Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"СпецНаз" - Холивудска чалга!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "СпецНаз" - Холивудска чалга!

    Въпросният "Спецназ" е най-обикновенна холивудска чалга. Единственото му хубаво е песента и клипа. Аз съм служил на такова място. Ако искаш честно кино за тия войни - гледай "Блокпост".

  • #2
    Че ти колко серии си гледал че казваш "за тези войни" - то има най-различни ситуации, далеч от тези войни. А "Блокпост" е много сериозен филм, две думи няма по въпроса. Обаче тяхен е и саундтрака и на "Граница - таежный роман" както и на половината "Убойная сила"
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Стефан
      Въпросният "Спецназ" е най-обикновенна холивудска чалга. Единственото му хубаво е песента и клипа. Аз съм служил на такова място. Ако искаш честно кино за тия войни - гледай "Блокпост".
      А имаш ли идея от къде може да се дръпне.

      Коментар


      • #4
        Ами от мен
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Кажи IP и ако имаш защитна стена ми отвори порт 6884.

          Коментар


          • #6
            По няколко минути от две-три серии, докато разбера за какво става дума. Всичката чалга е еднаква, всички глупави и калпави филми са глупави и калпави. Мразя когато говорят така за войната. Децата се научават на глупости, и като пораснат забъркват каши по малоумните холивудски рецепти. А там никой жалък педал не знае как мирише войната. Като великия комиксов стратег Буш в Ирак. Външнополитическата и пиар подготовка на тая война беше просто абсурдно по рецептата. Не вярвах на очите си. Сега това са реки от кръв и 20 години гражданска касапница. Не че ми пука за арабите, но те могат да направят така навсякъде. И го правят.
            Да, и ония песни са много хубави. Е, милиционерът на красивата река не беше точно Шукшин, ама пак криво-ляво биваше.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от kinex
              Кажи IP и ако имаш защитна стена ми отвори порт 6884.
              Сега излизам, ще ти ги пратя после. Драсни едно ЛС.

              Не го слушай Стефан, филмчетата са симпатични, на мен ми пусна от холивудски дъвки, гледа ми се малко руска дъвка - поне носи някакво послание
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Е има и изключения разбира се. Black Hawk Down например.

                Коментар


                • #9
                  Имаше друга тема за Любэ, виж в архива. Там Булдога окачи клипа.
                  И слушай Куадрата, той знае много, между щаба и столовата къв опит се събира, ехеее ... Вевесари парфюмирани. Бели якички и разгонени телефонистки, тва е за тях сичкото ... Набивайте си шоколада там във вашия пясъчник, и не се завирайте покрай пехотата. Там големите си говорят за друго.

                  Коментар


                  • #10
                    http://avtora.com/news/nowini/pusnah...iakra_rok_fest

                    Ако ще говорим за изключения, Black Hawk Down е яка трепаница, обаче само ще спомена Full Metal Jacket и Band of Brothers. Който ми каже, че това е холивудска чалга просто не може да се говори сериозно с него.

                    Коментар


                    • #11
                      Кво е това?

                      Коментар


                      • #12
                        Кое кво е?

                        Коментар


                        • #13
                          Хоукове некви и метъли дето ги обаждаш.

                          Коментар


                          • #14
                            Ми, кво да са?! Американски финансови всекидневници...

                            http://imdb.com/title/tt0093058/
                            Private Joker: Are those... live rounds?
                            Private Gomer Pyle: Seven-six-two millimeter. Full metal jacket.
                            Това е филмът с най-дългата страница цитати, коята съм виждал, ама е закономерно.

                            http://imdb.com/title/tt0185906/

                            http://imdb.com/title/tt0265086/

                            http://imdb.com/title/tt0078788/

                            Има още американски филми на военна тематика, които е невеждество някой да не е гледал и е двойно невежество да казва, че ги няма и всичко е холивудска чалга.

                            Коментар


                            • #15
                              А ... Да, известна е храбростта, оперативния талант и най-вече ефективността на хамериканското хармия и в Нормандия и в Сомалия ...
                              Не, не съм гледал никакво кино сигурно от 10 години. Нямам настроение. А прогадандни клипове - пък хич.
                              Не знам, сигурно това и в този вид е интересно за който не го е виждал отблизо. От тая ракия на мене ми стига. Особено ако е вкисната.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X