Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Божич, одъртяваш!
    Нищо лично.

    Коментар


    • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

      Не съм фен на Евровизия, но поне няколко значими имена в музиката са минали оттам. АББА, Тото Кутуньо, Селин Дион...

      Коментар


      • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

        Да, така е, там е било люпилня за музикални звезди, но е било!.

        Сегашния блясък е просто отразената светлина от онези години.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

          Има ли нещо неопорочено?!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Има ли нещо неопорочено?!
            Музиката. Тя не се нуждае от конкурси и класации.

            Коментар


            • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              ... Но без нито една точка от Украйна. Ти да видиш!...
              За мен учудващо би било обратното . В смисъл, от Украйна да вземем точки .

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Има ли нещо неопорочено?!
              Ми нема . Пороци от всекъде , братче ! Тотална комерсиализация , гейщина ( и от Запад и от Изток) , войни за икономическо надмощие , световна полицейщина .... и то не от вчера , ами още от време онО.

              ...що ли се сещам за Библията : за търговците в храма , содомията , .... . Ей затва ше ни застигне пророчеството : ше слезе Онзи , горния и с огън и жупел ше изпепели несъвършените си създания .

              ... и ше започне отначало . Ма този път със Здравите сили начело ! ... и ше се възрОди "Златния Орфей"- единствено правилно политически ориентиран певчески конкурс , ръководен от прогресивните сили .

              ПС. Пусто , забравих за "Ален мак"
              Последно редактирано от Vlado_Ts; 15-05-17, 08:36.
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                Аз само не разбирам защо очаквате конкурс за нова музика (по определение!) да представя музика която прилича на музиката от младините ви.

                Човек е така устроен че по принцип точно това му харесва и в това няма нещо неправилно. Просто трябва да се съобразявате с този факт.

                Коментар


                • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                  Естрада и поп са отделни музикални жанрове.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Аз само не разбирам защо очаквате конкурс за нова музика (по определение!) ....
                    Всъщност , по- точното е : "авторска песен" . А дали ще звучи " ново" ( каквото и да значи това) , или в стил буги -вуги , хард рок , соц естрада и т.н. е отделен въпрос .

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    ... да представя музика която прилича на музиката от младините ви....
                    Човек е така устроен че по принцип точно това му харесва и в това няма нещо неправилно...
                    Е що пък . Аз съм дрът , па освен Пърпъл слушам и Тупак и Бионсе, и Джъстин . Даже и чалга слушам при определени условия( от 3 ракии нагоре) .
                    Разликата с младините ми е в друго : ся ако не ми харесва нещо в момента , връткам копчето на ВЕФ-а и все ше попадна на музика , която ше ми хареса . Тогава беше : където и да врътнеш ( не че имаше изобилие от станции) - или ше чуеш новините с бай Тошо , или баба Лили...

                    ...ПС. ... и братя Аргирови .... освен ако в момента не върви "Боса по асфалта" ...
                    Последно редактирано от Vlado_Ts; 15-05-17, 09:14.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Естрада и поп са отделни музикални жанрове.
                      Айде бе. Какво е естрада?

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      ...

                      Е що пък . Аз съм дрът , па освен Пърпъл слушам и Тупак и Бионсе, и Джъстин .
                      Ти си онеправдано и репресирано малцинство.

                      Народът като е млад иска да е модерен, а като остарее иска да е както е било като е бил млад.

                      Иначе за разликата при връткането на копчето сега и преди 30 години е ясно. Е да де, имената в новините нещо пак взеха да се поповтарят ама това са трудности на растежа.

                      Коментар


                      • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Айде бе. Какво е естрада?

                        ..............
                        Не се прави, че не знаеш!
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Не се прави, че не знаеш!
                          Абе не знам точно ама ми изниква определението "планова социалистическа поп-музика".

                          Коментар


                          • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            ПС. Пусто , забравих за "Ален мак"
                            От миналата година официално Ойровизията си е "Ален Мак".
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              От миналата година официално Ойровизията си е "Ален Мак".
                              Анджък де !
                              Дойдоха на нашия , дет се вика и веднага си пролича , че плуваме в собствени води : лани -четвърти , таз година - втори . Васход! .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                                Да живее метъла !Во веки веков !Амин!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X