МВР и МО никога няма да се отърсят от предразсъдаците си към татуси и т.н. Там не важи правилото "той може и знае". Аз също исках да работя в разузнаването, да се опитам да приличам на любим герой от книгите които съм чел . Е не успях да си осъществя мечтата, по една или друга причина. По скоро принципи ми попречиха да се влея в системата.

                              Желая ти успех
                              Благодаря.
                              И аз разбрах, че преподавателите са настоящи и бивши служителни на Симеоново.

                              Другата седмица ще отида до Варна, да видя как стоят нещата с този ВСУ. (с какво ще ме излъжат и подведът)

                              Коментар


                              • #30
                                От: ВСУ "Черноризец Храбър" - мнения?

                                Иди и на други места. Номера е, че можеш да се прехвърлиш в друг ВУЗ, като държиш някой друг приравнителен изпит. Също може да се прехвърляш в друга спецялност... Въпроса е да почнеш (за да не губиш време) и да имаш идея какво искаш да постигнеш.
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X