Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българин изобрети първия в света нискотемпературен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Българин изобрети първия в света нискотемпературен двигател

    Темата беше дълбоко "заспала",ама... .Като четях песимистично ироничните коментари си мислех ,че или всичко знаем или-другата крайност.-В "живота" обикновенно когато "всички" знаят,че нещо е невъзможно-не се мъчат да го правят...
    -Хубаво е когато някой,няма тези "знания" и вземе, че го НАПРАВИ. Така сме се "облажили",от незнанието на творците.
    Добре, че не съм- "Т.Едисън или У. Хамър",че още да сме на "тъмно"!?! Предлагам ,да оставим бъдещето да докаже има ли "хляб" в този патент.

    Коментар


    • #32
      От: Българин изобрети първия в света нискотемпературен двигател

      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      Темата беше дълбоко "заспала",ама... .Като четях песимистично ироничните коментари си мислех ,че или всичко знаем или-другата крайност.-В "живота" обикновенно когато "всички" знаят,че нещо е невъзможно-не се мъчат да го правят...
      -Хубаво е когато някой,няма тези "знания" и вземе, че го НАПРАВИ. Така сме се "облажили",от незнанието на творците.
      Добре, че не съм- "Т.Едисън или У. Хамър",че още да сме на "тъмно"!?! Предлагам ,да оставим бъдещето да докаже има ли "хляб" в този патент.
      Може да изкупиш изключителни права върху него. На бас че "изобретателя" ще ти ги продаде с охота. Пък току виж забогатееш - знае ли човек. Току виж и морето се подквасило.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Българин изобрети първия в света нискотемпературен двигател

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        Темата беше дълбоко "заспала",ама... .Като четях песимистично ироничните коментари си мислех ,че или всичко знаем или-другата крайност.-В "живота" обикновенно когато "всички" знаят,че нещо е невъзможно-не се мъчат да го правят...
        -Хубаво е когато някой,няма тези "знания" и вземе, че го НАПРАВИ. Така сме се "облажили",от незнанието на творците.
        Добре, че не съм- "Т.Едисън или У. Хамър",че още да сме на "тъмно"!?! Предлагам ,да оставим бъдещето да докаже има ли "хляб" в този патент.
        Вместо да се хабят да се мъчат, могат да седнат да попрочетат кой какво се опитвал да прави и да не правят същите неща по същия, че и по-глупав начин.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X