Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    Първоначално публикуван от dim_ara Преглед на мнение
    В. Вендерс- The
    Salt.of the Earth.2014
    Един глас и от мен - един от най-добрите документални филми, които съм гледал. Добре е да се гледа с възможно най-високо качество за пълноценно изживяване.
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      Излязъл е" Narcos" 2 сезон.
      Без да съм го гледал го препоръчвам.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Препоръчвам този филм

        "Captain Fantastic"
        http://www.imdb.com/title/tt3553976/?ref_=ttsnd_snd_tt

        Много добър

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          Счетоводителят (The Accountant)
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            Омарът / The Lobster

            Една различна "романтична комедия". Много интересен поглед върху човешките взаимоотношения. Страхотна игра на Колин Фарел и Оливия Колман.
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              Sully
              Имам спомен че Гоблин беше пускал тема по случая, но не можах да я открия.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
                Омарът / The Lobster

                Една различна "романтична комедия". Много интересен поглед върху човешките взаимоотношения. Страхотна игра на Колин Фарел и Оливия Колман.
                Хареса ми идеята, но такова нещо не мога да гледам на филм..заспах преди края...може и от риненето на сняг да е било , ама предпочитам да го прочета на книга
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Sully
                  Имам спомен че Гоблин беше пускал тема по случая, но не можах да я открия.
                  Темата се казваше "Роди ме, мамо, с късмет...", пусната на 16.01.2009та, и наистина я няма. Радостите на форумния софтуер, местения, преиндексации и прочее модераторски произв...пфу, това не мога да го пледирам.

                  Апропо конкретния филм не съм го гледал но тук бая се караха за него, понеже май представял разследващите като банда безмозъчни хиени опитващи се да изкарат пилота виновен, което няма нищо общо с истината.

                  Човека го носиха на ръце, хвалиха, краката му само дето не целуваха, и никой никъде не го е поставял под въпрос. На другия ден след събитието на пресконференцията оная леличка от Въздухоплаването се хилеше като месечина.

                  Явно е трябвало да се вкара интрижка, жалко че Клинт Истууд е избрал да прецака цяло съсловие за целта. Иначе филмите му са шест, да е жив и здрав да вади още.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Не бях задълбавал в случката, но се оказва че в "уикито" има видео инцидента - US_Airways_Flight_1549
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      Ако по някаква причина сега сте си у вас, харесвате европейско кино, и искате да изпиете една бира или следобедно кафе на спокойствие пред телевизора, ви препоръчвам "Облаците на Силс Мария", който ще дават по БНТ2 от 14:05.

                      ... нооо, ако харесвате безмислени хамерикански комедии, спокойно може да си намерите друго занимание.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм

                        "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+] По НВО

                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм

                          Dangal. IBMD 8.7 Филмът разкрива крастотата на борбата и е по действителен случай.
                          Последно редактирано от drago_pishinkov; 04-10-17, 09:49. Причина: правопис
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            ДАМАСЦЕНА: ФИЛМЪТ ЗА БЪЛГАРСКАТА МЕЧТА

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              Да тупна прахта от темата с две руски заглавия:

                              Spacewalk
                              Salyut-7
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм

                                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                                Да тупна прахта от темата с две руски заглавия:

                                Spacewalk
                                Salyut-7
                                Гледах Салют 7 миналата седмица. Не е лош.
                                HONDA XL650

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X